MHP kuranı kerimde değişiklik istemiş.!!!!!

bu konuda ülkücüyüm derim çünkü konu direk ülkücüleri karalıyor. nerde ne zaman düşüncemi ve fikrimi söyleyecemide ben belirlerim fullmoon..
BENDE ALLAH'INA KADAR ÜLKÜCÜYÜM...

yaaa arkadaşalar okuduğunuz gazeteye bakın ne star kimin gazetesi aydın doğan.peki buna siyasi partiler içinde kim destek verdi chp.

bunların yaptıkları kuyuya bir taş atıp ortalığı karıştırmak istiyorlar.tamam akp birazda olsa dinci bir parti akp den sonra şuan meclisde bulunan partilerin içinde dinine bağlı ve kesinlikle taviz vermeyecek bir parti mhp.

mhp zaten kendine has bir sözünde "REHBER KURAN!HEDEF TURAN" YANİ BUNU SÖYLEYEN BÖYLE BİR ŞEY YAPAR MI LÜTFEN BİRAZ DÜŞÜNÜN VE BÖYLE SAÇMA SAPAN ŞEYLERLEDE BOŞ VAKTİNİZİ GEÇİRMEYİN

isterseniz benim abiminde üye olduğu bir mhp forum sitesi var veriyim orda daha iii bilgi ve tartışma olur

ben böle sacmalık görmedim kim oluolarda deiştirmeye çalışıolar arkadaşımızın dediği gibi artık ocaklar eski ocaklar gibi diil hepsi ayyaş bi kavga olsun döner bıçaklarıyla gelip acımadan insanları öldürüolar bence böle olucaklarsa tamamen kapatsınlar da adlarını kirletmesinler bencee
sallamayla gelip adam öldürüyolar demek:D ya bırakın bu işleri.
delinin biri kuyuya bir taş atıyo hepsi inanıyo. kim değiştirmiş hani nerde kanıt iftira atıyosunuz resmen. bizim ocaklarımız yunus emre dergahıdır kafanıza göre içiyolar sapıtıyolar demeyin. ülkücülüğün ü sünü bilmeyen insanlar ülkücülük hakkında yorum yapıyo ayıp be...

hahaha alper yapacak bir şey yok din iyicene sömurulmus en gıcık olduğum sey zaten bu forumdada islamı savununca akplı oldugumu sanıolar nESE

rehber KURAN hedef TURAN

CCC

©ﻕΞתς яΞiš;938310' Alıntı:
bu konuda ülkücüyüm derim çünkü konu direk ülkücüleri karalıyor. nerde ne zaman düşüncemi ve fikrimi söyleyecemide ben belirlerim fullmoon..
BENDE ALLAH'INA KADAR ÜLKÜCÜYÜM...

bu kadar açık söyleme ya :D bnmde içimden KEMALİST DEVRİMCİYİM demek geliyor

©ﻕΞתς яΞiš;938500' Alıntı:
O da senin düşüncen nani-s...
kemalist devrimci neyse artık yeni yeni şeyler türemiş:D

:D yeni şeyler türemedi zaten var :)devrimcileri çözmek zordur kimi gider elin rusunu kübalısını savunur kimide gider atatürkçü devrimi savunur ;)

©ﻕΞתς яΞiš;938529' Alıntı:
Yok be Yalçın neye kızıyorum biliyo musun? Ulu Önder'i de oyunlarına alet etmeleri yok mu fitil oluyorum valla :mad:

Çok şükür kimseyi oyunlarına alet ettiğimiz yok amaç belli hedef belli TEK BAĞIMSIZ ÇAĞDAŞ TÜRKİYE

nanı tanım yapamadın heralde hahaha cumhuriyet devrim falan fıstık ya ATATÜRKÜN arkasına kimse saklanmasın lütfen kemikleri sızlıyordur..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri