Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

---> Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

yoo ne sinirlenicem.
peki tamam dedim sadece :)
hersey dedikleri gibi olsun..

Hı hı aynen öyle...Sen daha iyi bilirsin deyince kavga çıkmazmış...Sen hollandada yaşıyorsun uzak kalabilirsin ama bizler burdayız elhamdülillah görüyoruz hemde gözlerimize güneş gözlügü takmadan kendi gözlerimizle...Sen sinirlenince ben üzülüyorum o yüzden mudahale ettim yoksa biliyorsun herkesin ne yorum yaptıgı beni baglamaz...

Hayırlısı olsun bu yönetmeligin deyip konuyu kapatmak en iyisi

Hı hı aynen öyle...Sen daha iyi bilirsin deyince kavga çıkmazmış...Sen hollandada yaşıyorsun uzak kalabilirsin ama bizler burdayız elhamdülillah görüyoruz hemde gözlerimize güneş gözlügü takmadan kendi gözlerimizle...Sen sinirlenince ben üzülüyorum o yüzden mudahale ettim yoksa biliyorsun herkesin ne yorum yaptıgı beni baglamaz...

Hayırlısı olsun bu yönetmeligin deyip konuyu kapatmak en iyisi

biliyorum canim.
yonetmelige bende karsiyim, hic iyi olmadi, burda bile hergun ne giysem SIKINTISI cekerken tr de bu SIKINTI 2 ye 3 katlanir. o yuzden tasvip etmiyorum zaten. ama insanlar bununla basortuyu cahilligi dini nasil bagdastirabiliyor inan benim kafam basmiyor. basanada helal olsun. vallahi helal olsun.

uzulme canim ya bosver...

su akar yolunu bulur.

Bana göre tek tip kıyafet özgürlüktür. Bütün sınıf ve statü farklarını ortadan kaldırır !
Bizim millet gösterişi sever. Çocuğunu okula aç gönderir de şekilsiz göndermez. Okullarda disiplini kaybedersin kanımca. Hayırlısı olsun :)

Benim anlamadigim neden donem basi arasi sonu degil de boyle donemin ortasinda yapiliyor? Zamanlama sorunlari var sanirim. Ayrica okullarda tek tip iyidir statu farkini ortadan kaldirir diye dusunuyorum.

Seneye uygulamaya girecekmiş, bu sene lise son sınıf olan kuzenciğime çok üzüldüm açıkcası xD

yesilcim sen Türkiyeden uzakta gürbet'te yaşarken vatan topraklarında yaşayıpta ülkesinden bi haber dünyadan bi haber yaşayanlarda var bu forumda sende görmüşün yazdiklarini okuduğumda fark ediyorum gördüğünü...

Bu insan tipleri ülkemizde daha düne kadar kiz çocuklarini okula göndemersinler diye hizmet götürmeyen aileleri ikna etmeyen ideolojinin savunuclari şimdi devlet tafafindan kız cocuklarini okula yollayan ailelere her ay okul masrafları ödendiği icin egtim sömürüsü yapılıyor diye dengesiz dengesiz konuşan insanlar var...

Kendileri kışın iktidarin getirdigi gazla sıcacık evlerinde keyf yaparak kendilerini bu ülkenin elit insanlari görenler,ihtiyaci olan insanlara yapilan kömür ve yiyecek yardımlarni cahil insanlar kömürle makarnaya oylarini satıyorlar derler.
Bir çobanla ben birmiyim derler kendilerini her zaman elit bizleri avam görürler baştan aşağı büründkleri kibrlerinle insanlari cahillikle suçlarlar...Demezler ki bizim mensubu olduğumuz fikir sahibi insanlar kıskanç,yapanı hizmet edeni sevmeyen cekemeyen hasetlik yapan oturduğu yerden devletin kamburu olup
devlete sırtını dayayarak senelerdir devleti sömürürler elleri hic bir işe gitmeyen küçük beyinli kıt düşünceli sığ fikirli insanlardır o yüzden ülkede okur yazar orani senelerdir düşük seviyelerde olduğunu,son 10 yılda egitime yapılan dersliklerin universitelerin,milli eğtim bakanlığına ayrılan bütçenin herşeyden cok oldugunu 80 yılda egtime yapilan derslik sayısıyla 10 yılda yapilan derslik sayısının neredeyse esit oldugunu görmezden gelerek egtime düşman olrak görmek isterler hep bizim gibi avam insanlari.

Sen bunlari bu ülkede gözleine çektikleri çarşafla kendilerinden baska kimseyi begenmeyen insanlara anlatamazsin [MENTION=151958]yesil83[/MENTION]cim...Çünki sadece amaç karalmk yapani yıpratıp ne pahasina olursa olsun kötülemek Ruhları kirlenmiş insan bunlar anlatamazsin..

Aslında leylmiranin haberdar ettigi konuyu ben pek hoş görmüyorum her ne kadar bi özgürlük olarak görülsede...Hali vakti olan insanlar çocuklarini cicili bicili façasi düzgün bir şekilde giydirip yollarken çocuklani okullara bazı aileler bunu yapamanin ezikliğini hem kendileri hem cocuklari yaşaya bilir...
Genede hayrli olsun ne diyelim...

Son düzenleme:

Konu bugün sabahta haberlerde gündemdeydi çoğu insan bizimle aynı düşünce ve endişelerde, tepki almaya başladı.Herkesin en büyük endişesi başörtüsü konusu değil bu durumun maddi ve psikolojik boyutuydu.

Aklı olan zat buna tepki gösterir zaten.

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] evet aynen yazdigin gibi...
Ama ben bosverdim. En alakasiz konulara basortu, din karistiran insanlara cevap vermem artik. Kendimi tutabirsem tabi.

Bir karikatur ekleniyor ona iden Yorum din insani Boyle yapuyor halbukim karikaturun dinle alakasi yok.
Bir konu aciliyor, tamamen dinle basortu Ve camiyle alakasi yok. Bu ulkede cami az ya cami yapsinlar. Be insanlar gozunuze dizinize dursun adam her ile bir universite acacagim dediginde hepiniz havalanmadinizmi ogretmenmi varkide Okul aciyorsun diye, bir yandan Boyle derken bir yandanda Okul yokki ogretmenler atansin bir cok ogretmen bosta Okul yok diye. :) bukadar komik birsey olabilirmi?
Mualefet olsunda nasil olursa olsun.
Al. Bu konuda adamlar yine getirmis basortu Ve din. Icimden basortu Ve din kadar basiniza tas dussun diyesim geliyor artik.

Neyse ben dah birsey yazmayacagim :)
Su telefon konulari acio okurken bile korkuyorum ki yorumlarin birinde basortu, din Ve camii cikacak :) onuda bekliyorum cunki.

Yeni Nokia cikti
Yorumlar soyle:
Bizim ulkedee imam hatipe gidiyorlar Nokia yurutemezler :) hahahabu tezi curutecek en onemli kisi erbakandir.

Aklı olan zat buna tepki gösterir zaten.

Merhaba. Bu formda gördüğüm tanıdığım, dik duran efendilere secde etmiyen tek insansınız. bir de hanım arkadaşımız var ama o biraz sallanıyor. Henüz tam oturamadığı anlaşılıyor.

Düşünmeyen, düşünemeyen insanlara maalesef bir şey anlatmak mümkün olmuyor. Kendisi beğenmese de efendileri nin emri ile onay veriyor.

Maalesef atatürkün dediği gibi ülkemin hayat damarları bir bir koparılıyor, gören yok. Melül melül bakılıyor sadece. İlim sadece kitabımızda var diyorlar. Ama onu bir okusalar, bir okuyabilseler her şey değişecek.

Ama benim kasedim gibi, manasız, ruhsuz, anlamadan okuyorlar. Kendilerine göre tabii. Ama hesap zamanı geldiğinde manasını öğrenmiş olacaklar. Ama kuş çoktan uçmuştur.

Yaradanın verdiği aklı kullanmak, veya kullanabilmek ona gösterilen saygıdır. Bir nefesin bile hesabı sorulacaksa, kullanılmayan her şeyin de hesabı sorulacaktır.
Küfür, hakaret, iftira, kul hakkı ise zaten hesabı sorulacakların başında gelir. Ve kulun kendi hesabına yazılır.

İyi bir müminin ağzından bu sözler değil çıkmak, aklından bile geçmez. Müslüman nazikliği ile uslubu ile düzgün olan, peygamber ahlakına sahip olan insandır.

Peygamberimiz de en küçük bir hakaretin, küfrün zerresini bulamazsınız.

Bundan sonra küfür konusunda da yazmıyacağım. Kişinin fikri de, zikri de kendine aittir. Küfür olan yerde biz olamayız.

Hoşlananlar olabilir. Burası özgür bir forum. Bu da bir haktır. saygı duyarız sadece. Ben bütün yaradılanları seviyorum. Saygılar.

Bu forumda herkes kendi düşüncesini fikrini söyleyip arkasında durabilcek kadar diktir.Siz görememişsiniz ve en az sizin kadar kültürlü okumuş din bilgisine sahip hatta sizden daha fazla din bilgisine sahip olan forumdaşlarımız var sallanan bende dahil sizin kadar yaşamışlığım var.Bu yaşımda nerde nasıl hareket edeceğimi çok şükür iyi bilirim.

Düşünmeyen düşünemeyen insanlara maalesef bir şey anlatmak mümkün olmuyor. Kendisi beğenmese de efendileri nin emri ile onay veriyor

Hiç kimse ben böyle düşünüyorum sende böyle düşüneceksin diye dayatmalarda bulunmadı bulunmazlarda.Sizin bizi henüz tanıyamamış olduğunuzdan bunuda böyle yorumluyorum.

Hem incelikten bahsediyorsunuz hemde gerçekten tanıyamadan peşin hükümler veriyorsunuz sürü psilokojisi altında hareket ettiğimizi sanıyorsunuz hayır hiç de öyle değil örneğin berat arkadaşımızla bir çok konuda hem fikirizdir ama bir çok konudada değilizdir ama bu sorun olmadı hiç aramızda siz de neden sorun teşkil ediyor?

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] saga sola camur atıp birilerine geri zekalı insan muamelesi yapmaktan vazgecin sizi idare etmekten yorulduk forum yönetimi olarak...kendinizi ne sanıyorsunuz ? tuturmuşsunuz bir iyiyi dogruyu göremeyen insanlar sözü gidiyorsunuz...insanları kücük görerek hakir görerek her yorumunuzda forum yönetimine hükümete birilerine laf çarparak bişeyleri ima ederek mi dogru yolu göremeyenlere dogruyu göstereceksiniz ? vazgecin...Burada bugune kadar size gösterilen anlayış kimseye gösterilmedi...burası özgür bir forum bundan kimsenin şüphesi yok ama bu demek değil ki sürekli her yorumunuzda birilerini eleştirme hakkınız var...bu yazdıklarımı eminim şimdi yönetici oldugun için asarım keserim diyorsun gibi anlayacaksınız ama burada herkes benide tanıyor sizi de tanıyor artık...o yüzden ilk ve son kez uyarıyorum insanları huzursuz etmekten vazgecin secde etmek ne demek efendilere secde etmek nasıl bir kelimedir düşünmeyen düşünemeyen ne demek forumdakilere sürekli laf atmak ne demek kimsenin böyle birşeye hakkı yok herkes haddini bilsin...Kendi yorumlarınızı yaparken buradaki insanları yorumunuza dahil etmeden kırmadan yorum yapın...Bir sefer banlandınız bir dahaki banlanmanız süresiz olacaktır ...bugune kadar coktan süresiz banlanırdınız ama o sürekli yerden yere vurdugunuz forum yönetimi sizin için elinden gelen anlayışı gösterdi...Bundan sonrası için limitiniz doldu karar sizin...Selametle...( şunu da belirteyim size yorum yapmaya cevap vermeye meraklı degilim görevim geregi sizi ve sizin gibi hangi üye olursa olsun uyarmak zorundayım...) davranışlarınıza göre üyeliginiz devam edecek yada sonlandırılacaktır...

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] saga sola camur atıp birilerine geri zekalı insan muamelesi yapmaktan vazgecin sizi idare etmekten yorulduk forum yönetimi olarak...kendinizi ne sanıyorsunuz ? tuturmuşsunuz bir iyiyi dogruyu göremeyen insanlar sözü gidiyorsunuz...insanları kücük görerek hakir görerek her yorumunuzda forum yönetimine hükümete birilerine laf çarparak bişeyleri ima ederek mi dogru yolu göremeyenlere dogruyu göstereceksiniz ? vazgecin...Burada bugune kadar size gösterilen anlayış kimseye gösterilmedi...burası özgür bir forum bundan kimsenin şüphesi yok ama bu demek değil ki sürekli her yorumunuzda birilerini eleştirme hakkınız var...bu yazdıklarımı eminim şimdi yönetici oldugun için asarım keserim diyorsun gibi anlayacaksınız ama burada herkes benide tanıyor sizi de tanıyor artık...o yüzden ilk ve son kez uyarıyorum insanları huzursuz etmekten vazgecin secde etmek ne demek efendilere secde etmek nasıl bir kelimedir düşünmeyen düşünemeyen ne demek forumdakilere sürekli laf atmak ne demek kimsenin böyle birşeye hakkı yok herkes haddini bilsin...Kendi yorumlarınızı yaparken buradaki insanları yorumunuza dahil etmeden kırmadan yorum yapın...Bir sefer banlandınız bir dahaki banlanmanız süresiz olacaktır ...bugune kadar coktan süresiz banlanırdınız ama o sürekli yerden yere vurdugunuz forum yönetimi sizin için elinden gelen anlayışı gösterdi...Bundan sonrası için limitiniz doldu karar sizin...Selametle...( şunu da belirteyim size yorum yapmaya cevap vermeye meraklı degilim görevim geregi sizi ve sizin gibi hangi üye olursa olsun uyarmak zorundayım...) davranışlarınıza göre üyeliginiz devam edecek yada sonlandırılacaktır...

Merhaba. Bendeniz burada kimseyi karalayıp hakaret etmedim. Küfür de etmedim. Doğal olarak yasak olan bir şey yok. Ayrıca formdaki hiç kimseye söylenmedi o sözler. Biz edebimizi biliriz.

Mastor kardeşimize ve leylamira dediğimiz genç arkadaşımıza söylendi. Ve sadece genç olduğu ve zamanla oturaklaşacağı söylendi. Yani suç yok.

Dikkat etti iseniz Sizin Ve Yiğitbircan ın açtığınız konularınıza hiç girmiyorum. Şataşmaya engel olmak için. Benim anlattığım genel konulardır. Genel toplum yapısını eleştiriyorum. Sizler için bir şey söylemek istesem ,herhalde söylemekten korkmayacağımı bilirsiniz. Ama ben kavgadan gürültüden hoşlanmıyorum. Sizinle bir ilgim yok. yiğit bircanla da bir ilgim yok. Ha derseniz ki fikir de yasak o zaman, onu da düşünürüz.

Yönetici olarak saygımız var. Ama Lütfen bize yapılan küfürleri de görmeniz gerektiğini hatırlayın. O küfürleri neden görmediniz?. Tarafsızım sadece görevimi yapıyorum diyorsanız?.

İnsanlar özgürdür. istediklerine secde ederler. Bizler karışamayız. İster ateşe ister, ineğe tapabilirler. Biz karışamayız.

Ben forumda sadece mastor ve leylamira kardeşimizi muhatap aldım. Mesaj da mastor e yazılmıştır. Tekrar göz atmanızı öneririm. Başka hiç kimseye tek kelime söylemedim, söylemem de. siz neden kızdınız gerçekten, bilmek isterim.

Son olarak bizler birer faniyiz. Ben; değil sizlere bir karıncaya bile rahatsızlık vermek istemem. Bir tek kişi; biz senden rahatsız oluyoruz desin, ben bir daha girmem. Geçici banlama, kalıcı banlama diye tehditlere ihtiyaç yoktur. (Geçici olarak neden banlandığımızı da biliyoruz). Tek kelime ile formu bırakırız.

Ha derseniz ki ben mutlaka sizi banlamak istiyorum (ben pek ihtimal vermiyorum) Sorumluluğu sizin vijdanınıza bırakırım. Banlayabilirsiniz. Ben asla kızmam. Sadece sizin için üzülürüm, siz inanmasanız bile.

Sadece siz görmüyorsunuz yazılanları başka gören birisi de var. Kanaat sizin , vijdan sizin. Sadece ayrıl demeniz yeterli olur. Ama sorumluluk ta diyene aittir. Buyrun, ne istereseniz, ne dilerseniz yapayım. Benim gitmem çok kolay olur ama vijdanınız gönlünüzün içindedir. O kolay kolay gitmez.

Ben bunları boşuna anlattım. siz zaten biliyorsunuz. Benim burada toplu iğnesi kadar bir faydam oldu ise bu beni sevindirir. Amacım da zaten bu. Ben burada bulunduğum için memnunum. Gerisi sizlere kalmış.

Herkese saygılar. Son bir söz Yaradan'a.
Mevla herkesin gönlüne göre , Yani gönlündekini versin diyorum. Amin diyorum.

Not= Ülkemizin, insanlarıızın içinde bulunduğu durumlar, çektiği zorluklar bizi üzüyor. Bu neden le sıkıntılarımızı düşüncelerimizi dürüstlük adına söylemek zorundayız. İsteyen katılır , istemeyen katılmaz. Yasak olduğunu düşündüğünüz şeyler var ise, bir konu altında bunları sıralarsanız memnun oluruz.
Milli eğitim eleştirilemez, bakanlık eleştirilemez, millet vekili eleştirilemez, din konusunda konuşulamaz gibi. Hem biz öğrenelim hem de başka arkadaşlarımız öğrensin..teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Bu forumda herkes kendi düşüncesini fikrini söyleyip arkasında durabilcek kadar diktir.Siz görememişsiniz ve en az sizin kadar kültürlü okumuş din bilgisine sahip hatta sizden daha fazla din bilgisine sahip olan forumdaşlarımız var sallanan bende dahil sizin kadar yaşamışlığım var.Bu yaşımda nerde nasıl hareket edeceğimi çok şükür iyi bilirim.

Düşünmeyen düşünemeyen insanlara maalesef bir şey anlatmak mümkün olmuyor. Kendisi beğenmese de efendileri nin emri ile onay veriyor

Hiç kimse ben böyle düşünüyorum sende böyle düşüneceksin diye dayatmalarda bulunmadı bulunmazlarda.Sizin bizi henüz tanıyamamış olduğunuzdan bunuda böyle yorumluyorum.

Hem incelikten bahsediyorsunuz hemde gerçekten tanıyamadan peşin hükümler veriyorsunuz sürü psilokojisi altında hareket ettiğimizi sanıyorsunuz hayır hiç de öyle değil örneğin berat arkadaşımızla bir çok konuda hem fikirizdir ama bir çok konudada değilizdir ama bu sorun olmadı hiç aramızda siz de neden sorun teşkil ediyor?

Merhaba. Ben sizin dik duruşunuzu beğendiğim için sizi övdüm. asla yermedim. Sadece genç olduğunuzu ilerde daha sağlam duracağınızı söyledim.

Sadece iki kişi derken ise, tarif ettiğim iki kişiyi (siz ve mastor) bu forumda gördüm, burda buldum dedim. Forumda bulunan diğer insanlara asla bir şey söylenmedi. Sadece ikinizin güzelliğini ön plana çıkardım. Örnek olsun diye. Bu nokta iyi anlaşılmalıdır. Bizde sorun yok. Yazılanları bir inceleyin. Göreceksiniz her şeyi.

Kim Kuran'ın okunmasını istiyor, kim güzel konuşma istiyor, kim dinimizin gerçekten öğrenilmesini istiyor, kim kızlarımızın okumasını istiyor. Kim benim yazılarımdan tek bir küfür, tek bir hakaret bulabilir. Buna rağmen aleni edilen küfürleri kim görmüyor.

Bütün bunları güzelce düşünüp vijdani ölçülerinize göre değerlendirmenizi isterim. Her şey geçici. Adeletsizlikler kalıcıdır. Saygılar diyorum. Mastor kardeşimize de size de, yaradan gönlünüze göre versin diyorum.

[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] Küfür ettiginizi söyledigimi sanmıyorum...Secde etmek kelimesinin anlamını ya ben yanlış biliyorum ya siz...Efendilerine secde etmek derken neyi kastettiginizi açıklarsanız daha iyi anlarız sizi...Mastor kardeşimi ben zaten biliyorum leylmira da sandıgınız kadar kücük yaşta birisi degil...biz leylmiraya söylediginizi anladık zaten , kendisini efendilerine secde eden biri olarak görmek ve bunu dile getirmek ne demektir bunu kendiside bende anlayamadım...efendiler biz mi oluyoruz? bize secde edip dogruyu göremiyor mu ? dogru nedir size göre? siz dogrusunuz biz mi yanlışız...Bütün yorumları bütün üyeler görüyor okuyor , size durduk yere yapılan küfür nerede hangi konudaa ? es geçtiysek görmediysek alıntı yapın buraya koyun gereken yapılsın...Bizim gördügümüz sadece benim degil başkalarınında gördügü sizin sürekli birilerini konulara katarak örnek vermeniz...Ben sizin şahsınızı tanımam etmem şahsınızla alakalı kötü bir hissim olamaz...yigitbircanı kastediyorsanız küfür hakaret eden diye eger kural dışı bir yorumu varsa kendiside uyarılıyor diger bütün üyeler gibi...yigitbircan benim buradan arkadaşım degil aile dostumuz tanıdıgımız görüştügümüz insandır 5 yıldır tanışırız kendisi başka türlü sözlü olarakda böyle böyle yazma diyerek uyardıgımız olmuyor mu sanıyorsunuz ? ama dilerseniz bir konu açın sizin yorumlarınızı benim anladıgım gibi anlayan kişiler varmı yokmu? sadece bizim anlayış tarzımız mı farklı... buradaki üyeleri dogruyu görememekle itham ediyormusunuz etmiyormsunuz ve sık sık site yönetimi hakkında yaptıgınız yorumları degerlendirsinler madem...Ben sizin benim nickimi açık açık yazıp kötü yönetici olarak yaptıgınız yorumlarıda okudum...şahsi bir durum olsa siz banlanırdınız hani hep yönetici olup asmak kesmekten bahsettigimi yazıyorsunuz ya...böyle bir durum olsa banlardım zaten ki bu kuralllara uygun degildir site yönetimi hakkında ve yöneticileri hakkında sık sık kötü yorumlar yapıp diger üyeleri etkilemeye calışmak...herzaman söylendigi gibi bir yönetici ile sıkıntınız oldugunda bunu özkana mail ile bildirmelisiniz...ama siz hakkımızda bir cok konu açıp benim nickimi yazıp başka konularda beni kötülediniz de...amacım sizin yorum yapmanızı engellemek ve sizi uzaklaştırmak size sataşmak olsa emin olun yapardım...ve böyle bir kural açık açık varken bunu yapmadım...kişiselleştirmedim olayı eger yapsaydım kendimden şüphe ederdim yönetici oldugum için bana yapılan kötü yorumları hazmedemedigim için sizi engelledigimi düşünürdüm buda benim adalet aanlayışıma uymazdı...sırf bu sebepten yorumlarınızı dahi okumaktan vazgectim ama son zamanlarda sık sık tartışmalarınızı görüyoruz bunu gören yalnız ben degilim...mastoru sevebilirsiniz övebilirsiniz de kaldı ki onu sizden fazla seven benimdir belki de...ama bana göre yanlışı varsa ben onuda uyarırım yada fikrine katılmadıgımı belirtirim herkese yaptıgım gibi...size bir konuda katılmadıgımızda yada katılmadıkları zaman sizin gözünüzde dogruyu göremeyen, anlamayan, bilmeyen okumayan , cahil insanlar sınıfda oluyor insanlar...sizin dogrunuzun gercek dogru olduguna dair ispatınız nedir ? leylmiraya efendisine secde eden tabirini kullanmanız benim sizi uyarmam için yetti arttı...secde etmek tapmak demektir, efendilerine secde ediyor cümlesinin ben leylmira arkadaşımı ne kadar sinirlendirdigini ve üzdügünü de biliyorum kimsenin kimseye üzmeye ve kırmaya hakkı olmadıgı için size uyarı mesajı yazdım...konu budur biz kimsenin forumdan gitmesini istemeyiz amacımız göndermek olsaydı yapardık...herkes fikrini rahat rahat yazsın diye yeterince esnek davranıyoruz zaten ulu orta siyasi partileri kötülediginiz ve bazı dini konularda alay edilen yorumlarıda görüyoruz konularıda görüyoruz...genel olarak söylüyorum bu cümleyi...esnedigimiz kadar esnedik zaten ama bir kişiyi belirterek yaptıgınız yorumlar eger insanları gercekten kırıyor ve üzüyorsa orada ben araya girerim kimse kusura bakmasın...
Bu arada bizim konularımıza girmediginizi söylemişsiniz bende sizin konularına girmeyi bırakalı uzun zaman oldu...Ben size sataştıgımı hatırlamıyorum bazı arkadaşlar bilir ki sizin sataşıp benim sessiz oldugum konular ve yorumlar cok...hala duruyor yorumlar ve mesajlar...Bişeyleri ispatlama niyetinde olsam buraya koyabilirim ama ben bu tür tartışmaları eskilerde bıraktım...Beni bir ben bilirim birde beni yaradan diyorum...

Allah sizinde gönlünüze göre versin herzaman dediginiz gibi bu kezde ben size aynı şeyi söylüyorum...Bişeyleri okurken gözlemlerken kendi pencerenizden bakmayın azda olsa karşı tarafın penceresinden bakın...Hayırlı cumalar

Son düzenleme:

Yazilan iletide [MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] arkadasim ismimi gecirdiğin icin cevap hakkimi kullaniyorum size karşı yoksada sizinle bu konularda karşı karşıya gelmekistemezdim....

Bizim konularimiza girmemeniz sizin kendi seciminiz size kimse benim konuma yazma demedi demezde konu aciliyorsa illaki herkesin yazma yorum yapma eleştime savunma hakki vardir...
Siz bu hakkınızı gelende kötü eleştiri olarak kullandiniz hep konu acan arkadaslarida benide kücük düsürücü yorumlar yaptiniz hakaretler ettniz..,bol bol akılsız oldugumuzu bol bol kitap okumamizi onerdiniz okumadiğimiz nerden anladiysaniz oda bi muamma cünki konulara yaptiginiz hic bir konuda bilginizi aktarmadiniz bize sadece copy paste yapma kendi fikirleri yaz kitap oku yaradan aklını kullan demiş falan fişmekan...Başkada bi bilgi verici yorumunuzu gormedim...

Leylimira aradasimizada baktigim zaman gayet mütevazi kültürlü cagdas katıldıgı konulara hakim bilgisi ve yorumlarindan bişiler ogrendiğim taktir ettiğim biarkadaşim...
Size baktığım zamansa tahrik etmekden haz alan karşisindakini hakir goren kücümseyen yorum yaptıgı konularda ki iceriklerde hicbir konunun esas amcanınla alakasi olmayan anlasiz satasmalar yapan bir arkadas profili ciziyorsunuz bana...

Benim simdi bu kiyasi yapmam bile leylmiraya haksızlık yapmama neden oldu ama siz bu farkı görmeden kendisine olumsuz cümleler kurdunuz hic birinide hak ettigini sanmiyorum...

Şimdi sonuca bakarsaniz ewt sizin girdiginiz her konu bir tartisma konusu haline donuyor çunki sataşıyorsunuz bizlerin girdigi konular daha ılımlı ve eglenceli oluyor düsüncesindeyim ama buda sizin seciminiz tabi....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri