Moderatör Alımları Başladı

---> Moderatör Alımları Başladı

Cinsiyetiniz ?:
Doğruyu Yazın KONTROL Edilecek..

Beyler web cam açıp gösteriyoruz mu, nasıl bir kontrol mekanizması işliyor? Şu anda ne yapacağımı bilemez bir haldeyim, şoke oldum desem yeridir.

Tevekkeli diyorum niye bu forumda moderatörler genelde kız, nasıl bir kumpasa düştüğümü şimdi idrak ettim. :p

Bu arada moderatör beyler herkes diesele kanıtladıysa ben de kanıtlarım erkek olduğumu, kaçmayız yani bu kutsal görevden. :))

Beyler web cam açıp gösteriyoruz mu, nasıl bir kontrol mekanizması işliyor? Şu anda ne yapacağımı bilemez bir haldeyim, şoke oldum desem yeridir.

Tevekkeli diyorum niye bu forumda moderatörler genelde kız, nasıl bir kumpasa düştüğümü şimdi idrak ettim. :p

Bu arada moderatör beyler herkes diesele kanıtladıysa ben de kanıtlarım erkek olduğumu, kaçmayız yani bu kutsal görevden. :))

Dicek Cok Şey Var Bu Mesajına Ama

Terbiyem Pek Müsade Etmez..

Orda Ne İçin Kontrol Edilcek Yazıldığını Sen Hariç Herkez Biliyor..

Çocuk Diye Beğenmediklerin Bile..

O Yüzden Yaşının Adamı Ol

Düzgünce Takıl

Yoksa Geçen Gittiğin Gibi Git

Birdaha Girme..

4. madde olmasa iyi olurdu:D
Neyse kısmet ne zamana kadar geçerli..

aslında öyle sürekli konuların açılıp, kopyala yapıştır ile forum kirliliği yaratmak yerine daha interaktif bir forum dizayn etmeyi düşünüyorum.

mesela sağlık forumunda herkes kendi problemlerini, tecrübelerini paylaşacak ya da ne bileyim tartışma forumunda günlük gündem tartışılıcak vs.

tabii bunun yanında c/p konular da açılır, ama interaktif bir forum daha hoş olur zannımca.

dur bakalım dieseli bekleyelim.

Konu Güncel

Forumla İlgilencekler Başvursun..

Moderatör Olduktan Sonra Geyikte Şurba Burda Takılcak Kişi Lazım Değil O Bolca Zaten Var ..

Görevini Ciddiyetle Yapan Kişiler Aranmaktadır..

Başvuru Yaptıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler
Başvurduktan Sonra Konu Acmanıza Gerek Yok

Biz Hepsini Tek Tek İnceliyoruz..
Başvuru Yaptıktan Sonra Sizlere Dönmemizi Beklemeyiniz
Eger Onaylanırsa Direk " Moderatör " Olursunuz
Olumsuz İse Size Herhangi Bi Bilgi Verilmez....

Acele Etmeyiniz.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri