Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

---> Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

Yazilan iletide [MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] arkadasim ismimi gecirdiğin icin cevap hakkimi kullaniyorum size karşı yoksada sizinle bu konularda karşı karşıya gelmekistemezdim....
....

Yap ma kardeşim. Bu sadece ayıp oluyor. İki yetişkin insan kavga ediyormuşuz gibi izlenim veriyorsun. Ben sana söz verdim . girmiyorum karışmıyorum. Fikrine de, konuna da. Sen de beyefendi ol ve kendine yakışanı yap. Gerisini de sen anla artık. Senin içinde üzülmeyeyim. Böyle tavırdan vaz geç. Ayıp etme lütfen. Rica ediyorum.

Not. Benim minik arkadaşım. Çok ayıp ediyorsun. Biz sana kitap oku demişiz. İçkiye davet etmedik ,hırsızlığa, fuhuşa çağırmadık.
Kuranı öğrenmeye, kitaplar okumaya davet ettik. İnsaf et yahu. Hatırla kabağın bile sahibi var. BU Son yorum dur senin için yaptığım. Bundan sonrası kabak sahibine havele ediliyor. Bilgine sunulur.

Son düzenleme:

Yap ma kardeşim. Bu sadece ayıp oluyor. İki yetişkin insan kavga ediyormuşuz gibi izlenim veriyorsun. Ben sana söz verdim . girmiyorum karışmıyorum. Fikrine de, konuna da. Sen de beyefendi ol ve kendine yakışanı yap. Gerisini de sen anla artık. Senin içinde üzülmeyeyim. Böyle tavırdan vaz geç. Ayıp etme lütfen. Rica ediyorum.

Güzel arkadasim sataşmalarla kimin tahrik edici kavga tartisma cikartan biri oldugu belli..,ben sizdn baska kimseyle bu denli bir münakaşaya girmedim buada...size bakıyorum ? saysam say say bitmez hep birilerine satasip tartisma cikartma pesindesiniz...Bence siz, size yakışani yapin sataşmalariniza son verip o bahsede ede bitiremediginiz bilgilrinizle kendinizi bize alkışlatin he ne dersiniz daha hoş olmaz mı...

Leylmiranin yazdiklarina katiliyorum. Berati nekadar cok sevdigimi mastorun kendisi biliyor zaten yorumlarla fikirlerle bu benim acimdan degismeyecek. Siyasi konularda hem fikir olmadigimizi oda bende biliyoruz bu demek degilki onu sevmecegim hemen. Ama sen ne yaptin benim berata yazdigim yorumu alinti yaparak saygisizlik etmememi haddimi bilmemi yazdin kendi haddini dusunmeden ki ben hic bir Hakaret etmedim ki etmemde.
Sen, mesaj altina saygilar, guzel kardesim diye yazdiginda ilimli olarak kendini gosterdigini saniyorsun ama burda hic kimse cocuk degil.
Burda heresin basi dik Ve soylediklerinin arkasinda Neyi savurnursa savunsun.

Sen saniyorsunki ben kufur etmiyorum, sakin yaziyorum , altinada saygilar diye imza caktimmi mesaj icindeki assagilamalari gormeyecek millet.

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] Hayırlı cumalar

Merhaba. İçtenliğiniz samimiyetiniz beni çok etkiledi. Bunu en baştan beri seviyemi koruyarak gösterdiğimi sanıyorum. Bazı şeyleri görmez isek, temelde pek çok fikrimiz aynı. En başta uyuşamamızın nedeni bu. Anlaşamadık, peki dedik. mümkün olduğunca dikkat ettim sizleri rahatsız etmemeye. Ama bircan ve siz üstünüze alınıyorsunuz. Biz söz verdik sözümüzü tuttuk. Ama görüyorum ki yine alınmışsınız.

Bizler yetiştitrilme tarzımızdan dolayı yemin etmeyiz. Bu nedenle dedikleriniz hele hele leylamira hanımefendi için asla doğru değil. Biz onu övdük. Doğruluğunu dürüstlüğünü vurguladık. Eğer o da sizin anladığınız gibi anladı ise,yanmışız biz. Leylamiranın sadece genç olduğunu anlattk. Vurguladık. İlerde daha sağlam olacağını söyledik. Secde etme ise ayrı bir konu.Türkiyede yaşıyorsanız ne kastedildiğini bilmeniz lazım. Nasıl böyle anladınız ,gerçekten ben çok şaştım. Benim annemin alınan göğsü para için pansuman yapılmadı ise ne diyeyim, ne söyleyeyim. Herkes sizin dünyanız gibi bir dünyada yaşamıyo. Yazılanları doğru anlamanız gerekir. Anlattıklarınız neler düşündüğünüzü gösteriyor. Bu doğru değil. Sizlerde bizlerde iyi yönden bakmamız lazım. Ben sizin söylediklerinizi aklımdan bile geçirmem. Sizinle kavga etmem. Hayat kavga etmeyecek kadar kısadır çünkü. Ben burada zaman zaman doğruları belirtiyorum. Bu benim hem insani ,hem mümin olarak görevim. Bana ne diyemem. Hiç kimse ile sorunum yok benim. Benim ülkem, insanım ve bayrağım önemlidir. Ben isterim ki ben yanayım ateşlerde, ama kimse yanmasın. İnanmıyabilirsiniz. Ama bilen bilir.

Gelelim adelet olayına.Yiğit bircanın ettiği küfürleri hiç görmemişsiniz?. Derdim onun ceza filan alması değil. Sadece sizin kendi adeletinizi size gösteriyorum. Adil misiniz, değilmisiniz beni ilgilendirmiyor. o size ve kişiliğinize kalmış bir şey.
Yazacak çok şey var. ve yer yok. İletişim kurma şansı yok. Burada bu konuları konuşmaktan çok rahatsız oluyorum.
Yöntimle olan sorunlarım, isteklerim vardı. Ama olmaz dediler. Ne yapabiliriz hiç bir şey. Bütün bunlar birazda iletişim kaynaklarının kapalı olmasından kaynaklanıyor. Bizde bıraktık böyle uygun görülüyor diye. Şu an hiç bir sorunum yok yönetimle. Hiç kimseyle yok. Sadece sizin hakkımda yanlış düşüncelerinizi gördüm üzüldüm. Keşke takıldıklarınızı sorsydınız. Konu uzun bitirelim. Herkesin gönlündekini yaradan biliyor. Herkese gönlündekileri versin. Bendeniz hep hayır penceresinden bakarım. Siz de deneyin. Teşekkür ediyorum.

Teşekkür ediyorum. Cumalar Hepimize hayırlı olsun

Son düzenleme:

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] Ne küfürü etmişim kardeşim size alinti yapın yazın şuraya...size degil hiç bir Allahın kuluna küfretmiş degilim burda varsa ettin diyen yapsin alinti göstersin al işte anama bacima karim kizima dinime inancima degerlerime kufrettn diye...

Sende ki bu yanaşmaci sığınmacı ve pof poflamacı tavrını taktr ediyorum en azindan gülümsememe neden oluyorsunuz...

Bekliyorum ettigim küfürleri alinti yaparak gösterin....

Güzel arkadasim sataşmalarla kimin tahrik edici kavga tartisma cikartan biri oldugu belli..,ben sizdn baska kimseyle bu denli bir münakaşaya girmedim buada...size bakıyorum ? saysam say say bitmez hep birilerine satasip tartisma cikartma pesindesiniz...Bence siz, size yakışani yapin sataşmalariniza son verip o bahsede ede bitiremediginiz bilgilrinizle kendinizi bize alkışlatin he ne dersiniz daha hoş olmaz mı...

Peki sana başka bir şekilde cevap vereyim. Ben oruçluyum kardeşim. Kalp kırmaya ,kavga etmeye, yanlış yorumlamaya. Evet ben oruçluyum. Benimle kavga etmeye mecburmusun?... İlle de konuşmak istersen yaz bana konuşalım. Ama burası yeri değil. Nasıl mı bulacaksın beni?. çok kolay. Önünde internet denilen bir şey olduğunun farkındasın herhalde.

Küfürlerini ben buraya koymaktan rahatsız olurum. Bize yakışmaz. Sen hatırlayamıyormusun?. Başkasına yapma hemen unutayım, hatta unuttum bile.

Son düzenleme:

Peki sana başka bir şekilde cevap vereyim. Ben oruçluyum kardeşim. Kalp kırmaya ,kavga etmeye, yanlış yorumlamaya. Evet ben oruçluyum. Benimle kavga etmeye mecburmusun?... İlle de konuşmak istersen yaz bana konuşalım. Ama burası yeri değil. Nasıl mı bulacaksın beni?. çok kolay. Önünde internet denilen bir şey olduğunun farkındasın herhalde.

Bak hep böyle yapip konuyu baska yerlere cekiyorsunuz ben kavga etmek istesem internette neden ediyim sizin varsa oyle bi isteginiz ki görüyorum var izin alin yönetimden size telimi adresimi ban ulaşa bilceginiz herseyimi veriyim buyrun gelin derdinizi yüz yüze daha anlaşilir bir ifade ile anlatin...

Ben halan bekliyorum size ettiğim küfürleri buraya alıntı yapmnizi...Aksi taktirde müfteri pozisyonuna düsürmüş olucaksiniz kendinizi...

Az yukarida da size son yorumum artık size yorum yapmicam da dediniz ama hayaL'e verdiginiz cevapta önceki sataşmalari yaptiniz isim vererek ve ondan sonra kc yorum yaptiniz...işte bu sizin agzinizdan çıkan lafın güvenirligi....

Bak hep böyle yapip konuyu baska yerlere cekiyorsunuz ben kavga etmek istesem internette neden ediyim sizin varsa oyle bi isteginiz ki görüyorum var izin alin yönetimden size telimi adresimi ban ulaşa bilceginiz herseyimi veriyim buyrun gelin derdinizi yüz yüze daha anlaşilir bir ifade ile anlatin...

Ben halan bekliyorum size ettiğim küfürleri buraya alıntı yapmnizi...Aksi taktirde müfteri pozisyonuna düsürmüş olucaksiniz kendinizi...

Az yukarida da size son yorumum artık size yorum yapmicam da dediniz ama hayaL'e verdiginiz cevapta önceki sataşmalari yaptiniz isim vererek ve ondan sonra kc yorum yaptiniz...işte bu sizin agzinizdan çıkan lafın güvenirligi....

Ben vahsimiyim, siz vahşimisiniz. İkimiz de değiliz. şimdi çok yazdık. yönetim rahatsız olacak diyorum, anlamıyorsunuz. Orada hayal hanım adelet ten bahsetmişti. En yeni örnek. Hem de sizi iyi biliyor diye örnek verdim. Konu siz değilsiniz. İlla yazılmasını istiyorsanız küfürlerin; hayal hanım,veya yönetimden diyelim, izin versin. Ben ayıp diyorum anlamıyorsun. İlla yönetimi işin içine katacaksın. Ama gerek yok. Eğer gitmemi istiyorsan, Bana tek kelime söylemen yeter. Ben hemen giderim. Ben sorun olmam. Sorun çözmek isterim. İstiyorsan beni de adresimi de internetten bulursun. Ama benim buradan mail adresimi yazamam yasak biliyorsun,Sadece geniş konuşabilmek için diyorum. Veya bir konu aç orada ,güzel güzel konuşalım. Her konuda, her şey hakkında olabilir. Bari insanlarımıza bu konuda güzel örnek olalım.Tek şart hayal hanımdan izin alacaksın. Onun izni ile olacak. Ve her konu serbest olacak.lütfen mümin ahlakını göster. olmaz mı.

Lütfen daha sakin sevgili arkadaşlar..

Son düzenleme:

bu kadar cumleyı nerden buluyorsunuz :)
fıkrınızı soleyın gerısını bos verın :)

Yahu bu kadar parmak yormaya gerek yok. Bizim düşüncelerimizi duyan yok. Herşey zaten olmuş bitmiş, yönetmelikler yerine oturmuş. Uygulamaya geçecekmiş. Kırmayın birbirinizi..

gfb5n.jpg

Merhaba. Bizim yazılarımıza sabırla tahammül gösteren, mesajları ile; iyi niyetlerini, pırıl prıl gönüllerini ortaya koyan bütün arkadaşlarıma teşekkür etmek borcumuz. Hepiniz var olun.

Bütün gönlümle,teker,teker teşekkür ediyorum.
Bu çiçekler hepiniz için.:75::107::105:

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] ; Forum içerisinde şunu sevdim bunu sevdım diyerek ayrı bir grup oluşumu içine girmeyin.

Yazılarını okumaktan ben bile usandım siz yorulmadan yazmışsınız. Tartışmaya giren arkadaslar belli bir yaşa gelmiş kişiler ancak iş yaşta bitmiyor demekki. Kafalarınız çok rahat herhalde sanal ortam da atıp tutmaya.

Küfürden bahsetmişsiniz, varsa bildirin gereken yapılır. Yoksa gereksiz iddaa da bulunmayın.

Forum içinde kendini üstün veya farklı gören varsa lütfen ait oldugu foruma üye olsun.

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] ; Forum içerisinde şunu sevdim bunu sevdım diyerek ayrı bir grup oluşumu içine girmeyin.

Yazılarını okumaktan ben bile usandım siz yorulmadan yazmışsınız. Tartışmaya giren arkadaslar belli bir yaşa gelmiş kişiler ancak iş yaşta bitmiyor demekki. Kafalarınız çok rahat herhalde sanal ortam da atıp tutmaya.

Küfürden bahsetmişsiniz, varsa bildirin gereken yapılır. Yoksa gereksiz iddaa da bulunmayın.

Forum içinde kendini üstün veya farklı gören varsa lütfen ait oldugu foruma üye olsun.

Merhaba. Biz sizin de yorumlarınızı beğeniyoruz. Bu söylendiği zaman, insanlar sizi örnek alsınlar diye söyleniyor. oluşum diye bir şey yok.
Küfür konusu ise yerinde duruyor. Bizde düşmanımız dahi olsa şikayet edemeyiz. Ayıptır diye. Mecburiyetten söylemek zorunda kalıyoruz. buraya koy dendiğini,münferi ilan edildiğimizi tahminim görmediniz. Ama biz yönetim izin vermeden olmaz dedik. Teşekkür ediyorum ilginize.

yanlış yapılan bir iş. En azından lisede serbest olmaması lazımdı. ilkokulda çocuk çevresindeki okula gidiyor yine çevrenin durumu belli fakat lisede böyle değil. kaldiki ilk okulda giydirmediniz lisede giydirmek olmaz. seçilmişlerin tükürdüklerini yalamamak istemelerinden oluşan bi saçmalık.

@mavikalem34

Anlatamadım sanırım. küfür içeren mesajı yazarmısınız. Siz yazın gerisini bırakın biz karar verelim. Farklı cümleler kurmaya gerek yok. Varsa yazın,yoksa arkadşınızdan özür dileyin.

Büyük bir ayrımcılık olacak bu. Herkesin güzel, temiz ve yeni kıyafetleri olmayabilir. Fakirin ezildiği zengin zübbelerin gösteriş yaptığı 10 dakikalık podyumlara dönecek teneffüsler...

Bunu bizzat yaşamış biri olarak, böyle yönetmenliğin ta ...

Kıyafet alamayacak durumu olmayan ailelerin çocukları bile dershaneye gidiyor lazım olduğu senelerde. Dershaneler de üniforma mı var? Sanki Türkiyedeki zengin-fakir ayrımındaki tüm sorunlar bitti de bu kaldı.
Ben gayet memnunum. O aptal desenli etekten kurtuldum.

[MENTION=158732]Unni[/MENTION]

Kaçtane durumu kötü olduğu halde çocuğu dersaneye giden aile tanıyorsun ? Bir elin parmaklarının sayısını geçer mi hanfendi ?

Hadi sınıf ayrımını geçelim , serbest kıyafet olunca, öğrenci olanla olmayanı nasıl ayıracak insanlar ?

Ben istediğim bir okula elimi kolumu sallayarak rahatça girer istediğim kişiye zarar verebilirim , ilkokullar dan çocuk kaçırabilirim ! Nasıl olacak ? Her öğrenci başına özel güvenlik mi verilecek ?

O aptal yakıştırması yaptığın "desenli etek" sizin okulda disiplinin bir simgesiydi !

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri