KürtLere hak veriLmeLimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> KürtLere hak veriLmeLimi ?

Saygı sınırını aşmayın daha dikkatli olun kelimelerinizde

Son düzenleme:

Son kez daha belirterek ve birdaha bu tur konulara yazmayarak belirtimki

KImse Kimseye hak veremez..Herkesin Haklari Vardir ;)

YASASIN INSANLIK..YASASIN KARDESLIK!.
Yaşasın Türk Milleti ...
Kahrolsun Amerika ve onun işbirlikçi Kürt koyunları ...

---
Yaşa Varol Türk Milleti ..

AMerika hic kahr olmaz.. bunu unutma :D Neyse

ESra Lockum biliyom askim senin nedemek istediginii opuldun :DDDDDDDDd

Kesinlikle Hak vermemliyz onlar bize Hak vermiyorlar ve Kürt Halkı Türk halkını bitirmeye çalışıyor . !

Ne kadar üstün körü, cahilce bi düşünce bu ya :S
Nasıl bi çevrede yaşıyosun bilmiyorum..
Bakar kör derler ya onlardansın sanırım..
Dünya'da insan hakkı diye bişey var. Kim olursa olsun.. İster iste ister isteme ;)
Bu ne sen ne de hükümet bişey yapabilir...
Ayrıca insanlarını diline dinine ırkına göre ayırmak ne kdr acizce ve ne kadar cahilce bi davranış.. İnsanları bunun yerine yaptığı işlerle değerledindirmeyi denesene.. Türk olupda hırsızı, kapkaçcısı, gaspçısı, katili, tecavüzcüsü,hortumcusu hiç yok mu? Zaten nerde bi kötü insan var o Kürt oluyo dimi :S

Allahımm böyle konuları gördükçe cinlerim tepeme çıkıyo ya. Hay sabır bu tip insanlara da akıl ver Yarabbim..

AMerika hic kahr olmaz..
Amerikanın bu zamana giripte tam verim aldığı bir savaş yoktur.Onca üstün teknolojiye rağmen kaybeden abd olmuştur.

Dünya'da insan hakkı diye bişey var.
İnsan hakkının tam anlamıyla kullanıldığı ülkeleri say desem en faz 4-5 tane sayarsın.Çünkü ondan ötesi yoktur yani insan hakları sadece bir tebligattan ibarettir uygulayan ülke çok azdır.

Türk olupda hırsızı, kapkaçcısı, gaspçısı, katili, tecavüzcüsü,hortumcusu hiç yok mu?
Emniyet verilerine göre Türklerin suç işleme oranı % 10'un altında buna karşılık kürtlerin % 60'ın üzerinde.

Zaten nerde bi kötü insan var o Kürt oluyo dimi :S
Hepsi olmasada % 90'ın üzerine suçlu veya potansiyeli olan kişiler.

Kürt Türk olarak değilde insan gözüyle bakılmalı herkese. Kütlerin Türkler kadar hakkı var zaten. En doğrusu herkesin eşit haklara sahip olduğu dil din ırk ayrımı yapılmaksızın herkesin özgür olduğu bir ülke..

Amerikanın bu zamana giripte tam verim aldığı bir savaş yoktur.Onca üstün teknolojiye rağmen kaybeden abd olmuştur.

İnsan hakkının tam anlamıyla kullanıldığı ülkeleri say desem en faz 4-5 tane sayarsın.Çünkü ondan ötesi yoktur yani insan hakları sadece bir tebligattan ibarettir uygulayan ülke çok azdır.

Emniyet verilerine göre Türklerin suç işleme oranı % 10'un altında buna karşılık kürtlerin % 60'ın üzerinde.

Hepsi olmasada % 90'ın üzerine suçlu veya potansiyeli olan kişiler.

INsanLik ogren biraz :p

hatta bunu demeklede kalmicam.. Sen Insan Bile degilsin..zavalli bir yaratiksin..... Bak bi etrafina.. kactane kurt soygunluk yapti, kacirdi, adam bicakladi, esnafi kandirdi, emniyetinde kara ise bulasdi

vs
vs
vs
vs
vs

Irkciligin bir ...a yaramaz merak etme... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

niye beni bukadar gulduruyorsun..vallahi... devam et

Ay... Insanlar..pardon.. ...lar :p

Kürtlere hak verilmelimi ?

Evet konumuz bu bence verilsin ama haktan kasıt nedir;
Devamlı özgürlükten bahsedenler, insan haklarından bahsedenler,barış ve debokrasi diyenlere bakıyorumda,masada böyle konuşuyorlar..

Dışarda arkalarından sürükledigi genclerin, ellerine molotof koktey ve kaleşnikof,veriyorlar kürt milliyetciligini körüklüyorlar
evet belki kendilerince haklılar, fakat ırkcılıgın tavan yaptıgı
yerde barış demokrasiden bahsetmek nekadar akılcı olur yorumu size bırakıyorum

Nerden Esti bu konuyu açmak ?

Her Gün HaberLerde Görüyoruz Ellerinde Molotof Kokteyli SokakLarda 2 Hareketleri İstanbuLda TÜrk Bayrağını Açtığı için Dükkanı TaşLananLar ?

" En İyi Kürt Ölü Kürt " Mantığını Savunmuyoruz eLbette ama Kim Ne Derse Desin Kürtlerin İçinde Ben Milliyetçiyim DiyebiLen Harbidende Milliyetççi oLan Kürt Sayısı %6 veya 7 Benimde Çok Arkadaşım var Kürt İçinde yok mu bu %94'n içinden oLan var ama onLarı adam yerıne bıLe koyup bu konuyu acmıyorum bıLe :)

FazLa uzatmadan Soruyorum ;

Sizin Yorumunuz Nedir ?

Benimde Çok Arkadaşım var Kürt İçinde yok mu bu %94'n içinden oLan var ama onLarı adam yerıne bıLe koyup bu konuyu acmıyorum bıLe :)

Sen bana bir iyilik yap, adam yerine bile koymadigin o arkadaslarina arkadasim deme tamammi????

kendin diyorsun yuzde kac milliyetci felan

e??? ne anlamadim ben senin son cumlenden.. yapmayin ya.

Dagdakilere Herkes istedigini diyebilir..ama Vatanini seven ve hicbirkimseye zarari olmayan Kurt Vatandaslarina KImse BIrsey diyemez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onlar bizden daha rahatlar.

medyanın yansıttığı yok okula gidemiyorlar yok 5 km yol yürüyorlar. Yok Kürtçe bilen doktor yok fasa fiso hepsi.

Bizim İstanbulumuzda ne kadar okula gidemeyen, ne kadar mendil satan, ne kadar evsiz - barksız insan var biliyor mu bunlar.

Onlardan bir kaç gereksiz Kürt sıfatını kirleterek ayrı bir devlet kurmak yolunda.

Ama bilmiyorlar ki değil bir karış, bir cm toprak bile verilmez size.

Allah'a şükür Mehmetçiğim her zaman hazır.

bir haltden anlamadigin burdan belli.. Benim ninemin koyunde cocuklar 4.cu sinifdan sonra okula gidemedi.niye? devletin otobusu gelmedi.. naptilar? okullarindan oldular..

Sen bunami faso fiso diyorsun ? ALLAH SENIN BELANI VERSIN...

yani LOcke katilyorsun oylemi..kurt vatandaslarin hakki yok oylemi?

arkadasim ben 24 senedir almanyada yasiyorum burda dogdum burda büyüdüm almancayi türkceden iyi konusuyorum burda almanlar gibi vergilerimi herseyi ödüyorum onlardan hic farkim yok ne tip olarak ne yasanti olarak sadece siyahsacli kahverengi gözlüyümo ve sonuc devlet dairelerine gideyim herhangi bir resmi daiyereye gideyim türlügüm yüzüme vuruyolar .babam 18 yasinda gelmis madende esek gibi calisiyor calisdi suan 60 yasinda almanlar babam emekli parasi aliyor diye burda laf sakuyorlar o parayi hak edmiyormus falan filan aslinda sen bunlari cok iyi bilmelisin sende new york ta yasiyorsun dimi?? yasamiyormusun böyle sorunlar???????

ve biz burda en fazla yabanci olarak türkler variz biz demiyoruz ayni sarklari ayni haklari istiyoruz diye

simdi sen bana diyorsun kürtler benim memleketimde benlen ayni hak sahibi olacak .... olacak seymi bu ?????

okadar sehit veriyoruz okadar cookk ki !!!!!!
okadar anneler babalar kardesler cocouklar evlatlar babasiz kaliyor !!!!

türkiye türklerindir bu böyle kalacak !!!!

sorun cikarmadan yasayin yasiyorsunuzda saten daha ne istiyorunuz???

arkadasim ben 24 senedir almanyada yasiyorum burda dogdum burda büyüdüm almancayi türkceden iyi konusuyorum burda almanlar gibi vergilerimi herseyi ödüyorum onlardan hic farkim yok ne tip olarak ne yasanti olarak sadece siyahsacli kahverengi gözlüyümo ve sonuc devlet dairelerine gideyim herhangi bir resmi daiyereye gideyim türlügüm yüzüme vuruyolar .babam 18 yasinda gelmis madende esek gibi calisiyor calisdi suan 60 yasinda almanlar babam emekli parasi aliyor diye burda laf sakuyorlar o parayi hak edmiyormus falan filan aslinda sen bunlari cok iyi bilmelisin sende new york ta yasiyorsun dimi?? yasamiyormusun böyle sorunlar???????

ve biz burda en fazla yabanci olarak türkler variz biz demiyoruz ayni sarklari ayni haklari istiyoruz diye

simdi sen bana diyorsun kürtler benim memleketimde benlen ayni hak sahibi olacak .... olacak seymi bu ?????

okadar sehit veriyoruz okadar cookk ki !!!!!!
okadar anneler babalar kardesler cocouklar evlatlar babasiz kaliyor !!!!

türkiye türklerindir bu böyle kalacak !!!!

sorun cikarmadan yasayin yasiyorsunuzda saten daha ne istiyorunuz???

evet dogru avrupada TC kimlgiib goze batiyor..askerlige gelince, Trde yasayan Kurtlerde askere gidiyor..onlarda sehit oluyor

buna nedicen? Ayrimcilik yapiyorsun........

Ben dagdakilerin arkasinda degilim, yine diyorum yine dicem ve hep dicemmmmmmmmmmmmmmmmmmm Mahsum Kurt Vatandaslarinin bunlar yuzunden ezilmesinden bas ediyorum

kimi nerden kovuyorsunuz????

Turkiyede Askerligimizide yapiyoruz vergide veriyoruz bilmem ne bilmem ne.. yani herkes ayni...

Ya ben nerde anlasilmiyorum????

bosver cevap verme..islerine geliyen anlamaz zaten beni..olsun anlamayin... Neyim Kimim Ortada..Kimseye birsey ispatlamama gerek yok....

Ah Ah...........

evet dogru avrupada TC kimlgiib goze batiyor..askerlige gelince, Trde yasayan Kurtlerde askere gidiyor..onlarda sehit oluyor

buna nedicen? Ayrimcilik yapiyorsun........

Ben dagdakilerin arkasinda degilim, yine diyorum yine dicem ve hep dicemmmmmmmmmmmmmmmmmmm Mahsum Kurt Vatandaslarinin bunlar yuzunden ezilmesinden bas ediyorum

kimi nerden kovuyorsunuz????

Turkiyede Askerligimizide yapiyoruz vergide veriyoruz bilmem ne bilmem ne.. yani herkes ayni...

Ya ben nerde anlasilmiyorum????

biz burda pkk tartismiyoruz ,kürtleri tartisiyoruz ?????

o hayvanlar ayri mesele!!!

seni kovan yok; öyle birseymi dedim

ama adi üstünde türkiye türklere ayit.

tabi gidiceksin askere vergi falan filanda ödiceksin yasiyorsun türkiyede iyi hak vermiyolar diye onlardida yapmayin...

daha ne haki istiyorsun anlamadim ki ayni haklara sayipsin saten ?????

Ben hak istemiyorum canim. Ben Dagdakiler yuzunden butun kurtlerin ayni kefene sokulmasindan SIKILDIM BOGULDUM ANliyormusun?

benim kavgamda sevdamda bu...

kurtleri tartisiyoruz diyorsun? ne istiyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri