-Kadınız,Bilmeden Seviyoruz.

tumblr_om93oeVT3H1th5uk9o1_500.jpg

beni, seninle bi eve kapatsınlar. balkonu olsun evin, güzel çiçekleri olsun. kimse karışmasın, aramasın, sormasın. işte ben tam olarak buna hayat derim.

Herhangi bîr şehirde,
Herhangi bîr zaman diliminde,
Herhangi bîr insanı özlüyorsanız,
Söylenecek çok şey yok
Allâh kavuştursun….

Sana söylemek istediğim bir şey var, yaklaş. Tedavilerimin sonuç vermediği gün, el ve ayak bileklerimin koptuğu gün, ellerini tutamayışım ve sana gelememek. Bütün mevzu bu..

Cehennemin en sıcak tarafından yazıyorum sana, zebanilerle beraber. SICAKLIK 165°. İnsanlar bunun için lüks otellere para öderken, ben sadece seni sevdiğim için yanıyorum. Gururluyum..

Gülünce kırışan suratıma gözyaşları yol yapmaya başladı. Tek şeritli gözyaşlarımın arka arka kaza yaptığı bir yol. Ortalık ölüm kokuyor ölüm. Bi’ bilsen nasıl pis olduğunu..

Sorumlusu kim? Sorumlusu yok, sorunlusu var! Selam! Selam, yorgun gözlerinden öptüğüm. Avuç içlerini koklarken boyalı tırnaklarını görmek, sanırım su gibi enerji kaynağı olabildi. Kâhkülünün altında yatmak, yıldızları seyretmek gibi. Ve o minicik burnuna gaddar dudaklarımı yakınlaştırıp, küçücük bir buse kondurabilmek. Bütün mevzu bu..

Üzüldüğünde dişlerini sıkmak, yüzünü balkonlara asmak, kaşlarının arasındaki mesafeyle hayallerimizden çardak yapmak isteyeceksin. Bütün mevzu bu..

Bâzen baba olmak, bâzen serseri. Bâzen âşık, bâzen her şeyin. Bâzen alışmış, bâzen sinirli. Bâzen aşşağılık, bâzen hiç bir şeyin. Bâzen sen olabilmek sevgi, bâzen hiç kimse. Bâzen ayrılmış bir kağıt parçası, bâzende onun diğer yarısı. Bâzen yüzüme düşen saçların, bâzende boynuma sıkıca sarılman. Bütün mevzu bu..

Dumandaki masumluğu fark edebilir misin? Dokuz tahtanın altına yatacak herkes, bu yüzden tahtaları eksik olan insanları benimse! Herkes aynı yere yatacak, kardeş kardeş uyuyacağız. Hahaha haklısın delirdim, ve beğenmedin. Bütün mevzu bu..

Ayakta tedavi dedikleri şey; kanat çırpabilmek, yorulmamak. Ancak uyuşmak, bilinmemek, hatırlanmamak. Ben kötü biriyim, dişlerimi sıkan duvarlara yumruk atan. Kırıp döken, huysuz… Bütün mevzu bu..

Bir şey söylemem lazım.
İlaçları kullandığım sürece seni seven ben değilim.
Tedaviyi reddetmezsem seni ben kendim gibi sevemem.
Onlar midemde olduğu sürece seni seven ben değilim, seni seven ilaçlar.
Bütün mevzu bu..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri