Kücükken nelere inanirdik

Bzİm Meshur Bİr Canavarimiz Vardi Adi Hellum Damlarda Gezer Geceleyin Disari Cikan Cocuklari Uzun Kollariyla Alirmis Yukariya Cekermis....derleerdİ Bu Yuzden Aksam Wc Cikmazdim Disardaydi Bizim Wc Ah Cocuklugum Ah ....sİmdİ Geldİm Gurbete İstanbula...ah..

ya ben küçükken bir vampir filmi vardı onu izlemıştım ama sonra vampirlerin gerçek olduğuna inanıp gece korkuyordum:)

banada yemeğini yemezsen dışarıya çıkınca köpekler kovalar derledi bende saf gibi yerdim şişene kadar

reppp süper konu :) bilindk şeylerle korkuturlardı.iğne polis amca çinçin(çingene ).bide çekirdekli bişey yedimizde çekirdeğini yutarsan karnında büyür derlerdi :D bide Deli Bekerimiz vardı( allah rahmet eylesn) onunla kokruturlardı seni ona vercez diye.

TaM___TaM

bende dişim kırılınca yada düşünce yatarken yastıgımın altına koyardım periler dişimi alıp para koyacak diye:D annem ve babam bana böyle derlerdi..! bigün bunu denedim sabah bi baktım para var :D meger babam koymuş:D

Ben 5 6 yasinda iken büyük Babam evLenince Bana bakacanmi ogLum derdi Bende Evet Bakacam Derdim nasİL Derdi Evin En üStkatina Cikip Bakacam derdim :D

ha bıde azcık yemek kalınca allah baba tas eder derlerdı acayıp kokardım ne zaman sofraya otursam hepsını bıtırırdım ...:D

rahmetli babam ben hastayken bana şurubumu içirmek için benle oynar öyle içirirdi lanet olası hayat onu benden aldı :(

hehe konu süper ben veremiorum rep verin arkadaşa :D
ya ben küçükken anneannem tabağımdaki pilavımda ne kadar bırakırsam o kadar çocuğum olacağını sölerdi bende şişene kadar yerdim
heeeee
sonundada 1 pirinç 1 şehriye bırakırdım ki
bi esmer (KIZ) (ŞEHRİYE)
bi sarışın(ERKEK)(PİRİNÇ)
çocuğum olsun die
saf ben hahahaha:41: :41: :41: :41:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri