Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

---> Kılık kıyafet yönetmeliği yayınlandı

[MENTION=158732]Unni[/MENTION]

Kaçtane durumu kötü olduğu halde çocuğu dersaneye giden aile tanıyorsun ? Bir elin parmaklarının sayısını geçer mi hanfendi ?

Hadi sınıf ayrımını geçelim , serbest kıyafet olunca, öğrenci olanla olmayanı nasıl ayıracak insanlar ?

Ben istediğim bir okula elimi kolumu sallayarak rahatça girer istediğim kişiye zarar verebilirim , ilkokullar dan çocuk kaçırabilirim ! Nasıl olacak ? Her öğrenci başına özel güvenlik mi verilecek ?

O aptal yakıştırması yaptığın "desenli etek" sizin okulda disiplinin bir simgesiydi !

9.Sınıfım, geçen sene okulumdaki tüm 8.sınıflar dershaneye gidiyordu, kaç tane durumunun kötü olduğunu bildiğim arkadaşlarım da dahil.
Kör değilsen anla artık kimin öğrenci olduğunu. Kitap defter yok mu elimde benim anlamayacaksın.
Kaçırılacak olan öğrenci her halukarda kaçırılır. :1a9:
Haklısın, Türkiye de disiplin ancak üniformalarla sağlanır, gerisi boş.
Ben bu uygulamayı desteklerken, 'kıyafet alsınlar napıyım yani' demiyorum.
Kıyafet alacak durumum olmasaydı bile, kıyafetime bakacak insanların düşüncelerini umursamaz kafama bile takmazdım. Yani kıyafet alamacak bile olsaydım desteklerdim.
Senin zamanın da üniforma vardı diye kıskandın mı ne oldu :vala_02::vala_02::vala_02::vala_02::vala_02::vala_02:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri