Kürtaj mı yoksa cinayet mi?

ya insanlık die bişi yokki
onca canı düşünmeden yapıolar bi zevk için
sonra
küçücük çocuklar bu hale gelio yazık yaaa:(

o canlılar anne karnındayken bile herşeyin farkındadır bence
acısını da fark ediolardır :(:(:(

adi şerefizler ya bu ne yaw insan evladımı bunlar ya bunu yapanların ben sonunun ii olmasını bile dilemiycem yaw bozuk para kadar çocuğun canını nasıl alırlan ağzı dili yok kulağı yok canı nasıl sızlamıştır offf :(((

aman yarabbi!! böyLe bişi oLurmu :S ağLıyorum şuan. görmüyormusunuz ya adam orada madeni para koymuş o yavrunun eli ayağı o para kadar biLe değiL. koparmışLar parça parça. Allah inşaLLah onLarın da eLini koLunu böyLe parçaLar da bi daha o haLtı edemezLer :mad:

Şimdi izleyeceğiniz görüntüler son zamanlarda ülkemizde de artan kürtajın bir cinayet olup olmadığı sorusunun cevabı için size yardımcı olacak

dıosun abd bayragı war arkda?
ayrıca cınayet

bu bir cinayat bu bi ayıpp.o bebek bile diemirom cünkü daha gelişim safhasında olan bi canlıyı öldürüolar. wahşilik insanlık dısı o parcalar sonra noluo biliomusunuz?tıbbi atık olarak cöpe atılıo.bu insanların yaptıını hayvanlar bile yapmıo onlar bile yawruları ölünce gömüolar.gaddar bi insan olmama karsın bn bile izlerken agladım.nasıl bişeydir bu önlemleri war.almıolar önlemi bebek oluncada aldır gitsin diolar.insan nasıl kıyar ha nasıll kendi yawrusunu öldürür.gercekten acı bişey.:(

Ben Daha Önce İzledim Bunu Cok Kötü Ya :( Zaten O Yapan Malukatlar İnsan Demek İStemiorum Allah Katına Cıkabiliceklermi Bakalım...

gunah yaw igrenc bise allah cezasini wercek bunun we doktor resmen bebekle oyun oynuor yaziklar olsun

kim bilir nasıl evlatlar olucaklardı !! :(

allah hepsinin belasını versin (kesinlikle sözüm onlara küfür olarak algılamayın)
:(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri