İzlediğiniz diziler neler?

?

• Benim İçin Üzülme

Oy: 0 0.0%
  • Çalıkuşu

• Ben Onu Çok Sevdim

• Bir Aşk Hikayesi

• Aşk

• İntikam

• Aramızda Kalsın

• Benim Hala umudum Var

• Huzur Sokağı

• Beni Böyle Sev

• Karagül

• Dila Hanım

• Tatar Ramazan

• Lale Devri

• Her şey Yolunda Merkez

• Kullanılan toplam oy
    42
---> İzlediğiniz diziler neler?

kaçak, seçeneklerde olmayan kardeş payı. olmamasına da üzüldüm yani :D :p

yabancılarda vikings, thw walking dead, the wampire diares, how i meet your mother(bitirmek üzereyim :D), game of thrones. daha sonra yeni yabancı dizilere başlayacağım :D

deniz yıldızı :D hep annemler yüzünden ya takıntı olduu :D eve geldiğimde alıştırdılar beni diziye yurda geldigimdede izliyorum artk ya lanet olsn :D nyseki bi kaç bölüm kaçırsanda sanki kaldıgı yerden devam edio gibi dizi pek bi değişim olmuyo :D

deniz yıldızı :D hep annemler yüzünden ya takıntı olduu :D eve geldiğimde alıştırdılar beni diziye yurda geldigimdede izliyorum artk ya lanet olsn :D nyseki bi kaç bölüm kaçırsanda sanki kaldıgı yerden devam edio gibi dizi pek bi değişim olmuyo :D

onu halen nasıl izliyor sunuz ya ilk çıktığı n da bir kaç bölüm izledim sinra bıktım ve artjk nasıl çekiyor lar sa bitirme më dile rhan te ilgimi çekmiyor

onu halen nasıl izliyor sunuz ya ilk çıktığı n da bir kaç bölüm izledim sinra bıktım ve artjk nasıl çekiyor lar sa bitirme më dile rhan te ilgimi çekmiyor

finalini çok merak ediyorum :D ama böyle giderse finali olamıycak en fazla kanal değişikliği yaparlar bu sezon oldugu gibi ahaha:D

Güllerin savaşı, o hayat benim, hayat yolunda yerli
The walking dead sezon arası verdi. American horror story, homeland

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri