Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canım Salatı Tefrici'ye okuyabilir misin benim için ?

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canım Salatı Tefrici'ye okuyabilir misin benim için ?

canim sanirim bir kac cesit salati tefriciye var. ben birtanesini biliyorm o mu?

taaa 5-6 sene once okumustum hala aklimda :)

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim salemen tamamen ala seyyidine Muhammedillezi tenhali bihi ukedi ...... diye gidiyor bu mu?

okurum nezamana kadar okunmasi lazim?
ve kac tane okunmasi gerek ? 4.444 ?

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bu mu?
Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi`l-ukadu ve tenfericu bihi`l-kurebu ve tukda bihi`l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu`l-havatimi ve yusteka`l-gamamu bivechi-hi`l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma`lumin lek."

---> Not Bırakalım

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION]

özkan bölümdeki konu başlıklarının isim üzerinde olmasını uygun görmedi.Üzgünüm Ama yeni konu açıp devam edebilirsin...

Son düzenleme:
---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] evet canım o . ne kadar okuyabilirsin ?

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] gün yok ne kadar okursan en az 50 tane yeterli

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] tamam canim yarin filan okurum en gec pazartesi okurum.
yazarim buraya canim

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] kaç tane okuduğunu yazarsın teşekkür ederim canım benim

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION] evet bayan anlat bakalım sesın neden cıkmıo canını sıkan bısey mı var :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] valla sorun yok, geçici internet soğuması. :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri