Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

herkesin bir ırkı var demi türk laz çerkez fransız italyan alman bende diyorum ki nesin o zaman ?

Bu neden bu kadar önemli ? Söylemeye karar verirsem ilk önce [MENTION=8024]damla[/MENTION]'ya sözüm var ona söyleyeceğim. rica ederim uyruğumu bu kadar merak etmeyin. İnsan olarak kabul etmeniz beni sevindiri..

---> Not Bırakalım

Bu neden bu kadar önemli ? Söylemeye karar verirsem ilk önce [MENTION=8024]damla[/MENTION]'ya sözüm var ona söyleyeceğim. rica ederim uyruğumu bu kadar merak etmeyin. İnsan olarak kabul etmeniz beni sevindiri..

çok saçma iş yapıyorsun.neyse.beni ilgilendirmez

---> Not Bırakalım

sadece sordum küfür mü ettim niye öylesin mi dedim de şimdi faşizan bir söylem seninki diyorsun ?

Küfür gibi sordun..! Nesin sen ? Neyse sevgili insan sanırım bu konuda fikir çatışması yaşıyoruz. Ve ben neyi nasıl denmesi gerektiğini bilmeyen biriyle bu çatışmayı yaşamak istemiyorum. Saygılar.. Türk değilsem nesin mi olur insan yahu insafff...

---> Not Bırakalım

Küfür gibi sordun..! Nesin sen ? Neyse sevgili insan sanırım bu konuda fikir çatışması yaşıyoruz. Ve ben neyi nasıl denmesi gerektiğini bilmeyen biriyle bu çatışmayı yaşamak istemiyorum. Saygılar.. Türk değilsem nesin mi olur insan yahu insafff...

zaten senle konuyu konuşan da yok.nasıl anladın bilmiyorum ama baya dokunmuş herhaldee

---> Not Bırakalım

zaten senle konuyu konuşan da yok.nasıl anladın bilmiyorum ama baya dokunmuş herhaldee

Irkın, dilin , dinin bizi ilgilendirmez bizi ne kadar insan olduğun ilgilendirir, ama bazı davranışların bize kim oldugunu merak ettiriyor :hi:

[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION]

Günaydın Panpa :Hjte7:

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Uğramıyorsun artık hiç. Bir haberini alamaz olduk. Nasılsın ?

---> Not Bırakalım

@[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION] Bir soru sordum sana. Ama soruyu burada göremezsin xD Nerede sorduğumu biliyorsun. Bakar mısın bir zahmet?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri