OzKaN koltukda Sorularınızı SORUN !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozkan bey:))) sanırım size sorulmak ıstenen tum sorular bitti nedersıunız:))
son sorularıda ben sorayım
hayatınızda yenı adımlar atıyormuşsunuz duyumlarımız doğrumu
gıcık sevgılınız hala gıcıklığa devam edıyomu:)
ve stede patron sizsiniz buraya sırf reklam amaclı gelen arkıler var bunlar icn ne soylemek istersınız cvblar içn tşk.

Son düzenleme:
ozkan bey:))) sanırım size sorulmak ıstenen tum sorular bitti nedersıunız:))
son sorularıda ben sorayım

hayatınızda yenı adımlar atıyormuşsunuz duyumlarımız doğrumu

her bıtış yenıbır başlangıctır ..

gıcık sevgılınız hala gıcıklığa devam edıyomu:)

ınsan 7sınde neyse 70ındede aynıdır ama sureklı aynı ınsana yapamaz ..

ve stede patron sizsiniz buraya sırf reklam amaclı gelen arkıler var bunlar icn ne soylemek istersınız cvblar içn tşk.

acizLik .. :) saygı duyuyorum ama emegıme saygıslıga saygısızlık yaparım

bende sorayım bi soru bari

senin etrafında cok insan var ve cokta kişi sana ilgi gösteriyo(sanal) anladığım kadarıyla hiç endişelendinmi bunlar kurucu olduğum için kırmızı olduğum içinmi etrafımdaar diye..yani sence normal üye olarak gelsen bu kadar ilgi olurmuydu ||içten cevap verirsen sevinirim istemezsen cevaplamayadabilrsn=)

reelde belki ama sanalda cok iyi tanımayanlar nasıl bu kadar ilgi gösteriyo;) bakalım koltuktaki cevaplasın bide kurucu olan o

bende sorayım bi soru bari

senin etrafında cok insan var ve cokta kişi sana ilgi gösteriyo(sanal) anladığım kadarıyla hiç endişelendinmi bunlar kurucu olduğum için kırmızı olduğum içinmi etrafımdaar diye..yani sence normal üye olarak gelsen bu kadar ilgi olurmuydu ||içten cevap verirsen sevinirim istemezsen cevaplamayadabilrsn=)

bahsettıgın sey benı bırak sevgılı admınlerımızde dahı oluyor yanı genel konusamam asla ama evet renk yetkı karıyer cıkar ıcın yaklasan ınsanlar cok oluyor ama buyuzden sıtede msn adresım yok ..

sahsı msn kullanıyorum gerek duyduklarımı yada ısteyenlerı zaten eklıyorum ..

normal uye olarak gelsem ınanıyorum yıne ılgılenenler olurdu cunku daha cana yakın olurdum geyık bolumlerınde b ende oyunlara katılmak ısterdım :)

bıraz acıtasyon oldu ama malesef oyun dahı oynayamıyorum forumda )):

kurucu olmak guzel gordundugu kadar kötu bırsey ozgurluk yok sorumluluk cok her sorunda kulaklarım cınlıyor :D

ama soruna kısa cevap 5 parmagın besı bır degıl ..

ama ınsanlar kendını bellı edder ..

forumdan ılıskımde oldu kız arkadasım oldu ama olan sahıslar hıcbırzaman benden yetkı ıstemedı yanı kısısıne gore degısyor ..

reelde belki ama sanalda cok iyi tanımayanlar nasıl bu kadar ilgi gösteriyo;) bakalım koltuktaki cevaplasın bide kurucu olan o

hıcbırzaman reel sanal ayrımı yapmadım cunku ben sanaldan cok ınsan kazandım sanal tanıyıp canımı verıcek kadar sevdıklerım oldu cok guzel dostluklarım var ..

reel ıse yuzume gulen arkamdan bınbır oyun oynayanlar oldu ..

yanı bence ınsan kendını bellı eder benı pek tanımaz uyeler bılmez ama tanıyanlar benı en ıyı sekılde anlatabılır ...

admınsınız renklı bir kışılığınız var birde uzerıne yakışıklı ve başarılı olmanız eklenınce sizin yalnız oldunuza ınan mak zor tek soru net cvb şuanda bir bırlıkdeliğniz varmı yokmu??

sitede belli bi seviyeniz var belkide olması gerekn bu.insanda dogal olarak sizle konusurken (siz die hitap edio )biraz kasıo gb kendi adıma ole.en azından .normal hayatta ölemisiniz ?

samımı olduklarımla sen ben olurum ama uyelerle samımı olma geregı duymuyorum en azından hepsıyle ..

ama asla demedım banasız bız dıyın ınsanlar ozgur normal hayatta nasılmıyım cok serbestım cıddı degılım bukadar resmı degılım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri