.. kRAPliçe ~ (Aşkın adı SARI, soyadı KIRMIZI ♥)

---> ßαмßαм|| ßαzєη Eη ßüyüк ÇığLıк Susмαктıя ||

heyy ben geldim :)

yarın 2 sınavım var ben forumda,orda burda sürtmekteyim biliomusun xD
napıcam ya ben? fikrin varmı?
yarın 1 nisan. bilindiği üzere Dünya Şaka Günü.
Şaka gibi bi gün olacak cidden,önce hocanın konusmasından beri gram anlamadığım Tarih. sonra full ezber olan lanet olası bitkicikler ''BAM'' var.
zaten vizelere calısamıyorum calıstırmıyorlar..!
cok kötü gidiyorum bu dönem, rahat bıraksa artık beni..
Hep nolcak acaba bugün bana napıcak diye uyanıyorum güne öyle baslıyorum ve bu inan canımı cok sıkıyor..
herkesten uzak duruyorum,sevdiklerime zarar geliyor..
hersey yoluna girsin artık ne olur..!
Bana dua et inan cok ihtiyacım var.
Cıkıyorumm ben kafamı toplayabilirsem ki bu suan icin zor görünüyor derse baslıcam.
seni seviyorum bambam​

---> .. kRAPliçe ~ (Aşkın adı SARI, soyadı KIRMIZI ♥)

Noldu ya kim ne yapacak sana :S

Allah yardımcın olsun inşAllah sınavlarında en en enn yüksek notları alırsın o kişi de kimseye zarar veremez inşAllahh. Allah yardımcın olsun her gün.

Takip ediyorum sürekli bu günlüğü yazdığın gün okuyorum tatlım her gün yaaz :rolleyes:

elimden geldiğince yazıyorum cnm. anlatırım sanada dertlesiriz bir gün.
bu aralar durum fena tahmin edemessin..
belki yaptıklarını cekiyosun dersin belki de nerden geldi bu basına?
ama gercektn duaya ihtiyacım var.. tşk ederm

Öyle şeyler demiyorum, demem. Hepsi çocukluktu tekrar tekrar özür dilerim senden binlerce kez..

Dualarım seninle canım benim

senide icinide iyi biliyorum nazlı o yüzden problem yok :)

tşk ediyorum cnm

merhaba bambam,

Bugün o kadar güzeL bi hava var ki kütahyada. Burda ayaza,buz gibi havaya alıstığımız icin yadırgıyorum bu durumu suan. Pırıl pırıl bi günes var havada bulut yok sıcacık :) İnsanın canı dısarı cıkmak doyasıya gezmek istiyor ama gezemiyor. yani en azından ben gezemiyorum.. Kütahya özellikle Bursa,İstanbul,Ankara gibi yerlerden gelenler icin cok kücük bi sehir. Biriyle dısarıda karsılasma oranınız cok fazla.. Hele benim gibi bi sansınz varsa bu oran %90lara kadar cıkıyor. Basımda dertler,elimde kahve,gözlerim filmde aman Allahım ne güzeL hayat.

Sınav notlarım acıklanıyor hepsi berbat. Neden mi? Sınavlara sadece 1 saat bakarak girersen 20de alırsın 30da. Bendeki bu düsüs hayra alamet deil. En cok koyanda bu konuda calısmak isteyipte calıstırılamamak. Lanet olsun! Sınıfı gecmek icin insanüstü caba lazım finallerde anlayacağın.

Daha yeni geldim bursadan bu cehenneme. Hemen gitmek istiyorum burası boğuyo beni artık ama sorun sehirde deil icindekilerde. neden benim normal bi hayatım yok? bu soruyu cok soruyorum son zamanlarda kendime inan bana..

Face'mi de dondurdum biliyomusun? Acamıyorum acsam kıyamet kopuyo. Kendi hayatımda özgürlüğüm kısıtlanıyo. ne biçim hayat lan bu?

Aslında çok çalışkan bi kızsın ama niye çalıştırmıyolar seni :S Yurt ortamında mı zor oluyo eve çıksan daha rahat edersin belki.. Ya da Uludağ Üniversitesine geçiş yapsan?

Senin bu yazdıklarını görünce seneye için korkmaya başladım inan ki. Napcam ben ya. Allah sana da yardım etsin kurtarsın bir an önce canım..

Kuzumm benim ya bitsin artık senin şu sıkıntıların..
Bu durumuna çok üzülüyorum. Takma diyorum çünkü yapabileceğim yada diyebileceğim başka hiçbirşey yok :(
Elimden birşey gelse keşke.. Takmamak elde değil tabiki ama lütfen üzmemeye çalış kendini..
Ve her zaman bir telefon kadar uzağındayım ne zaman istersen seni dinlerim kardeşlerin en özeli sabret herşey güzel olacak bir gün..

Aslında çok çalışkan bi kızsın ama niye çalıştırmıyolar seni :S Yurt ortamında mı zor oluyo eve çıksan daha rahat edersin belki.. Ya da Uludağ Üniversitesine geçiş yapsan?

Senin bu yazdıklarını görünce seneye için korkmaya başladım inan ki. Napcam ben ya. Allah sana da yardım etsin kurtarsın bir an önce canım..

korkma sen cnm korkulcak bisi yok inan bana.
derslerden deil insanlardan kork korkacaksan.
yurt ortamı zor evet ama bundan daha önemli bnm calısamama nedenim.
yüreğini ferah tut.

Kuzumm benim ya bitsin artık senin şu sıkıntıların..
Bu durumuna çok üzülüyorum. Takma diyorum çünkü yapabileceğim yada diyebileceğim başka hiçbirşey yok :(
Elimden birşey gelse keşke.. Takmamak elde değil tabiki ama lütfen üzmemeye çalış kendini..
Ve her zaman bir telefon kadar uzağındayım ne zaman istersen seni dinlerim kardeşlerin en özeli sabret herşey güzel olacak bir gün..

az önce daha 2 dakika önce yurdun içine kadar girdi. sürekli arama etme burnumun ucuna kadar geldi artık kacacak yer kalmadı.
bıraktım artık zatn nolursa olsun.
cok yıprandım lanet olsun ki..
iyiki varsın sende olmasan fırtınam sular durulmaz..

Ah kuzum ah sabret elbet herşey düzelecektir :(

var ya en çokta yanında olamamak koyuyor. sıkıntılı olduğunu çok iyi biliyorum. ama bir türlü knouşamıyoruz..

canım hep ne derim ben ? şu hayatta 'SENSİN' önemli olan.. ailen dışında kimin için yaşayacaksın birde sevdiğin yoksa ?

ama sorunu biliyorum. yani gecen gün anlattığın şeylerle alakalı bir durumsa ki eminim onunla alakalı yani üzülme desemde olmayacak biliyorum.

ama yurttan çıkma derslerine odaklan zor biliyorum. aklın başka yerdeyken heleki moralin bozukken acı cekerken çok zor.. ama yaz okuluna kalmandan o şehirde biraz daha zaman gecirmen daha mı iyi ?

bunlarıda düşün. yazın yaz okuluna kalmamak için çalış. ailenin yanında olmak için o sıcak yuvanda kalmak için çalış ..

herşey bizim için unutma dertlerde sıkıntılarda acıda mutlulukta.. Rabbim kimseye taşıyamayacak yük - dert vermez. bunları düşün. ve mutlu olmaya çabala :)

Seviliyorsun unutma.

Ah kuzum ah sabret elbet herşey düzelecektir :(

ins cnm..

Düzelir düzelir sıkma canını :)

umarım tuncay sağol..

var ya en çokta yanında olamamak koyuyor. sıkıntılı olduğunu çok iyi biliyorum. ama bir türlü knouşamıyoruz..

canım hep ne derim ben ? şu hayatta 'SENSİN' önemli olan.. ailen dışında kimin için yaşayacaksın birde sevdiğin yoksa ?

ama sorunu biliyorum. yani gecen gün anlattığın şeylerle alakalı bir durumsa ki eminim onunla alakalı yani üzülme desemde olmayacak biliyorum.

ama yurttan çıkma derslerine odaklan zor biliyorum. aklın başka yerdeyken heleki moralin bozukken acı cekerken çok zor.. ama yaz okuluna kalmandan o şehirde biraz daha zaman gecirmen daha mı iyi ?

bunlarıda düşün. yazın yaz okuluna kalmamak için çalış. ailenin yanında olmak için o sıcak yuvanda kalmak için çalış ..

herşey bizim için unutma dertlerde sıkıntılarda acıda mutlulukta.. Rabbim kimseye taşıyamayacak yük - dert vermez. bunları düşün. ve mutlu olmaya çabala :)

Seviliyorsun unutma.

sözlerin o kadar iyi geldi ki incim tşk ederm.
Yaz okuluna kalma sansım yok o da burda 1.5 ayın gecmesini zor bekliyorum da ben 3 ay burada ne yaparım? düsünmek istemiyorum..
Ders calısmayı inan cok istiyorum ve seviyorum daa garip gelebilir ama olmuyor ne yazık ki..
4 kredilik alan dersime girmedm vizem 0.
finalden 70-80 alablrsem gecerm anca can eğrisi sistemine göre.
Sabrediyorum bakalım bu böle girmicek ins en kısa zamanda düzeLir.
Seni seviyorum:)

Son düzenleme:

Tam anlamasamda bişiler sezdim.. Zor günler geçirdiğine üzüldüm..
Umarım atlatırsın bu kötü zamanları iyi haberleri alırız senden..
Derslerin herşeyden önemli unutma.. ;)

(:)

eveet son günlerde yasadığım en güzel günlerden biriydi. bu kadar sıkıntı üstüste gelince iyi bir haberi 4gözle bekliyor insan :)
bundan yaklasık 2 hafta önce okulda bi duyuru vardı. kara ve su ekosisteminde dünyanın en iyileri okulumuza gelecek ve deneyimlerini paylasacaktı. arazi calısmaları vardı ve buna secilebilmek mesleki acıdan güzel bişeydi. 15 kişilik kontenjan vardı ve not ortalamasına göre seciliodu kişiler. yaptım basvuruyu ve bugün cvp geldi. eveeeeeet secilmisim xD
dersteyken çağırıldım ve hocaların yanına gittim ingilizcem pek iyi değildir aslında ama iletisimi sağladık zorda olsa :) biri amerikalı diğeri çek olan 2 profösörle tam 1 hafta boyunca calısıcam :)
bu süre zarfı sonunda referansım için belge de veriyolar is bulma acısından müthis bi deneyim cünkü bu adamları biyoloji dalında dünyada tanımayan yok. :)
hadi bakalım bizi neler beklio zamanla görücez :)

Son düzenleme:

(:)

eveet son günlerde yasadığım en güzel günlerden biriydi. bu kadar sıkıntı üstüste gelince iyi bir haberi 4gözle bekliyor insan :)
bundan yaklasık 2 hafta önce okulda bi duyuru vardı. kara ve su ekosisteminde dünyanın en iyileri okulumuza gelecek ve deneyimlerini paylasacaktı. arazi calısmaları vardı ve buna secilebilmek mesleki acıdan güzel bişeydi. 15 kişilik kontenjan vardı ve not ortalamasına göre seciliodu kişiler. yaptım basvuruyu ve bugün cvp geldi. eveeeeeet secilmisim xD
dersteyken çağırıldım ve hocaların yanına gittim ingilizcem pek iyi değildir aslında ama iletisimi sağladık zorda olsa :) biri amerikalı diğeri çek olan 2 profösörle tam 1 hafta boyunca calısıcam :)
bu süre zarfı sonunda referansım için belge de veriyolar is bulma acısından müthis bi deneyim cünkü bu adamları biyoloji dalında dünyada tanımayan yok. :)
hadi bakalım bizi neler beklio zamanla görücez :)

Kardeşlerin en en en özelii (L) Çok sevindim senin adına güzel şeyler duymak beni çokk mutlu etti hayırlısı olsun :2:

tşk hayatım.

Yeni bir gün, yazacağım yeni satırlar. sana bugün güzel seylerden bahsetmek o kadar cok isterdim ki ama kısmet işte.
sabah güne depremle basladık.. saat 08.46 gibi 5.0 ile sallandık, uykudan uyandım etkisiyle ranzamız beşik gibi sallandı xD bunun ardından yine 2-3 artci sarsıntı oldu falan alıstık artık.

sonra biri facemde olan bütün erkek arkadaslarıma kübranın sevgilisiyim silin onu die msj atmıs. o kadar uyarmama rağmen bunu yiyen 2-3 sazan var :) kim olduğunuda bu kisinin tahmin ediosundur dimi? evet evet aklına gelen kisi. onu öldürmek istiyorum.
zaten ya o ölcek olay sonunda ya ben. annemi aradım ve ona ihtiyacım olduğunu söledim atladı arabaya geldi hemen ben sana bunları yazarken o yanımda suan gazete okuyor..

haberleri izledimm bu aksam deprem bekleniyomus kütahyada bakalım nolcak. yazar bilgilendiririm seni..
pazartesi günü fizyolojiden sınavım var off hiç çalısmak istemiyorum ama mecburum sanırım.. çıkmam lazm. görüsürüzz bi gün sana geldiğimde iyi seyler yazıcam buna inanıyorum :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri