Maruva nin Güncesi ...

maruva

Bayan Üye
Mrb
Sadece bugün içimi Dokebilmek için üye oldum çünkü buna okadar çok ihtiyacım var ki

---> Maruva nin Güncesi ...

Uykulari mi çaldı yine. . Bir kez daha.. malesef.. biliyorum hiç umrunda değilim. . Biliyorum uzuldugumle kalcam yine.. ve cok iyi biliyorum ki bir gülümseme si yetişen yikicam bütün duvarları. . Sadece huzur istiyorum bi tatlı dil bi güler yüz ha bide beni anlasın istiyorum.. kendimi bu kadar yalnız hissettir meşin istiyorum.. beni anlasın istiyorum.. ve hersey bundan 4 yıl öncesine dönsün istiyorumm.. nolurr birazcık nefes almamı sağlar ve nolurr artık senin beni sevdiğinden emin olayım ve yatağa başımı kafamdaki soru işaretleri olmadan koyayim

Mutfakta ne kadar bardak varsa hepsini kırdım yoksa onu kiricaktim napiyim sinirimi nası çıkarsa ydim sen söyle ama nafile bilmiyo ki kalbimin kırıkları tuz buz olmuş cam kırıkları daha fazla oysa daha 2 gun olmuştu hayata döneli bak yine sürüklüyor beni yine nefesim i kesiyor oysa hergün söz veriyorum kendime bugün aglam icam bugün uzulmiyim diye ama olmuyo iste... sana ettiğim bütün beddualari hakediyosun biliyomusun hemde hepsini sonuna kadar.. benim cehennemi m oldun artık seni kimse kurtarmaz... sen kendi günahlarını kendini boguyosun farkında değilsin. . Hayır seni allah a havale etmiyorum çünkü bu dünya bitmedi daha biz hala varız ve ben seni asla allah a havale etmicem...

Mrb
Yeniden ben. İyiyim evet evet iyiyim. Merak Etme.. Pazartesi günü doğum günüm.. ama benim.okuz ne anlar işte çiçek falan bekleme benden dedi yada hediye oysa her bayan hak eder bir tek gülü dimi. Ama dedim yaa **** işte ne anlar

Haftasonu prensesim.geliyo çok heyecanlı yiz son günleri artık Doguma çok az kaldi bi hazırlık bi hazırlık gorsen derdamizz geliyo ooo ne garip duygudur senin canından senin kanında içinde bir parça buyuyo dimi tuhaf

Buarada tahlil sonuçları çıkalım 3 gün oluyo ama cesaretim.yok ins bişey yokturdur ins temizlik yarın gidicem artık çünkü doktorum aradı offf

Nefes almak istiyorum.artik uyuyamiyo rum ilaçların etkisi biliyorum Kimseye de bişey diyemiyorum ama sabaha kadar zombi gibiyim çalışmayı özledim hemde çok ne güzel günlerim mis meger üniversite yıllarım lise yıllarım ilk aşkım bunlar aklıma geldikçe 4 duvar arasına mahkum olmak çok uzuluyorum cok ins gelicek.o günlerim de dimi bende bakkala gidicem bende çalışıcam bende metrobüs Binicem bende alışverişe gidicem dimi hayata dönmek istiyorum.artik şu hale bak yaa ben mutfak banyo oturma odası tv ve telefonu n içinde yaşıyorum kendimi ise yaramaz gibi hissediyorum

Eve spor aleti aldım yürüme bandi bari kilo mu koruyim dedim son ses müzik açıp yürüyorum işte hayaller kuruyorum napiyim mekik çekiyorum kitap okuyorum işte zaman geçsin sabaha karşı uyuyamiyo yorum ama en fazla 1 saat öf ya ben ne zaman düzene giricem ne zaman hayata döncem ben yani isyan da etmek istemiyorum tovbe Yarabbim ama ok bunaldim çok fazla hemde.. kızlar hergün geliyolar kahve içiyorum işte dedikodu yapıyoruz iyiki varr lar ese Teyzem geliyo cnm yaa halimi harici sorar yemek yapar getirir

Biliyorum bu geçici bi süreç sadece sabır gerektiriyor ama elimde degil işte dönüşüm muhteşem olcak sadece bunu biliyorum kafamda çok şey var eğer kurtulur Sam bu illeten yazın tatile gidicem 3 ay ohhh gönlüme eğlenicem en çok ben hakediyor um bu yıl tatile heralde saçlarımı boyatcam kesin çok fazla uzadı ama kesmeyede kiyamiyom.. ruh **** umden kurtulca m evet bunu kesin yapcam allah in delisi benide deli ediyo yaa hediye falan alamaz mis mis almaaa sanki senden hediye isteyen oldu kaba şey arabasini değiştiriyor mus Derdim de zaten senin arabandi yaa içimden ne halin varsa gor dedim

Nys ben tavanı izlemeye devam ediyim tuglalari falan sayıyorum. İşte napicam ilaclari içmem iyilesemiy orum icsem uyuyamiyo rum böyle karma karisik durumlar. Tekrar görüşmek üzere
Hoscakalll ll. ...
Buarada çok fazla unutkanim malesef seni bulana kadar çok ugrastimm ama biliyosun buraya yazmadan. Kafayı yerim heralde haa unutmadan bu ayın 28 inde kuzenim evleniyo ama ben düğünune gidip gitmeme konusunda çok kararsizim neden mi evet Yüzümdeki solunum makyajla kapatır im sahte gulucukler atarım etrafa güzel bi kıyafetle kendimi hayat dolu gösterebilirim bizim oku.z üye yanıma alırım ama milletin saçma ***** soruları ve bakışları beni çok daha fazla yaralicak işte bundan korkuyorum moralim bozulacak kafama takıcam gunlerce.. bilmiyorum işte bakalım nolcak..

Biliyorum bu geçici bi süreç sadece sabır gerektiriyor ama elimde degil işte dönüşüm muhteşem olcak sadece bunu biliyorum kafamda çok şey var eğer kurtulur Sam bu illeten yazın tatile gidicem 3 ay ohhh gönlüme eğlenicem en çok ben hakediyor um bu yıl tatile heralde saçlarımı boyatcam kesin çok fazla uzadı ama kesmeyede kiyamiyom.. ruh **** umden kurtulca m evet bunu kesin yapcam allah in delisi benide deli ediyo yaa hediye falan alamaz mis mis almaaa sanki senden hediye isteyen oldu kaba şey arabasini değiştiriyor mus Derdim de zaten senin arabandi yaa içimden ne halin varsa gor dedim

Hoş geldin aramıza. ne zaman. derdin olursa dinleyecek biri olur burda içini dökebilir sin

Mrb
yine Bennnn. ..
uyuyamiyorummmmmm
kahretsin uyuyamiyorumm iste
ama iyiymisim iyiye dgru gidiyomusum agrilarim var cok bide çok açım

Geceleri hep ac yatiyorum napiyim ya o yasak bu yasak
bugun dogum gunum evet ya unuttu hayir unutmadi unuttum ayagina yaticak icimden tum kufurleri ona armagan etek geliyo bu kadar cok sevmeyi degeri haketmiyo ama napiyim gonul anliyomu laftan anlamiyo iste eee zamaninda aldigim ah lar yanıma karmi kalcakti biri cikacak hepsinin acisini cikaracakti iste

Evet yuregime tuz basiyo beni yaraliyo en derinden umrunda da degil ne ben ne duygularim ne hissettiklerim hic bisey umrunda degil zamaninda elimdekilerin kiymetini bilemedim alesef son pismanlik fayda etmiyor iste..keske diyorum keske yine universite yillarimda olsaydim yineo ciksaydi karsima yine oye deli dolu dizgin gozu kara sevseydim ama bu defa bi hic ugruna harcamasaydim onu keske keske beynimle degilde ruhumla hareket etseydim ahhh bilenedim kiymetini degerini simdi seni uzaktan baskasinin kollarinda izliyorum icimden diyorum ki ama o benimdi benim ellerimde benim gozlerimde venim yuregimdeyi

Bak simdi noldu zamaninda sahip cikmadim askima simdide el oglu nasi surunduruyo nasi kosturuyo peşinden hic aciyomu uzuluyomu hayat nerden nerelere savurdu bizi off off off en zoruda benim senden vazgexmis olmam keske aldatsaydin vursaydin kirsaydin keskeee keskee keskee gozumunonunde arkamdan akittigin gozyaslarin bakislarin el salaman o durak evet sob durakti son kez yemek yemistik inanamamistin bana 2gun sonra donceksin demistin nerden bilebilirdim pisman olcakmisim seni deli gibi ozlicekmisim her baktigim gozde seni gorcekmisim her tuttugum elde senin ellerini aricakmisim nerden bilebilirdim zaman gectikce yoklugun bana daha cok koycakmisss

Icim aciyo yuregimnkaniyo biliyomusun ben hergun senin profiline bakiyorum resimlerini uzun uzun inceliyorum yerime koydugun kiza bakiyorum ve hayallerimize mutlusun ama bu bana yetiyo inan enazindan birimizin yuzu guluyo diyorumm gelme artik ruyalarima gelmee.... kahretsin hep bi yerlerdesin hep baktigim her kosede gittigim her semtte her sokakta yagmurda karda guneste herseyde bi ani ne cok ani biriktirmisiz meger... okadar cok ihtiyacim varki suan sana kokuna.... ama yoksun iste kaldik bi zalimin eline.. oda parcaliyo parcalayabildigi kadar iste boyle berbat otesi bi hayat bak yine kafama vurdu sigara gibi

Yarin anne bebek fuarinda olcam gunluk evet biliyosun kiz cocuk diye Oluyorummm kıyafetler e bakmakta yetiyo bana biraz kafami dagitir desarj olurum tek gitmicem benim gibi meraklı arkadasimla gidicem herseye ragmen hayal kurmak guzel bigun benimde kizim olcak ins allah im banada nasip etcek benim gibi sapsari upuzun saclari olcak annesi orcek o saclarini masmavi gozleriyle cok canlar yakcak annesi ona pembe elbiseler alcak ahh ahhh hayallerim cok ins ins allahimmm kizim olsun nolurrr

Suan kendimi cok yalniz hissettim ulannn 1kisi bile aramadi yaa bravoyaa bravo bak iste gor diyorum.icimden bunlari gor kimsecikler yokiste aynaya yansiyan golgemle ben koskoca hayattatek basimayim iste napiyodur simdi ben burda uykusuz moralim cokmus napcak horul hirul horluyodur bu saatte ya ben nasi birine cattim boyle nasi bi yuregim vardida gitti boyle odun na asik oldu iste kaciyo yaa kovaliyorumbaska bisey degil yani

Oysa daha bugun konusmustuk farkindamisin hayatimiz ne kadar cok monotonlasti dedim cvb hii hii bu kadar .... sana sevgine acim ben sana cok ihtiyacim var nolur yanımda olduğunu hissettirr dedim cvb daha napiyim ne istiyosun oldu sanki cok sey yapmis gibi .... nysss kafamda bi ton soru uyumaya calisicam dusundukce nefesim daraliyo çünkü
hoscakalllll

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri