KürtLere hak veriLmeLimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> KürtLere hak veriLmeLimi ?

Yoksulun hakkını Burjuva savunamaz.. Bu hep böyledir.. Kürt insanı içinde böle.. Bahsi geçen DTP kürt insanının hakkını savunmaktan ziyade.. Kürt patronların hakkını savunmaktan yana ve Türk Kürt kavgasından kendi payını çıkarıp çok iyi bir siyaset izlemektedir.. Ben kürdüm diyene ekstra bir hak olamaz aynen ben Türküm diyene olduğu gibi.. Hiç bi ırk birbirinden üstün değildir.. Birbirinden üstün insan yoktur..

Kürtlere terörist gözüyle bakan arkadaşlara gelince.. Sizde eğer o topraklarda doğup eğitimiz bir şekilde eliniz silah tutacak yaşa gelseydiniz sizde amerikan köpeği olup dağa çıkardınız.. O insanların tek suçu gariban olmak.. Bununda suçlusunu hepimiz biliyoruz.. Yatırım diye göz boyayıp bugüne kadar adam akıllı hiçbir iş yapmayan siyasetçilerimizdir.. Kimse aksini çıkıp iddaa dahi edemez.. Türkiye Cumhuriyeti artık kendi kendini yönetemez hale gelmiş iken ( ki bu Cumhuriyet kavramının varlığına şüphe düşürür.. ) o siyasetçilerden biz hiçbişi bekleyemeyiz..

Yaşasın Kürt - Türk halklarının Kardeşliği..

Yoksulun hakkını Burjuva savunamaz.. Bu hep böyledir.. Kürt insanı içinde böle.. Bahsi geçen DTP kürt insanının hakkını savunmaktan ziyade.. Kürt patronların hakkını savunmaktan yana ve Türk Kürt kavgasından kendi payını çıkarıp çok iyi bir siyaset izlemektedir.. Ben kürdüm diyene ekstra bir hak olamaz aynen ben Türküm diyene olduğu gibi.. Hiç bi ırk birbirinden üstün değildir.. Birbirinden üstün insan yoktur..

Kürtlere terörist gözüyle bakan arkadaşlara gelince.. Sizde eğer o topraklarda doğup eğitimiz bir şekilde eliniz silah tutacak yaşa gelseydiniz sizde amerikan köpeği olup dağa çıkardınız.. O insanların tek suçu gariban olmak.. Bununda suçlusunu hepimiz biliyoruz.. Yatırım diye göz boyayıp bugüne kadar adam akıllı hiçbir iş yapmayan siyasetçilerimizdir.. Kimse aksini çıkıp iddaa dahi edemez.. Türkiye Cumhuriyeti artık kendi kendini yönetemez hale gelmiş iken ( ki bu Cumhuriyet kavramının varlığına şüphe düşürür.. ) o siyasetçilerden biz hiçbişi bekleyemeyiz..

Yaşasın Kürt - Türk halklarının Kardeşliği..

Kim yoksul kürtler mi hahaha Hiç güleceğim yoktu.Yaptıkları her çocuk başına para alan su,elektriğe para vermeyenler mi fakir :DDoğu'da nerdeyse çoğu kişinin altında son model araçlar vardır.Kaçakçılık yaptıkları için olmasın ;)

Üstünlüğe gelince Atatürk'ün o enfes sözünle cevap vermek istiyorum..

"Benim yegane üstünlüğüm,TÜRK olarak doğmuş olmamdır"
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

anayasada zaten tüm vatandaşlarımız eşit değil mi ?

devlet ne zaman ?

aaa sen kürtsün ? hastaneye giremezsin dedi ?

aaa sen kürtsün ? sana yeşil kart yok dedi ?

en güzel yorum bu olmuş sanırım ne gibi bi ayrıcalık istiyolar acaba oda bilinmez ama bu böle devam ederlerse sinek valesine katılmak zorundayım

Kürtlerin hiçbir ayrıcalığı yok ..
Baş kaldıranın başını koparırız ..

:)

Kim yoksul kürtler mi hahaha Hiç güleceğim yoktu.Yaptıkları her çocuk başına para alan su,elektriğe para vermeyenler mi fakir :DDoğu'da nerdeyse çoğu kişinin altında son model araçlar vardır.Kaçakçılık yaptıkları için olmasın ;)

Üstünlüğe gelince Atatürk'ün o enfes sözünle cevap vermek istiyorum..

"Benim yegane üstünlüğüm,TÜRK olarak doğmuş olmamdır"
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ssenin gibi cahil ve cehalet insanlardan nefret ediyorum bu o aklina sok bu 1..

sen kimsinde kacakcilik iftirasini atiyorsun doguda yasayan insanlarimizin ustune buda 2..

Benim ailem kacakcilik yapmadi kimsenin kapisini penceresini kirmadi kimseye kopeklikde yapmadi ve halleri durumu gayri gayri muhtesem buda 3

Sana aciyorum.. Sana dicek laf bulamiyorum..senin diyemediginde ben diyorum Acik acik kurtlede dusmansin

Senden daha cok VATAN SEveriz..Bu boyle BIline!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:

en güzel yorum bu olmuş sanırım ne gibi bi ayrıcalık istiyolar acaba oda bilinmez ama bu böle devam ederlerse sinek valesine katılmak zorundayım

:)
=)

sen kimsinde kacakcilik iftirasini atiyorsun doguda yasayan insanlarimizin ustune buda 2..

Benim ailem kacakcilik yapmadi kimsenin kapisini penceresini kirmadi kimseye kopeklikde yapmadi ve halleri durumu gayri gayri muhtesem buda 3

Sana aciyorum.. Sana dicek laf bulamiyorum..senin diyemediginde ben diyorum Acik acik kurtlede dusmansin

Senden daha cok VATAN SEveriz..Bu boyle BIline!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vatanseversen Kürdüm demezsin vatansever olabilirsin amenna ama bize burda Kürtleri savunma ..

files.php

Türk Milleti Sağolsun . Türküm diyemeyen insan vatansever değildir .

iştee budurrr...
katılıyorumm...
Teşekkürler .)

Doğu'ya gitmediğin belli bu bir.
Sınırda dolaşmadığında belli bu 2. Eğer bu ikisini yapsaydın eğer bilirdin. Hudut bölgesinde askerlik yaptım neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum.Koyunlarla,eşşeklerle kaçakçılık yaptıkları termal kameralarımıza yakalnıyordu.Bana cahil diyene kadar kendi cahilliğine bir bak istersen.

Biliriz vatanseverliğinizi gündüz bizimle kahvede okey atıp gece olunca dağa çıkanları çok gördük.Senin ailen yapmadı diye yapılmıyor değil.Yaşadık gördük söylüyoruz..

Dipnot:Sınırda mayın temizleme haberlerine bak röportaj verenlerin çoğu sakat neden acaba ;)

Son düzenleme:

yurt dışında yaşadığın için doğudaki hiç bir olaydan haberin yokk...
o yüzden şuanda cahil konuma sen düşüosun...

Kürtler Derken Genelleme Olucak Ama Bi Kürt Vardır Savaşlarımızda Bizimle Beraber Yanımızda Kolkola Olan , Birde Dağlarda Bize Ateş Açan ..

Dtp , Btp Bunlar Pkkyı Savunan Partiler Mesela . Bunlar İyi Kürtleride Zor Durumda Bırakan Şer*fsizler ..

Vatanımızın Adı Türkiye , Bayrağımız Türk Bayrağı , Dilimiz Türkçedir .. Bunları Değiştirmek İsteyen Geri Kafalılara Hak Verdiğimiz Zaman Ne Olur Memleketimizin Hali ?

Türk-Kürt-Laz-Çerkez Hep Birlikte Yaşayan Bir Ülkeyiz Neden Kürtler Ayrı Toprak İstiyorlar ? Hepimizin Toprağı Değilmi Burası ?

Neyse Yazcaklarım Bu Kadar Dahada Yazarsam Ağzımdan Kötü Şeyler Çıkacak .. Umarım Bunlar Artık Son bulur .

Nokta :)

o sahip olduklari kimlige deger versinler....
türkiye cumhuriyeti vatandasi layik görülmüsler bence en büyük hakki vermisler onlara ....

bence buna tessekür edip razi gelip cennelerini kapasinlar ülkemizde insan gibi davransinlar eger insan gibi davranmiyorlarsa anca onlara hak olan beyinlerine bir kursun.....

güneydogu ve dogu bölgelerinde zaman gecirmeyen arkadasların yorum yaparken daha dikkatli olmalarını dilerim. konyadan bir çizgi çekin dogu tarafda kalan bütün yerlere zamanında haksızlık yapılmıştır. ama bunu silahla çözümleme yoluna gidilemicegini herkez bilmeli. birde bazen haberlerde mecliste gecen konusmalarda milletvekilleri silah bırakılsın gibi anlaşma yapılsın diye sözler geciyor. arkadaslar türkiyede silah tutan bir kurum varsa oda türk silahlı kuvetleridir geri kalan herkeze tek şey söylenir terörist...
ama şunu birkez daha dile getiriyorum zamanında gerçekten kürtlere karşı devletin yanlışları olmuştur(bi hayli hemde)...

o sahip olduklari kimlige deger versinler....
türkiye cumhuriyeti vatandasi layik görülmüsler bence en büyük hakki vermisler onlara ....

bence buna tessekür edip razi gelip cennelerini kapasinlar ülkemizde insan gibi davransinlar eger insan gibi davranmiyorlarsa anca onlara hak olan beyinlerine bir kursun.....

boyle bir cevabi sana hic yakistiramadim..neyse.. evet haklisiniz... nerde yasiyorsan sana verilen pasaportiu kimligi al; ceneni kapat..baska hic birse isteme

Lanet Olsun Size.... vallaha.. Sisteminizede..InsanliginizADA...ALLAH Insallah Herkese yaptigi kotulukleri Kan Kustura Kustura getirecektir..

ALIN****Tek Turkiye sizin degil..heryer sizinnnnnnnnnnnnnnnnnn herkes sizinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ALINNNNNNNNNNNNNNNNNNN ALINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

HERSEY SIZIN... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boyle bir cevabi sana hic yakistiramadim..neyse.. evet haklisiniz... nerde yasiyorsan sana verilen pasaportiu kimligi al; ceneni kapat..baska hic birse isteme

Lanet Olsun Size.... vallaha.. Sisteminizede..InsanliginizADA...ALLAH Insallah Herkese yaptigi kotulukleri Kan Kustura Kustura getirecektir..

ALIN****Tek Turkiye sizin degil..heryer sizinnnnnnnnnnnnnnnnnn herkes sizinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ALINNNNNNNNNNNNNNNNNNN ALINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

HERSEY SIZIN... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doğu ile bir bağlantın yok soy dışında gavur ellerden yorum yapmak kolay.Doğuda yaşamış insanlar gerçekleri söyleyincede gocunuyorsun.İnsanlıktan en son söz edecek olanlar ihanet içerisinde olanlardır.Türk milleti kadar sabırlı bir milletde yoktur lakin sabrı taşarsa feriştahı gelse durduramaz.Allah kime ne yapacağını iyi biliyor.Türkiye Türklerindir.

Doğu ile bir bağlantın yok soy dışında gavur ellerden yorum yapmak kolay.Doğuda yaşamış insanlar gerçekleri söyleyincede gocunuyorsun.İnsanlıktan en son söz edecek olanlar ihanet içerisinde olanlardır.Türk milleti kadar sabırlı bir milletde yoktur lakin sabrı taşarsa feriştahı gelse durduramaz.Allah kime ne yapacağını iyi biliyor.Türkiye Türklerindir.

O Gavur dedigin de INSAN Hatta cogunuzdan daha INSAN ASLANIm BUnuda o kucucuk beynine sok birzahmet....
Turkiye ONU Sevenleridir..

sn gereksiz yorumlarinla etrafi karalamaya devam et.. Bos Konusuyorsun; Ve Cok:8:

Türkiye Türklerindir

Son kez daha belirterek ve birdaha bu tur konulara yazmayarak belirtimki

KImse Kimseye hak veremez..Herkesin Haklari Vardir ;)

YASASIN INSANLIK..YASASIN KARDESLIK!.

Son kez daha belirterek ve birdaha bu tur konulara yazmayarak belirtimki

KImse Kimseye hak veremez..Herkesin Haklari Vardir ;)

YASASIN INSANLIK..YASASIN KARDESLIK!.

sezen....

offf nasil anlatcam bilmiyorum türkcem okadar iyi degil....:67:
yanlis anlama her kürt kürt degildir

türkiyemizde bizim gibi yasayan kürtler bizim kadar onlarinda hakki var her türlü...

Kesinlikle Hak vermemliyz onlar bize Hak vermiyorlar ve Kürt Halkı Türk halkını bitirmeye çalışıyor . !

O Gavur dedigin de INSAN Hatta cogunuzdan daha INSAN ASLANIm BUnuda o kucucuk beynine sok birzahmet....
Turkiye ONU Sevenleridir..

sn gereksiz yorumlarinla etrafi karalamaya devam et.. Bos Konusuyorsun; Ve Cok:8:
Sen anca sakız patlat başka yapabilecek kapasite yok zaten.Fikrin yok düşüncen yok anca içi boş slogan atıyorsun..Beyinölçer mi var sende komik kız seni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri