MHP kuranı kerimde değişiklik istemiş.!!!!!

öncelikle bu fikire katılmıyorum içip içip gezmek mi ülkücü olan bir kişi bunları yapmaz adınız gıbı emin olun yapanda ülkücü değildir zaten kendisini o kalıba sokmustur özentidir...

ayrıca bir kişinin söylediği sözleride tüm ülkücülere yüklemenız üzüntü verici

her zaman için her yerde çürük elmalar vardır görmeniz umuduyla

Rehber KURAN! Hedef TURAN!

arkadaşım...ben bilmeden,görmeden,emin olmadan konuşmam..!!!
ülkü ocaklarında görev yaptım...birinde de değil...5-6 sında....evet Allah diyorlar..kitap diyorlar... ama sadece sözde...yaşantılarında hiçbirşey yok...!!
hee vardır muhakkak içinde bi kaçtane hakkıyla söylediklerini uygulayan....işte onlarda, çürük meyvelerin toplandığı kasalarda ki araya karışmış iyi elmalar ;)

arkadaşım...ben bilmeden,görmeden,emin olmadan konuşmam..!!!
ülkü ocaklarında görev yaptım...birinde de değil...5-6 sında....evet Allah diyorlar..kitap diyorlar... ama sadece sözde...yaşantılarında hiçbirşey yok...!!
hee vardır muhakkak içinde bi kaçtane hakkıyla söylediklerini uygulayan....işte onlarda, çürük meyvelerin toplandığı kasalarda ki araya karışmış iyi elmalar ;)

ama siz hep olumsuz yönlerinden bakıyosunuz herseye bır kulp takmak zorundamısın? ülkü ocaklarında görev yapmıs olman ülkücüleri anlamıssın anlama gelmez

saygılar güzel kardeşim....

ben böle sacmalık görmedim kim oluolarda deiştirmeye çalışıolar arkadaşımızın dediği gibi artık ocaklar eski ocaklar gibi diil hepsi ayyaş bi kavga olsun döner bıçaklarıyla gelip acımadan insanları öldürüolar bence böle olucaklarsa tamamen kapatsınlar da adlarını kirletmesinler bencee

ben böle sacmalık görmedim kim oluolarda deiştirmeye çalışıolar arkadaşımızın dediği gibi artık ocaklar eski ocaklar gibi diil hepsi ayyaş bi kavga olsun döner bıçaklarıyla gelip acımadan insanları öldürüolar bence böle olucaklarsa tamamen kapatsınlar da adlarını kirletmesinler bencee

bır kısının soyledıgı laf herkese mal edilemez ki söyleyıp söylemedıgıde mechulya basının yansıtması

Ben ülkücüyüm ama Allahın kitabı kuran-ı kerim hiçbir değişikliğe uğramadı ve uğramayacak hey gidi başbuğum sen olsaydın böyle mi olurdu... :(

mhp dinine bağlı bir parti YDİ
artık değil.......
solcuların içine girdiler...
ülkü ocaklarının içindeydim bi zamanlar..
tek işleri toplanıp içki içmek...
islamiyetle ilgili bazı şeyleride vurguluyolar bazen evet...
ama genelde çoğu alkolik,mafya adamları gibi.... kabadayılık tek bildikleri....
akp partisinde de bulundum... ülkü ocaklarındakiler toplandığı zaman ne zaman içmeye gidiyoruz derlerdi...
akp ise sohbetimizi ne zaman yapalım derlerdi....

yazdıklarını yeni okuma fırsatı buldum yanlış düşünüyosun...yaa dinine bağlı töresine bağlı bilmem neyine bağlı parti diye birşey yokkkk...partiler menfaat çatışması içinde herşeyi yapabilir...dine bağlı olarak görünen partiler neler yapmadı bu ülkede..ikincisi SOL'culuğun ne olduğunu bilmiyorsun...ben ülkücü değilim ama ülkücülerin içinde bulundum ki hala üniversitemde ülkücülerle görüşürüm..bu tür şeylerle ilgisi yok...3-4 tane çapulcunun yaptığını tüm ocağa genelliyorsun..böyle şey olur mu yaa..buna gıybet denir..

:36::36:
yazdıklarını yeni okuma fırsatı buldum yanlış düşünüyosun...yaa dinine bağlı töresine bağlı bilmem neyine bağlı parti diye birşey yokkkk...partiler menfaat çatışması içinde herşeyi yapabilir...dine bağlı olarak görünen partiler neler yapmadı bu ülkede..ikincisi SOL'culuğun ne olduğunu bilmiyorsun...ben ülkücü değilim ama ülkücülerin içinde bulundum ki hala üniversitemde ülkücülerle görüşürüm..bu tür şeylerle ilgisi yok...3-4 tane çapulcunun yaptığını tüm ocağa genelliyorsun..böyle şey olur mu yaa..buna gıybet denir..

Şimdi şöyle MHP liler din ve milleyeti bozmayacak bir partidir ülküülerdir yani ! Kladıki Kuranı düzenlemye hiç bir partinin gücü yetmez bende mhpli değilim fakat bi insana bu suçlama çok ağır bence

4 tane çapulcuyla sınırlı kalsaydı gördüklerim ve yaşadıklarım,bu yorumları yapmaya cesaretim olmazdı...

SOLculuğuda sağcılığıda çok iyi biliyorum..hemde çok iyi...

4 tane çapulcuyla sınırlı kalsaydı gördüklerim ve yaşadıklarım,bu yorumları yapmaya cesaretim olmazdı...

SOLculuğuda sağcılığıda çok iyi biliyorum..hemde çok iyi...

konuyu saptırmamak için SOLCU'luk nedir diye sormuyorumm...kısaca şöyle diyim

insanlar akp olmadan dinini sevebilir

mhp olmadan ülkesini sevebilir

chp olmadan da ATATÜRK'ü sevebilir....

konuyu saptırmamak için SOLCU'luk nedir diye sormuyorumm...kısaca şöyle diyim

insanlar akp olmadan dinini sevebilir

mhp olmadan ülkesini sevebilir

chp olmadan da ATATÜRK'ü sevebilir....

insanları dine bağlıyan partiler değil ki central....onu ima eden hiçbir şey demedim....dinin onlarla alakası yok...
fakat zorla siyasetle islamiyeti birbirine karıştırıp,KULLANANLAR'' çok...

ben akplilerin ne zaman sohbet edeceğiz demelerine ve solculuğun dinsizlik gibi lanse edilmesine mhplilerin ya da ocakların olduklarından farklı gösterilmesine istinaden söyledim...benim söylediğim partiler için geçerli ;)

MHP nin altın dönemleri ALPARSLAN TÜRKEŞ zamanındaydı....
harbi adamdılar o zamanlar....ama şimdi DEVLET BAHÇELİ denen herifin gelmesiyle,MHP de sapıttı....eski ülkücülük yok...şimdiki ülkücülüğün tanımı,,mafya,kabadayı,içip içip gezmek, ayyaşlık......(genelde)
amin ecmain ıslah etsin rahman cc ;)
Bana baksana sen ne konuştuğunun farkındasın dimi?
Atatürk'ü arkanıza alıp laiklik naraları atmayı biliyonuz kimin ne olduğunu T.C çok iyi biliyor. o kötülediğin M.H.P zamanında kan dökmeseydi şu anki devleti ve rahatlığı bulamazdın. hatırlatırım sağ sol davalarında ramazan ayında gece sahura kalkan insanların evini tarayan solcuların ve sizin gibi görüşü belli olmayan insanların karşısında duran sadece ülkücülerdi. kuyruk acın mı var hayırdır neden M.H.P yi kötüleme ihtiyacı duydun? ülkücülerin böyle bişey yapmayacağını aslında bizden iyi sizler biliyosunuz merak ediyorum kendin inanıyomusun acaba bu söylediklerine. konuda kesinlikle medyanın çarpıtması uzaktan yakından ilgisi yok.

mhp dinine bağlı bir parti YDİ
artık değil.......
solcuların içine girdiler...
ülkü ocaklarının içindeydim bi zamanlar..
tek işleri toplanıp içki içmek...
islamiyetle ilgili bazı şeyleride vurguluyolar bazen evet...
ama genelde çoğu alkolik,mafya adamları gibi.... kabadayılık tek bildikleri....
akp partisinde de bulundum... ülkü ocaklarındakiler toplandığı zaman ne zaman içmeye gidiyoruz derlerdi...
akp ise sohbetimizi ne zaman yapalım derlerdi....
bak bak neler yazmış hanımefendi...
kendi kazdın kuyuya kendin düşüyosun bu sözlerle.
bi defa sen bi bayansın ve bi Ülkü Ocağı'nda erkekler ve asenalar(bayanlar) yan yana bulunmaz asenaların yeri ayrıdır erkeklerin yeri ayrıdır.
görev yaptım diyosun iyi olabilir görev yapabilirsin ama ne zaman içmeye gidiyoruz dediklerini asla duyamazsın.
bi kaç kişinin yaptığını bütün partiye veya camiaya lanse edemezsin. siz laikliği dinsizlik yaptınız ve göz boyamak için ALLAH(c.c) dilinizden düşürmüyosunuz. benim ocağımda benim partimde içki değil Kur-an okutulur sohbet değil vaaz verilir. biz herşeyi içimizde yaşarız ve sizin gibi göz boyamacılık yapmayız güzelim. saçma sapan konuşuyosun ve komik duruma düşüyosun haberin yok.

©ﻕΞתς яΞiš;937179' Alıntı:
bak bak neler yazmış hanımefendi...
kendi kazdın kuyuya kendin düşüyosun bu sözlerle.
bi defa sen bi bayansın ve bi Ülkü Ocağı'nda erkekler ve asenalar(bayanlar) yan yana bulunmaz asenaların yeri ayrıdır erkeklerin yeri ayrıdır.
görev yaptım diyosun iyi olabilir görev yapabilirsin ama ne zaman içmeye gidiyoruz dediklerini asla duyamazsın.
bi kaç kişinin yaptığını bütün partiye veya camiaya lanse edemezsin. siz laikliği dinsizlik yaptınız ve göz boyamak için ALLAH(c.c) dilinizden düşürmüyosunuz. benim ocağımda benim partimde içki değil Kur-an okutulur sohbet değil vaaz verilir. biz herşeyi içimizde yaşarız ve sizin gibi göz boyamacılık yapmayız güzelim. saçma sapan konuşuyosun ve komik duruma düşüyosun haberin yok.

ben taa ne zaman demiştim bunları...bilmeden konuşuyorlar...herkes ve herşey hakkında atıp tutuyorlar pehh

millet bn ülkücüyüm bn solcuyum bn sağcıyım bunları kullanmayın konun dışına çıkmayın lütfen ayıp oluyo

bu konuya gelince sanmıyorum knou saptırılmış olabilir hem böle bile olsa bunu yapmaya kimsenin gücü yetmez çünkü kuran ALLAHIN kitabıdır onu deiştirmeye kimsenin güçü yetmez onu koruyan ALLAH çünkü teleşa gerek yok ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri