Mustafa Kemal Atatürk Düşmanlığı Hakkında?

---> Mustafa Kemal Atatürk Düşmanlığı Hakkında?

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] konu kapandı yesilcim daha fazla uzatmanın anlamı yok bence burada kapansın..burası bir tartışma bölümü zaten herkesin aynı fikirde olması beklenemez...yorumunun tamamını okuyamadım ama belli ki herkese alıntı yaparak cevap vermişsin...konu tamamen kilitlenecek hale gelmeden bu meseleyi kapatalım..

normaldir 10 gundur yoktum... suclanan sen degil benim.. yazdiklarina yazdiklarimla cevap verdim sadece...

isteyen okur istemeyen okumaz. keske senin su fark ettigini herkes fark etse herkez ayni goruste olmayabilir TARTISMA YERI...

neyse ben yazacagimi yazdim dedigim gibi isteyen okur istemeyen okumaz. zaten yukardakindan baskada yorum yazmayacagim.. o (bu) son yorumum

Ben sana degil konuya yorum yaptım neden üstüne alınıyorsun ki sana karşı bir atıfta bulunmadım dikkat edersen [MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

Ben sana degil konuya yorum yaptım neden üstüne alınıyorsun ki sana karşı bir atıfta bulunmadım dikkat edersen [MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

yazimin yarisi yani ust tarafi. senin yoruma karsilik bir yorumdu (bana yazdigin yada uzerime alindigim icin degildi) sadece konuyu alfabe ile bagdastiramadim o yuzdendi...
diger yarisi alt kismi genel birseydi... yazdiklarimdan dolayi herkes yada bir cogusu ataturku sevmedigimi dusunuyor.
ataturku sevmek farkli birsey suan turkiyede yapilanlari yazmak farkli birsey.

sana kasitli birsey degil yani

Şöyle bagdaştırabilirsin Araplar Arapça ,Çinler Çince,İngilizler İngilizce Atatürk sayesinde de Türkler Türkçe konuşuyor... Babamız kimdi bilirmiydik sorusuna gelirsekAtatrk ve silah arkadaşlarının kimleri hangi ülkeleri Türkiyenin topraklardan attıgını o savaşlar kazanılmasaydı ne olcagını yada ne olcagımızı vs vs. arastırıp düşünürsek anlaşılmıycak bişide kalmaz bu dediğimde...
Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok canım melek ablanın dediği gibi kaçkişi kayıtlı bu sitede herkesin görüşleri aynı olcak diye birsey yok..Kapansın bu konu :Ü

böyle alıntı yaaprak devam ederseniz zaten konu güme gidecek bencede birbirinize deil konuya yorum yapın kızlar...anlayışınız için teşekkür ederim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

Yazdıklarının hiç farkında değilsin herhalde özenle tüm cevaplarını okudumda milletin hala neleri kastettiğinden haberin yok.Tartışma yaratmak asla istemem hele de konu Atatürkse seviyesizleşmek hiç bana göre birşey değil.Gel gelelim şu konuya ben direk sana söylemiş olsaydım hiç çekinmeden seni etiketler yada yazına alıntı yapar cevap verirdim yaran varki gocunuyorsun.'Hayal ablamız çok güzel birşey dedi sana burası tartışma bölümü hertürlü cevaplar karşı düşünceler olabilir yaran var ki gocunup herşeyi üstüne alınıyorsun.

normaldir 10 gundur yoktum... suclanan sen degil benim.. yazdiklarina yazdiklarimla cevap verdim sadece...

isteyen okur istemeyen okumaz. keske senin su fark ettigini herkes fark etse herkez ayni goruste olmayabilir TARTISMA YERI...

neyse ben yazacagimi yazdim dedigim gibi isteyen okur istemeyen okumaz. zaten yukardakindan baskada yorum yazmayacagim.. o (bu) son yorumum

Yorumumdan nasıl bir anlam çıkardın ki editlenebilecek bir yorum yaptın onu merak ediyorum.Varsa bir eksiklik bir noksan , söyle bizde bilelim.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Eğer hakkımda yapılan bir yorum editleniyorsa üye hala neden burada ?
Eğer normal bir msj ise neden editlendi?
Öyleyse bizde editlenecek mesajlar yazalım.Yada birilerinin zoruna gidip uygunsuz bir şey yazar da adminler editliyor Allah'tan görmüyoruz diye insanlara bu tarz mesajlar yazabilme hakkı mı tanınıyor ?
Siz kesinlikle görevinizi yapıyorsunuz ama yüksek egoya sahip olduğum için mesajıma ithafen yapılmış bir yorumumu görememek beni kızdırdı sanırım.

Bu arada 2008 den beri buralardayım uyarı aldığımı hatırlamam.
Teşekkürler..

Yorumumdan nasıl bir anlam çıkardın ki editlenebilecek bir yorum yaptın onu merak ediyorum.Varsa bir eksiklik bir noksan , söyle bizde bilelim.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Eğer hakkımda yapılan bir yorum editleniyorsa üye hala neden burada ?
Eğer normal bir msj ise neden editlendi?
Öyleyse bizde editlenecek mesajlar yazalım.Yada birilerinin zoruna gidip uygunsuz bir şey yazar da adminler editliyor Allah'tan görmüyoruz diye insanlara bu tarz mesajlar yazabilme hakkı mı tanınıyor ?
Siz kesinlikle görevinizi yapıyorsunuz ama yüksek egoya sahip olduğum için mesajıma ithafen yapılmış bir yorumumu görememek beni kızdırdı sanırım.

Bu arada 2008 den beri buralardayım uyarı aldığımı hatırlamam.
Teşekkürler..

Yesîl banlanmasinin ardindan herkese cevap vermis yorumlar yukarda..sana verdigi cevaptan sonra da konu 2li tartismaya dönmesin tamamen ve kimsenin cani yanmasin diye editledim...bana yazi yazmayi sen mi ogreteceksin tarzinda bi yorumdu...uyariyi yaptigm kisi yesil,senin kizmis olmana sasırdim..durumu kimsenin cani yanmadan toparlamaya calisiyorum

yesile torpil yaptigimi falan mi sandiniz yoksa? Eger böyle birsey sôz konusu ise bunu bilmeliyim..bu sözleri sizdn hic beklemezdim

Sinirlenmemin nedeni yapılan yorumu görmemiş olmam olsa gerek.Sizin tavrınızın yapıcı olduğu konusunda diğer tüm konularda da olduğu gibi bu konuda da şüphem yok.İlginize teşekkür ederim

yesile torpil yaptigimi falan mi sandiniz yoksa? Eger böyle birsey sôz konusu ise bunu bilmeliyim..bu sözleri sizdn hic beklemezdim
Torpil yapmak sizin karakterinizde yok öyle bir şey düşünmeyin.
Öyle hissettirdiysem affola.

Torpil yapmak sizin karakterinizde yok öyle bir şey düşünmeyin.
Öyle hissettirdiysem affola.

Estf..benim cok dikkat ettigm bi konudur adil olmak,olmaya calismak..aksi dusunulurse kendimde hata ararim..size verilen cvp biraz abartili oldugu icin editledim yesilin,sizin ve dger arkadaslarin uzatmasi halinde yesil basta olmak uzere banlamak zorunda olacaktik...size karsi bi kufur agir hakaret olsaydi geregi yapilırdı supheniz olmasin..anlayisina ben tsk ederim kimsenin hakkini kimseye yedirmem icin rahat olsun

hepimiz mustafa kemaliz.....

Mustafa Kemal ATATÜRK' üm Benim.. Sana Düşman Olan Kafirdir, Haindir, Kanı Bozuktur.
Nur İçinde Yat. Yoldan Çıkanlara İnat, İZİNDEYİM !

Atatürk'ü sevmeli, ve ona şükretmeli.
Sevmeyen varsa dahi, en azından saygı göstermeli, minnettar olmalı. Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir tabii.
Lakin; Atatürk, anılmayı, saygıyı ve şükran'ı fazlasıyla hakeden bir önderdir...!

başka söze gerek yok....................yediği sofraya tükürmekten farklı görmüyorum diğerlerini...........yoksa bugün ne var olurlardı ne de böyle fikir beyan edebilirlerdi..............

Atatürk'e düşman olmak cahillikten başka birşey değildir. Atatürk'ün yaptıklarını hangi aklı fikri yerinde olan insan yoksayabilir ki.. hangi bilinçli insan bunları bilip Atatürk'e düşman olabilir ki.. onlar istediklerini söyleye dursunlar. Allah kimseyi Atamızın yolundan ayırmasın..kim ne derse desin biz Atamızın izindeyiz..

Atatürk Düşmanlarına ... !!! Benim gözümde Atatürk düşmanı ''Ne Mutlu Türk'üm Diyene'' sözünü içine sindiremeyenlerdir. Askerime polisime kurşun sıkanlardır bölücülerdir bebek katilleridir vatanını satanlardandır.

Atamı sevselerde sevmeselerde bu vatanı O ve silah arkadaşları kurtardı bu gerçeği kimse değiştiremez ona minnet borçluyuz.

başka söze gerek yok....................yediği sofraya tükürmekten farklı görmüyorum diğerlerini...........yoksa bugün ne var olurlardı ne de böyle fikir beyan edebilirlerdi..............

digerleri derken ? bu alıntıladıgın 3 yorumdan başka diger yorumları mı yedigi sofraya tüküren olarak görüyorsun ? açıklamanı bekliyorum...

Ataturku sevmen, sevmeyenlere hakaret etme hakki vermez Sana. Simdi diyeceksinki yaranmi var gocunuyorsun Hayir yaram yok bu konuda. Seviyorsan seviyorsundur, sevmeyenlerede karisip hakaret etmen demek kendi dusunceni baskasina kabullendirmeye dayatmaya calisman demek oluyor.

ALLAH'i inkar edince kafir olunur, Ataturku inkar edince degil..

Yoldan cikan filan kullanmissin. Sen ataturkemi tapiyorsun??? Cumlelerinden oyle anlasiliyor

Allah ile Ataturk'u kiyaslayan bir kisi olarak nasil hissediyorsun ? Bravo diyorum sadece :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri