MHP kuranı kerimde değişiklik istemiş.!!!!!

tutturmuşsunuz bağımsız Türkiye nara atıp duruyosunuz ? biz neyi savunuyoruz sence?
ayrıca ilk okul çocuğu gibi cevap vermen IQ nu gösteriyor :)

işte tipik bi devrimci ağzı:D
ülkücü=faşizm size göre:D hiç şaşırmadım faşistlik nedir desem onuda bilmezsin bu arada helal olsun IQ nun kelime anlamının zeka olduğunu biliyosun tebrikler hahaha

©ﻕΞתς яΞiš;938553' Alıntı:
işte tipik bi devrimci ağzı:D
ülkücü=faşizm size göre:D hiç şaşırmadım faşistlik nedir desem onuda bilmezsin bu arada helal olsun IQ nun kelime anlamının zeka olduğunu biliyosun tebrikler hahaha

size görede devrim=anarşizm ;)yeni kavramlar türettin demiştnide saol ama senin tebriklerine kalmadım :D

normal karşılıyorum anlatayım şöyle bn faşizm diyince nasıl ki sne hemen ülkücü diiynce aklınıza faşizm geliyor cümlene karşı olarak devrim diyncede bunun karşıtı anarşizm oluyor sonra kemalist devrim diyince yeni kelime türetiyoruz ;)

©ﻕΞתς яΞiš;938581' Alıntı:
iyide sevgili naniş:) sen direk faşişt dedin ben anarşizm demedimki inan bende bu sözlerini çok normal karşılıyorum;)

okuma ve yazmanı geliştir naniş değil nani-s;)
sen yeni kavramlar diyince geriye kalan tek bişey var anarşizmdir demene gerek yok zaten :D anlamayacak kadar zekam düşük değil ;)

©ﻕΞתς яΞiš;938631' Alıntı:
ooo sadece bi kuyruğu dert ediyosun tamam o zaman nanis:D
senle tartışmaya girmicem klavye delikanlılığını hiç sevmem ;)

bi kuyruk değil birde arada tire var bnde klavye delikanlılığı sevmem dalgasız denize herkes kaptan

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri