KürtLere hak veriLmeLimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> KürtLere hak veriLmeLimi ?

yavrum ama sen bir tek ile bağlı kalıp yarum yazıosun..

başka illerde ne olduğunu bilmiyorsunnn..
senin o cevabin bana TOKATDi...... dagdakilerin ..... onlari gectimde kurt vatandaslari sevmiyorsun..cevabindan bunu anladim buyuk bir hayal kirikligi huzun icerisindeyim

ki kalkip acik acik diyosun.bende ayrimciyim..

ozaman beni sevmiyorsun...kac milyon kurt vatandas var Trde onlari sevmiyorsun.. buyuk kayip.. yaralari beraber sarmak varken ayrimcisin resmen..

nediM? hicbirsey..elde vvar huzun. keder.cenaze... gozysi...buyuk kayib.

buraya gelip tartışmaya çok fazla yorum yazmıosam bunlar Kürtler karşı duyduğum saygıdandır...

ve bunu kişisel algılama...sonuçta zamanında benim en yakın arkadaşlarımdan biri Kürttü...

ayrımcı olmam mın tek nedenide a******e şehideme karşı yaptığı zulumdür.

ve herşey biz türklerden bekleniyor.onlr bu yola gemiyorlar işte.. bzim zamanında yaptığımız yardımları kendileri bozdular...

neden son 2 yılldır bu konu gündemde? neden 5 yıl öncesine kadar bu kadar üzerinde durulmuyordu??? bunu düşün birazzz...

ne oldu o aramızdki hoşgörüyeee???

senin o cevabin bana TOKATDi...... dagdakilerin ..... onlari gectimde kurt vatandaslari sevmiyorsun..cevabindan bunu anladim buyuk bir hayal kirikligi huzun icerisindeyim

sevmek değil de empati duymuyorum onlaraa
zorla değill..
ve senin gibi düşünen kürt sayısı çooook azz...

ozaman beni zorla degilde benim gibi dusunen o sayisi az olan vatandaslari sev...ki karsilikli......

evet esracim haklisin..Kurt sorunu PKK turkiyenin sorunu degil Avrupanin sorunu..O yuzden biz hic gocunmayalim

lay lom lay... hersey yolunda...

demi??? ALLAHIm....

Herkes farklı alemlerde geziyor.

Bir defa kimse bütün Kürtleri Pkk terör örgütüyle bağdaştıramaz. Buna hakları yok. Her Kürt terörist ise neden hala Türkler ile kız alıp veriyoruz ?
Bu gençliğin zihniyeti bizi bu hallere getirdi zaten.

Siz Türk milliyetçiliğini savunuyorsanız benim de Kürt milliyetçiliğini savunmaya hakkım var. Hani diyorsunuz ya benim haklarım onların da hakkı. İşte bu yüzden.

Bir kez daha söylüyorum; Bütün Kürtleri terörist diye nitelendiren ve beni yanlış anlayanlar için:

Ben iki devlet iki bayrak ve iki resmi dil isteyenlerden değilim. Sadece kendi dilimde eğitim görmek hakkımı istiyorum.

Bu düşüncede olan da emin olun sadece ben değilim.

Bir kez daha düşünün.

Değerli Kardeşlerim. Isanların Yaradılışı Insanın Eleinde Olmayan Bişetdir.
Yani Insanın Hangi ırktan Olacağı Yada Hangi Anne Babadan Doğacağı Allahın Taktir Ettiği Bişeydir. Siz "en Iyi Kürt ..... Kürt Tür" Diyen Türkler Hiç Empati Kurabildiniz Mi? Yani Kendinizi Hiç Mazlum Kürtlerin Yerine Koya Bildiniz Mi? Bulgaristanda Yaşıyan Türk Vadandaşlarının Başına Gelenleri Ben şahsen özülerek Gördüm. Dillerinin Yasak Oluşu, Isimlerinin Değiştirildiğini Ben Nekadar Acı Verdiğini Bilirim
şimdi Ise Kürtler De Aynı Durumdadırlar. Allah Hiç Bir ırkın Başına Getirmesin Bu Wahşeti.

Bir defa kimse bütün Kürtleri Pkk terör örgütüyle bağdaştıramaz. Buna hakları yok. Her Kürt terörist ise neden hala Türkler ile kız alıp veriyoruz ?

Siz Türk milliyetçiliğini savunuyorsanız benim de Kürt milliyetçiliğini savunmaya hakkım var. Hani diyorsunuz ya benim haklarım onların da hakkı. İşte bu yüzden.

Bir kez daha söylüyorum; Bütün Kürtleri terörist diye nitelendiren ve beni yanlış anlayanlar için:

Ben iki devlet iki bayrak ve iki resmi dil isteyenlerden değilim. Sadece kendi dilimde eğitim görmek hakkımı istiyorum.

Bir kez daha düşünün.

bak seni gibi düşünenn çokk az kürt var

benim sizin gibi kürt vatandaşlarına saygım var...

bak seni gibi düşünenn çokk az kürt var

benim sizin gibi kürt vatandaşlarına saygım var...

Emin ol çok fazla var ama şu Pkk terör örgütü yüzünden açık açık konuşamıyorlar.

Düşünceleri PKK tarafından yozlaştırılıyor yavaş yavaş. Bunu engellemek için bu toprakta yaşayan herkesin birlik olması lazım. Ama biz ne yapıyoruz ? Sen Akplisin sen Mhplisin sen Chplisin sen sağcısın sen solcusun sen Kürtsün sen Türksün diye ayrım yapıyoruz.

Toplum olarak hiç iyi yolda değiliz hiç..

Emin ol çok fazla var ama şu Pkk terör örgütü yüzünden açık açık konuşamıyorlar.

Düşünceleri PKK tarafından yozlaştırılıyor yavaş yavaş. Bunu engellemek için bu toprakta yaşayan herkesin birlik olması lazım. Ama biz ne yapıyoruz ? Sen Akplisin sen Mhplisin sen Chplisin sen sağcısın sen solcusun sen Kürtsün sen Türksün diye ayrım yapıyoruz.

Toplum olarak hiç iyi yolda değiliz hiç..

çok var diye dağlarda haklarını arıyorlarr :D

neyse salla ben tartışmak istemiyorummm:D

Bir kez daha düşünün.

Yorumları Okudum
Bilader Kendi Dilinde Eğitim Diyosun
Çerkez Filan Çıksa Onlarada Destek Veririm Diyorsun
İyi O Zaman Kürtlere Kendi Dillerinde Eğitim İçin Ayrı Okul açalım
Çerkezlerede Aynısını Yapalım
Diğerlerinede.

Ne Oldu Eğitimde Bile Bölündük Yahu :)

Yorumları Okudum
Bilader Kendi Dilinde Eğitim Diyosun
Çerkez Filan Çıksa Onlarada Destek Veririm Diyorsun
İyi O Zaman Kürtlere Kendi Dillerinde Eğitim İçin Ayrı Okul açalım
Çerkezlerede Aynısını Yapalım
Diğerlerinede.

Ne Oldu Eğitimde Bile Bölündük Yahu :)

Anlamıyor musunuz ben mi anlatamıyorum ?

Ben Kürtçe Dersi istiyorum. Sadece Kürtçe eğitim verilen okul değil.

İngilizce dersi var neden evrensel bir dil eyvallah.
Almanca dersi niye var ?
Fransızca dersi niye var ?
İtalyanca dersi niye var ?

Sen Anlatamıyorsun.
Kendi Dilimizde Eğitim Görelim Demek
Dersleri Kürtçe İşleyelim Demek
Ayrı Bir Ders İstemek Değil.

Özel Kurs Filan demişsin
Araştırın Bakın
Kürtçe Dershanede Açıldı Bu Ülkede
Ben Kendi Dilimde Eğitim Göreceğim Diyenler
Ne Oldu ?
Tutulmadı Be Kapatıldı.
Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu

Sen Anlatamıyorsun.
Kendi Dilimizde Eğitim Görelim Demek
Dersleri Kürtçe İşleyelim Demek
Ayrı Bir Ders İstemek Değil.

Özel Kurs Filan demişsin
Araştırın Bakın
Kürtçe Dershanede Açıldı Bu Ülkede
Ben Kendi Dilimde Eğitim Göreceğim Diyenler
Ne Oldu ?
Tutulmadı Be Kapatıldı.
Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu

Kimin haberi oldu dershanenin açıldığından ? Ben bile ilk defa senden duyuyorum.
Almanca, Fransızca çok mu tutuluyor da bunca senedir kaldırmıyorlar dersleri ?
Herşey zamanla olur. Aç ve hemen kapa oldu canım eyvallah.

Neyse ne istediğimi anladığına göre sorun yok.

iyimisin sen ?
beimle konuşurken saygılı ol ben sana nasıl saygılı oluyorsam ...

İyiyim ve gayet saygılıyım senin benimle konuşma üslubuna göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri