Kürtaj mı yoksa cinayet mi?

-oZKan-

Admin
Kürtaj mı yoksa cinayet mi?
Kürtaj, batı toplumlarında gayri meşru doğumlara paralel giderek artmaktadır. Bu gayri meşru doğumlar, batılı kaynaklarda yeralan istatistiklere göre, toplam doğumların %45’ine ulaşmıştır. Bu oran, yerine ve zamanına göre, bazı ülkelerde %70’e kadar çıkmaktadır. Ülkemizde de son zamanlarda kürtaj yaptıranların oranı artmakta. Şimdi izleyeceğiniz görüntüler kürtajın bir cinayet olup olmadığı sorusunun cevabı için size yardımcı olacaktır:
Haklı bir sebep olmadıkça Allah'ın muhterem kıldığı cana kıymayın. Bir kimse zulmen öldürülürse, onun velîsine (hakkını alması için) yetki verdik. Ancak bu velî de kısasta ileri gitmesin. Zaten (kendisine bu yetki verilmekle) o, alacağını almıştır. [İsra 33]
Şimdi izleyeceğiniz görüntüler son zamanlarda ülkemizde de artan kürtajın bir cinayet olup olmadığı sorusunun cevabı için size yardımcı olacak:

[VID]http://prolifetraining.com/WMV/Abortion-LTI-high.wmv[/VID]

cinayetten başka bişey değilki ablam bu. resmen cinayet yaa
nasıl yaparlar nasıl kıyarlar bu canlara hiçmi vicdanları sızlamıyo bunu yapanların ve yaptıranların anlamıyom

nasıl kıyıyolar yaaa :( yazık değil miii :( Allah'tan korkuları yokmu bunların?bunu yapanlar insan olamazzz.......

yaa en azında arafta bu kadar değildi.kadın sadece normal bi kürtaj geçiriyodu.bu resmen hayvanlık yaa bunlar insan falan değil..

ya bunları yapanların kesınlıkle vıjdanı olamaz ınsan olamazlar bakın ben sahsen cok mecbrutıyet olmadıkca asla alınmamalı dıyorum kı sahsen bunun mecburıyetıde olamaz bı haltı yoyorsa ınsan sonucuna katlanmalı bu yavruların gunahı nee :( ayrıca bızımle butarz vıdeoları paylastıgınız ıcın bırkez daha tum duslerforum aılesıne tesekurlerımı sunarım buyuzden burdayaım ve forum yemını ettım... tesekkurler

çok kötüü yaa şuna bi baksanıza resmen bir cinayet ve bu cinayeti işleyenlerin sayısı git gide artıyor bence buna bir dur denmeli devlek sağlık bakanlığı bu konuda bu cinayete karşı önlemler almalı eğer halk biliçli olsa bence kürtaja gerek kalmaz:(

ya ne iğrenç bişi yaaa sonuna kadr izleyemedim ben onlar nasıl kıyabiliolar anlamadım yaa! bu tam bi cinayet...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri