Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Bugün iş yerinde akşama kadar o şarkıyı dinledim, tesadüfe bak. Kalplerimiz bir :love3:

---> Not Bırakalım

Nasılsın, hastalığın nasıl oldu ??
Bana sinirlenme hayatım, seni kırmak istemiyorum asla, özür dilerim hatalıyım.
Seni çok seviyorum..
Özledim.
[MENTION=156106]Ente[/MENTION]

---> Not Bırakalım

Ciddi misin :(
Geçmiş olsun canımm, ne demek merak etme..
Kızgınsın bana biliyorum, gelince konuşalım..
Bekliyorum.:love3:

Pek gelemicem sanırım Anıl,haberin olsun yine de.Fazla oturamıyorum çünkü sancı yapıyo baya.
Merak etme işte aklın kalmasın.
Kızgın değilim,sorun yok.. :1043_m29_1: :124af:

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] nerelerdesin? ozledim, sen yok oldugunda site oksuz gibi oluyor. biran evvel gel.

---> Not Bırakalım

Pek gelemicem sanırım Anıl,haberin olsun yine de.Fazla oturamıyorum çünkü sancı yapıyo baya.
Merak etme işte aklın kalmasın.
Kızgın değilim,sorun yok.. :1043_m29_1: :124af:

Anıl mı oldum şimdi birtanem, kafamada vurmayı ihmal etmiyo xD
Çok özledim seni trip atma bana, dikkat et biraz kendine, yorma kendini dinlen iyice.

Bana bi saat ver de burda olucam diye o saatte geliyim musaitsem, Çorum'dayım pazar günü tekrar dönücem Ankara'ya.

---> Not Bırakalım

Anıl mı oldum şimdi birtanem, kafamada vurmayı ihmal etmiyo xD
Çok özledim seni trip atma bana, dikkat et biraz kendine, yorma kendini dinlen iyice.

Bana bi saat ver de burda olucam diye o saatte geliyim musaitsem, Çorum'dayım pazar günü tekrar dönücem Ankara'ya.

Vururum tabi.
Fotoğrafa hasta kaldım belirtiyim de :love3:
Yarın konuşuruz büyük ihitmal.

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ya birdaha boyle uzun sure kaybolma siteden, bir kac gundur yoksun ama sanki bir aydir filan yokmussun gibi.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]'cim ben böyle kayboluyorum arada ya 2 3 gundur pek bakamıyorum aslında ama bir daha en azından haber veririm sana ) merak etme

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] melek ablaaaa senden bı rıcam olucak bana salatı tefriciye okuyabılır mısın? 20 tane falan?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri