Kitaplarla İlgili Yorumlarımız

---> Kitaplarla İlgili Yorumlarımız

Zülfü Livaneli - Mutluluk.

Sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitap. Filmi de var hatta izleyenler olmuştur belki. Filminden kitabın verdiği tadı alamadım ben.

88878b.jpg

kişisel gelişim adına okuduğum en zevkli kitap :D
dün başladım bu gn bitti o derece zevkli :)

okurken eğlendiriyor eğlendirirkende öğretiyor.
çok akıcı bir uslup ile yazılmış.
içide bölüme başlamadan olan hikayeler çok güzel ve konuya iyi bir başlangıç yapmanızı ve bilinçli şekilde okumayı amaçlamış..

çok başarılıdır

10üzerinde 10 veririm ben bu kitaba :)

0000000142344_5_1.jpg

şuanda bu kştabı okuyorum
ilginç bir kitap.
içinmdeki sözler çok düşündürüyor :)

Kar melekleri ilginc Özetini okicam eger konusu hosuma giderse ismarlarim ...

Akl%C4%B1ndan-Bir-Say%C4%B1-Tut-Kitab%C4%B1-pdf-indir.jpg

bu kitabın birçok kişinin rafında yerinin hazır olduğuna eminim. ama neden bilmiyorum okumayı hiç düşünmemiştim.
ah bu önyargılarımız :)
yeni başladım henüz bitiremedim. ama girişini filan çok beğendim. bu tarz kitaplar ilgimi çok çeker. bitirince düşüncelerimi paylaşacağım en fazla 2 gün sonra yani :)

Yıllar sonra kitap alıp okumaya karar verdim, Kitabın adı ;

ERDAL SARIZEYBEK
'' İhaneti Gördüm ''

Bitirince ilk iş buraya yorumda bulunmak olacak. :)

Kitabı bitireli çok oldu ama işte yorumda bulunmak gecikti biraz. :)

Büyük umutlarla aldığım belkide yıllar sonra severek, isteyerek ve bazı şeyleri öğrenmek için aldığım bu kitaptan kesinlikle zerre pişman değilim keşke daha önce alıp okusaydım diyorum.

Gelelim kitapla ilgili yorumlarıma, öncelikle zaten kitabın yazarı Erdal paşamıza saygım ve sevgim sonsuzdu kendisini çok nadir çıktığı tv programlarında izlemeyi kesinlikle eksik etmezdim çünkü günümüz Türkiyesinde hakkıyla konuşan, kendini satmamış insanlardan biridir.

Kitap sanırım 2007 yılında yazılmıştı ama sanki yazar şu anki olanları ve olacakları görüpte yazmış, Kitapta PKK denen örgütün Türkiyeye nasıl geldiği, kimler tarafından geldiği ve bunlara kimlerin göz yumduğu açıkça gösteriliyor. Bebek katili kansız Abdullah Öcalan'ın Türkiyeye zararları, tehditleri ve bunlara karşı çıkamayacak kadar aciz devlet başkanlarını gösteriyor. Yıllardan belli (sadece masum olan) kürt halkımızın kürt olduğu için dışlanan hatta ötelenen insanları, ve sadece bizim ve bizim kalacak ŞEMDİNLİMİZİN krokisini, coğrafyasını çok güzel anlatıyor. Bununla beraber şu ana kadar kimlerin isteyerek, bilerek kendilerini nasıl sattıklarını bazı şeylere göz yumanları bir bir anlatıyor.

Ve son olarak bu konularla ilgili genel bir yorumda bulunmak istiyorum.

Yıllardan belli Türk milletini saf sanıp kandıran, oy çalan, çalacak olan ve kendini satan devlet başkanları buna yürekten inanıyorumki gün gelecek aynı ÖZAL' a olduğu gibi sizinden ipliğiniz pazara çıkacak. Kendinizi hangi uğurda satmışsanız şunu unutmayın hiçbirşey bu VATANDAN, MİLLETTEN, BAYRAKTAN VE ŞEHİTLERİMİZİN KANINDAN değerli değildir. Sizin o kirli elleriniz, kirli paralarınız ve kirli düşünceleriniz bu ülkeyi bitirmeye yetmicek. ATATÜRKÜMÜZÜN, KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞLARININ, VE MEHMETÇİKLERİMİZİN kurduğu, koruduğunu bu devleti kimseye peşkeş çekerek satamayacaksınız buna o kitabın yazarı, veya ben veya başka birileri engel olamazsa bile GELECEĞİMİZDEKİ EVLATLAR veya TARİH engel olur.

Bize ihaneti anlattığın ve gösterdiğin için Allah razı olsun. E.Sarızeybek.

Son düzenleme:

Akl%C4%B1ndan-Bir-Say%C4%B1-Tut-Kitab%C4%B1-pdf-indir.jpg

bu kitabın birçok kişinin rafında yerinin hazır olduğuna eminim. ama neden bilmiyorum okumayı hiç düşünmemiştim.
ah bu önyargılarımız :)
yeni başladım henüz bitiremedim. ama girişini filan çok beğendim. bu tarz kitaplar ilgimi çok çeker. bitirince düşüncelerimi paylaşacağım en fazla 2 gün sonra yani :)

yorumuma gelelim.
çok şey beklediğim bir kitaptı açıkcası. knousu özellikle sarmıştı beni. nasıl okurda bir adamın aklından gecen bir rakamı o an elinde tutuşturduğu bir kagıt parcası bilebilirdi ki ?

fazla kafa patlattım tahmin ettiğim bir çok şey vardı. hilesini öğrendiğimde çok basit geldi aslında hile bile değildi deneme yakılma yöntemi demek daha doğru olur. koca bir hayal kırıklığı sayılır benim için. çünkü fazla şey bekledim kitaptan. ama sihir , büyü gibi şeylerin var olmadığını düşününce aslında çokta şey beklememem gerektiğini unutmuşum.

katilin alalacele hastanelik edilişi özellikle bnde bir hayal kırıklığı yarattı. yattığı yerden fırlayıp polisin üstüne atlayacağını bile düşündüm olmadı.
hastaneye kaldırıldığında yattığı yerden kaçaçak die düşündüm yine olmadı.
tabi doğal olarak kitabı hem okuyorum hemde kriz geciriyorum. çok sinirlendim.

ama sonra arabanın içnide oğlunu araması. hayatı boyunca ilk defa oğluğla sıcak bir diolog kurması gözlerimi yaşartmadı desem yeridir. özelliklede kitabın son sayfasında eşinin yanına gelmesi kagvaltı hazırlayayım mı die sorması ama adamın eşine sımsıkı sarılması gözyaşlarıma engel olamamamaneden oldu. basit sıradan bir hikaye basit sıradan ve anlamlı bir son.

10 üzerinden 7

gelgelilim okuduğum son kitaba aslında sessizlik kitabını bitirmek üzreyim fakat bitiriğim son kitap 2. serii çığlık
nr0epl.jpg

serinin ilk kitabı çok acale gibi gelmişti uzun bir aradan sonra 2. ve 3. kitabını aldım fakat finallerden dün okuyabildim saat akşam 8de başladım gece 3te cığlık kitabını bitirdim. bugun ise sessizlik tamamen bitmiş olur.

ilk serisiye oranla 2. kitabı daha harmanlanmış bulduğum bir gercek ama yinede son fazla acaleci olmuş gibi geldi. birkaç parca eksiği 3. kitapta yakalasamda yinede 2. kitapta sacma olan şeyler gözüme çarpmadı değil.

zengin bir knousu olduğunu düşünüyorum. kovulmuş ölüm melekleri , baş melekler , nefiller vs. vs. kovulmuş melek nefil bir kızı öldürmeye calışır fakat aşık olmuştur bir kere. kovulmuş melek insan olmak ister çünkü melekler hiçbir hisse sahip değiller insan olup her duyguyu tatmak isterler bunun için 16 yaşına girmiş bir nefil kızı kurban etmeleri gerekir filan. vauvv etkileyici ilk kitapta daha meleğe aşık olmadan onun için baş kahramanımız Nora'nın canına kıyması çok sacma gelmişti bna. 2. kitap biraz aşk acısı ve hayal kırıklığıyla dolu olsada sevdim sadece sonu biraz kısa tutulmuş gibi geldi. 3. kitabın girişide ilerleyişide bir harika.

doğa üstü güçler , aşk - tutku sevenlere tavsiye ediyorum.

son kitabıda merakla bekliyorum.

10 üzerinden 7.5 şimdilik

ayrıca burdan elektrikler kesintisine neden olan kişileride güzelce anıyorum.
saygılar.

zBK365722JC172_250.jpg

Kristin Hannah - Gerçek Renkler

3 kız kardeşin başından geçenler anlatılıyor kitapta, yazarı Kristin Hannah olunca beğenmemek elde değil. Diğer kitapları gibi bu da harikaydı. Aşırı sürükleyiciydi herkesin bu kadının bütün kitaplarını okumasını tavsiye ederim

yorumuma gelelim.
çok şey beklediğim bir kitaptı açıkcası. knousu özellikle sarmıştı beni. nasıl okurda bir adamın aklından gecen bir rakamı o an elinde tutuşturduğu bir kagıt parcası bilebilirdi ki ?

fazla kafa patlattım tahmin ettiğim bir çok şey vardı. hilesini öğrendiğimde çok basit geldi aslında hile bile değildi deneme yakılma yöntemi demek daha doğru olur. koca bir hayal kırıklığı sayılır benim için. çünkü fazla şey bekledim kitaptan. ama sihir , büyü gibi şeylerin var olmadığını düşününce aslında çokta şey beklememem gerektiğini unutmuşum.

katilin alalacele hastanelik edilişi özellikle bnde bir hayal kırıklığı yarattı. yattığı yerden fırlayıp polisin üstüne atlayacağını bile düşündüm olmadı.
hastaneye kaldırıldığında yattığı yerden kaçaçak die düşündüm yine olmadı.
tabi doğal olarak kitabı hem okuyorum hemde kriz geciriyorum. çok sinirlendim.

ama sonra arabanın içnide oğlunu araması. hayatı boyunca ilk defa oğluğla sıcak bir diolog kurması gözlerimi yaşartmadı desem yeridir. özelliklede kitabın son sayfasında eşinin yanına gelmesi kagvaltı hazırlayayım mı die sorması ama adamın eşine sımsıkı sarılması gözyaşlarıma engel olamamamaneden oldu. basit sıradan bir hikaye basit sıradan ve anlamlı bir son.

10 üzerinden 7
Bu kitabı arayıp bulamamıştım burda daha sonrada aramadım sanırım hayal kırıklığına uğricam ama okumak istiyorum :)

zBK365722JC172_250.jpg

Kristin Hannah - Gerçek Renkler

3 kız kardeşin başından geçenler anlatılıyor kitapta, yazarı Kristin Hannah olunca beğenmemek elde değil. Diğer kitapları gibi bu da harikaydı. Aşırı sürükleyiciydi herkesin bu kadının bütün kitaplarını okumasını tavsiye ederim
Bu kitabı görmüş gibiyim merak ettim :)

Tam Aradığım Yer :R Kitap önerin yeni başlıyorum fazla kasmasın beni akıcı güzel :)

1115-Aclik-Oyunlari.jpg

vampir serilerinden sonra bu kitapta çokk güzel ve okunmaya değer serilerin içinde.
şauna kadarilk kaitabını okudum diğer iki kitap kitaplığımda okunmayı bekliyor :)

mecara adına ne ararsınz var :)
keni adıma çok beğenerek okudum :D

1115-Aclik-Oyunlari.jpg

vampir serilerinden sonra bu kitapta çokk güzel ve okunmaya değer serilerin içinde.
şauna kadarilk kaitabını okudum diğer iki kitap kitaplığımda okunmayı bekliyor :)

mecara adına ne ararsınz var :)
keni adıma çok beğenerek okudum :D

kesinlikle okunmamalı. hele ki moralin bozuk olduğu zamanlar denemeyin. kendinize hiç bir faydası olmayacak kitaplar.

Günahkarı Çıraktan önce okudum,kafam karıştı :D
Çırak'ı okuyunca anladım 3 serilik olduğunu

Sen Kan Gölü'nü okudun mu mükemmel bir kitap :)

mefisto kulübünü de okumalısın

Bu bölümde önceden okuduğunuz, kitaplar hakkında fikir sahibi olduğunuz,tavsiye ettiğiniz, okumak istediğiniz kısacası kitaplar hakkında herşeyi paylaşabilir,tartışabilirsiniz.

Ben başlayayım.
Şuan okuduğum kitap;
melekler_ve_big.jpg

Başlayalı 2-3 gün oldu ama muhteşem bir kitap.
Harika bir kurgusu var.Daha önce de Dan Brown'un Da Vinci'nin Şifresi'ni okuduğum için bu yazarın kitabını gönül rahatlığıyla aldım.Kitap, gerçekten varolan gizli geçitlerden ve İlluminati Kardeşliği'nden bahsediyor.
Özellikle de bu ambigramı görünce çok etkilenmiştim.Her açıdan aynı yazıyı okuyabiliyorsunuz.
untitled2fz1.jpg

İlluminati

Sizin de fikirlerinizi alalım (bu ya da başka bir kitap da olabilir ) :)

illimünati kardeşliği ! illüminatiye karşı ne şekilde ballandırma yapılmış merak ettim doğrusu.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri