MHP kuranı kerimde değişiklik istemiş.!!!!!

32 Post Silinmistir..

By_laz - nani-s Ve genc Türk Sizleri birdaha 3ünüz bir arada tartisma yaparken görürsem 7 Gün Ceza Alacaksiniz..

60 Post'unuzu Sildim Bugun Sizin..

32 Post Silinmistir..

By_laz - nani-s Ve genc Türk Sizleri birdaha 3ünüz bir arada tartisma yaparken görürsem 7 Gün Ceza Alacaksiniz..

60 Post'unuzu Sildim Bugun Sizin..
GençTürk değil ©ﻕΞתς яΞiš...
ben hala neden banlandığımıda anlamadım Hakkını ve düşünceni savunmak suçsa rica ediyorum üyeliğimi silin benim;)
usluba dikkat demişsin bana gay deniyo ve ben yine uslubu bozmadan cevap veriyorum ve ban sebebinede uslubunuz bozuk yazıyosunuz? yöneticilik bu mudur sizin gözünüzde?

Son düzenleme:
©ﻕΞתς яΞiš;946786' Alıntı:
GençTürk değil ©ﻕΞתς яΞiš...
ben hala neden banlandığımıda anlamadım Hakkını ve düşünceni savunmak suçsa rica ediyorum üyeliğimi silin benim;)
usluba dikkat demişsin bana gay deniyo ve ben yine uslubu bozmadan cevap veriyorum ve ban sebebinede uslubunuz bozuk yazıyosunuz? yöneticilik bu mudur sizin gözünüzde?

katılıyorum:)

yaa bu konu hala tartışılıyor mu?? akıl var mantık var mhp nin böyle bir şeyi dile getirmesi mümkün değil..şayet getirdiğini düşünün...şu an medyada mhpyle ilgili neler yazılır neler çizilirdi...medyada böyle birşey yok...çok saçma bir speküslasyondan ibaret...bu ülkede hiç kimse kolay kolay kuran-ı kerim de değişikliği dile getirmez,,getiremez...

genç reis şahsıma yazdıklarının hepsini okumadım.... bi kaçına göz attım...
mhp düşmanı olarak lanse etme beni.... düşmanı değilim,yandaşı da değilim... yandaşı olduğum zamanlar bahçeliden önceki dönemlerdi....
ülkücülüğü çok yakından tanıyorum...velveleye vermeyin ortalığı.... azınlık çoğunluk meselesi olay...
fikirlerimi,görüşlerimi ve isteklerimi destekleyen hiçbir parti mevcut değil...!!
konuyuda düşmanlığımdan veya fesatlığımdan açmadım...
böyle bir söylenntinin olduğundan kardeşlerimi haberdar etmek istedim.... gerçek bir ülkücü kardeşimden de,, bu açılan konuda yazılanları çürütebilecek, deliller getirip sunmasını beklerim... hakaret içeren kelimeler değil ;)

mhp'nin kuranı kerim hakkındaki değişikliğe gelince..!!!
kuranı kerimin yaratan tarafından korunacağı şüphesiz...
MHP böle bişey söylemişmidir_? söylememişmidir_? bilemem... fakat ihtimal hesapları yaparsam,,SÖYLEME oranında düşük oranları buluyorum... (son zamanlarda kafamı karıştıran birkaç olaya çözüm getirdikten sonra...)
(yanlış anlaşılma olmasın MHP'li değilm)

ama şimdi DEVLET BAHÇELİ denen herifin gelmesiyle,MHP de sapıttı....eski ülkücülük yok...şimdiki ülkücülüğün tanımı,,mafya,kabadayı,içip içip gezmek, ayyaşlık......(genelde)
amin ecmain ıslah etsin rahman cc ;)
Bu yazılarından M.H.P düşmanı olduğun açıkça çıkıyor. Konuyuda hem düşmanlığından hem de fesatlığından açtığını düşünüyorum. Henüz siyaseti bilmeyen bazı arkadaşlarında ''aaa nasıl yapar tövbe tövbe vay adiler vay'' demesininde hoşuna gittiğinide düşünüyorum. aslında daha çok şeyler de düşünürdüm de hiç gerek yok ;)

Bir kişi konuşmuş diye abuk subuk bu tüm partiye mal edilemez ki...Neticede ağzı olan konuşuyor değil mi????

Hem ne demek yaaaa Kuran'da değişiklik hikaye kitabımı bu...Töbe töbeeeeee!:(

Beş parmağın beşi bir olmas arkadaşlar gaza gelmeyelim...Bir densiz zırvalamış; ortaya parti diye yansıtmışlar işte olay bu!

©ﻕΞתς яΞiš;947968' Alıntı:
Bu yazılarından M.H.P düşmanı olduğun açıkça çıkıyor. Konuyuda hem düşmanlığından hem de fesatlığından açtığını düşünüyorum. Henüz siyaseti bilmeyen bazı arkadaşlarında ''aaa nasıl yapar tövbe tövbe vay adiler vay'' demesininde hoşuna gittiğinide düşünüyorum. aslında daha çok şeyler de düşünürdüm de hiç gerek yok ;)

emin ol hatta hiç şüphen olmasın,düşmanlığım olduğunda avaz avaz düşmanımdır diyebilecek bir kişiliğe sahibim.... ve bunu açıkça söyleyebilecek özgrlüğe de sahibim...

düşmanlığım olsaydı evdeki 3 koyu ülkücüyle 6 senedir aynı çatı altında yaşayamaz,ve de sıkı bağlar oluşturamazdım ;)

yine önceki yazılarınızdan ;
MHP'den hoşlanmamam solcu olduğum anlamına da gelmez.... asla böyle bir tabiri bana yakıştırmayınız...

istediğini düşün canım kardeşim,düşünce özgürlüğün var senin ;)

©ﻕΞתς яΞiš;947992' Alıntı:
ben sana solcusun demedim zaten sizin gibi solcu veya ne düşündüğü belli olmayan diye hitap etmiştim;)

:)

düşündüklerimiz belli....fakat o becerilerde bi parti yok işte güzel kardeşim ;)

©ﻕΞתς яΞiš;948010' Alıntı:
o zaman sen kur o partiyi :D

yeterli eğitimim olsaydı,,bu konuda kendimi 4-4'lük yetiştirebilceğim zamanım olsaydı,,yandaşlar bulup,aynı çatı altında toplayabilseydim,,vicdanıma yenikliği aşırı yaşayan bi kişiliğim olmasaydı, ha bir de Erkek olsaydım :D ;
olabilirdi :D

onlar zaten kendılerı harıc kımse yı begenmıyolar bırde buna yuce kıtabımız eklendı yazık yanı bukadar dustulermı bukadar kndılerını rezıl ettıler

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri