.. kRAPliçe ~ (Aşkın adı SARI, soyadı KIRMIZI ♥)

RaPizM^^

Bayan Üye
Uzun zamandır aklımdaydı ama bi türlü acmak kısmet olmamıstı .)
Şimdi düsündüm de benimde bi günlüğüm olsun.. Aklıma geldikce |...Fırsat buldukca...| yazıcam :pp

Immm.. Sevgili Günlük,

Aslında sana günlük dememem lazım her gün yazmıcam haftalık,aylık,yıllık desem de sacma olcak ben sana bi isim bulıım en iisi :pp
Bidaha ki gelisimde isminle hitap ederm buarada bana biraz izin ver düsünmem için tamammı :pp

Dün aksam uyuyamadım bi sağa dön bi sola dön.. Helak oldum sıcaktan walla :pp
Biraz dalmısım sabaha karsı sahura kalktım telefona bi baktım aa DF'un biricik modu Kontes'ten mesaj gelmis uyku sersemi cvp atmayı unutmusum sabah yazmak zorunda kaldım :67:
sonra bugün temizlik günümdü anneme yardım ettim ev tertemiz oldu walla :pp
film izledim bitane cok sacmaydı.. evimde uzaylı var adı 2009 yapımı tawsiye ediyomuyum ı ııhh xD
sonra DF girdim konu actım biraz millete faydamız dokunsun öyle deilmi? =)
az öncede iftar yaptık yemek yedim ve konuyu acmaya karar verdm..

kısacası cok ama cok basit bir gün.. Konu baslığına gelince seninle alakası yok sadece farklı bişi olsun die öle :pp
ilk günden yeter bu kadar.. bi dahaki gelişime kadar kendine cok ii bak :pp
adiossss :pp

---> Sevgili günlük...Sahi ne kadar doğru değil mi? Şimdilerde 'sevgili' sadece bir 'günlük!' (.

hayırlı olsun günlüğün :p :D

---> Sevgili günlük...Sahi ne kadar doğru değil mi? Şimdilerde 'sevgili' sadece bir 'günlük!' (.

eywallaahh fox kardes :11:

Ne kadar sıkıcısın höh
xD
hayırlı olsun sevgili günlüğün

ben mi sıkıcıyım xD günüm sıkıcıydı napıım :H
aksiyonsuz bir gün :pp

bu arada mersi..

Günlüğün hayırlı olsun kanks..
Hep güzel şeyler yazman dileğiyle..

tşk ederm kanks (,

Başlığın harika canım [:

Hayırlı olsun [:

Tşk ederm Ays'm :)

Uzun bi aradan sonra ben geldim BamBam xD

Sana bu ismi taktım nasıl hosuna gitti mi :pp
gitmediysede bi önemi yok zaten yeni bi isim bulmak için uğrasamıcamxD
İstersen günümü anlatmaya baslıyım sana,

Bu sabah alarmımı 9a kurmus olmama rağmen 09.44te zor uyandım. hemen esofmanlarımı giydim ve yürüyüse cıktım 45 dk kadar :)

ee kahvaltıydı kitap okumaydı derken saat 12 oldu. sonra da nete girdim iste foru ma falan baktım konu actım :R
İnci'm aradı telde 2 saat kadar konustuk dedikodu falan yaptık öyle iste:pp
Yarın doktorda randevum varmıs o yzden Bursaya gidicem anlayacağın nette yokum :)
Beni özle tamam mı?
Ben kacıyorum smdilik.. sonra uğrarım yine kendine iyi bak :)
Haa unutmadan bak bu da senin isminin esas sahibi,

b-8086-bambam.jpg

Cok tatlı dimi :)
Hadi cıktım ben..

---> ßαмßαм|| ßαzєη Eη ßüyüк ÇığLıк Susмαктıя ||

Merhaba Bambam ben geldim yine,

suanda sana cok garip bi ruh haliyle yazıyorum.. mutluyum,mutsuzum,heycanlıyım,karamsarım anladın mı? bosver bende anlamadım zaten yorma kendini xD

neyse.. saat 8de dersim var diye 6.30da uyandım bugün ve ilk dersime girdim ''Hayvan Anatomisi''
Hoca uzuuun uzuuun bu sene zavallı hayvancıklara ne yapacağımızı anlattı xD
lab için gerekli bi ton malzeme var alıncak paran varmı diye soran yok xD
gittim aldım onlarıda bugün..

Bugünlerde sana yazamassm nete giremessem falan bil ki pc sarj aleti yüzünden.
bu aralar fena takılıyo bi temassızlık var sanırım :/

her neyse izninle cıkıyorum ben.. haa bak sana by by demeden önce bu aralar en cok dinlediğim sarkıyı koyayım..
Üstad erkin koray'dan öyle bir gecer zaman ki..
Hadi mCx :-*

[DM]xes8q3[/DM]

Regnum: Animale

1.subregnum: Protozoa
1.classis: Flagelleta
1.subclassis: phytoflagellates
1.ordo: chrysomodina
2.ordo: cryptomonodina
3.ordo: dinoflagelleta
4.ordo: euglenoidina
5.ordo: phytomonodina

2.classis: sarcodina

1.subclassis: rhizopoda
1.ordo:amoebozoa
2.ordo: foraminifera

3.classis: sporozoa
1.subclassis: telesporidia
1.ordo: coccidiomorpha
2.ordo: gregarinida

4.classis: ciliata
1.ordo: holotrichia
2.ordo: peritrichia
3.ordo: spirotrichia
4.ordo: suctoria

1.classis
2.subclassis: zooflagellates

1.ordo: protomonodina
2.ordo: polymastigina
3.ordo: hypermastigina
4.ordo: rhizomastigina

2.classis
2.subclassis: actinopoda

1.ordo: heliozoa
2.ordo: radiolaria

3.classis
2.subclassis: neosporidia

1.ordo: cnidosporidia
2.ordo: actinosporodia

cok mutsuzum bugün bambam.delirmek üzereym bütün gün üstteki listeyi ezberlemeye calıstım bunun gibi 22 tane daha var..!!
dersi gecmem için bilmem lazmmıs bunları napcam ben ya :/
ciddi ciddi okulu bırakmak gecti aklımdan bunlara bakarken :|
sonra sacmalama kübra devam et dedim orası ayrı :pp
bugün odamda tek basımayım bizim kızlar eskisehire gittiler.. ezberlemek zorunda olduğum bir liste olmasaydı belki bende gidebilirdim ama neyse artık..
ben cıkıyorum bambam film izlicem simdi. alacakaranlığın 3.filmini merak ediyorum. bak afisi bu :)
tutulma-full-izle.jpg

kendine iyi bak..

Bıldırcın keserken beni hayal et hiç acıma filan hissetmezsinxD

salı günü söyle bunları bana maykıl :8:

görüsürüz maykıl bıldırcın ve kurbağa keserken aklımda olacaksın.

Escherichia Coli, Escherichia Coli, Escherichia Coli... xD

ezberlemem için devamlı yazmam gerek xD suanda yarına yetismesi gereken mikrobiyoloji ödevimi arastırıyorum lakin henüz sistematiğini bulamadım bakınmaktayım xD..

Dün aksam bıldırcın'ın kutusunda debelenmesi ve kurbağanın odada vraaaaaak'laması nedeniyle hiç uyuyamadım o yzden sabah sinirli kalktım. 8de dersim vardı zaten zor zar yetistim denilebilir..
Bugün hayvan anatomisi dersimiz vardı ve labda kurbağa,sıcan ve bıldırcın kesmemiz gerekiyordu. hayvanları eterle bayıltıp gereken islemi yaptık.. Resminide eklicem arkadastan alıp bi kac güne burda xD
neyse labdan snra hemen yurda gelip uyudum ve suan iyi durumdayım.. okumakta olduğum kitabımı bitirdim bugün yarın yenisine baslarım herhalde..
kitap okumak beni cok rahatlatıyo ya iyiki kitaplarm var :)

Bizim kızlar dısarı cağırıyo suan gelde tavla atalım diye bakalım eğer ödevimi bitirebilirsem cıkıcam.. aslında pek gitmek istemiyorum ama onlarıda kırmak istemiyorum :/

neyse bugünlük benden bu kadar bambam görüsmek dileğiyle..
Adiossssss :-*

fotoraf0344.jpg

bi önceki yazımda belirtmistim resim koycam diye iste lab hayvanlarımızdan bir kare xD görüldğü üzere sıcan,kurbağa ve bıldırcın :pp

neyse günümü anlatıyorum,

sabahın köründe kalktım her zamanki gibi 7ye geliyodu saat. giyindim kahvaltıydı makyajdı derken 8.30daki derse yetistim..
8.30dan 2ye kadar aralıksız yazı yazdım ellerimi hissetmyrumxD ders bi 10dk daha uzasaydı herhalde bütün sınıf pert :pp cihan hocam saygılar xD

ders bitimnde yurda geldm uyudum 2 saat kadar ama sağolsun oda arkadaslarım soner sarıkabadayı - sadem esliğinde uyandırdlar beni xD
dısarı cıkılıyomus hazırlanmam icin 10dk verdiler yetti mi bana yetmedi tabi xD yarım saat beklettm kızları :67:
sonra dısarda nargile ve tawla keyfi yaptık xD
okuduğum kitabı bitirdim yarın baskasına baslıcam..
ama smdi cıkmalıyım yarın dersm yne 8.30da önlerden yer kapabilmem icin okula erken gitmem lazım..

beni bi dinleyen sen varsın seni seviyorum :-*

Aman Allahım bunları mı kesiyorsunuz yaa zor iş bu :pp

kolay gelsin (:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri