İzlediğiniz diziler neler?

?

• Benim İçin Üzülme

Oy: 0 0.0%
  • Çalıkuşu

• Ben Onu Çok Sevdim

• Bir Aşk Hikayesi

• Aşk

• İntikam

• Aramızda Kalsın

• Benim Hala umudum Var

• Huzur Sokağı

• Beni Böyle Sev

• Karagül

• Dila Hanım

• Tatar Ramazan

• Lale Devri

• Her şey Yolunda Merkez

• Kullanılan toplam oy
    42
---> İzlediğiniz diziler neler?

kaçak, seçeneklerde olmayan kardeş payı. olmamasına da üzüldüm yani :D :p

yabancılarda vikings, thw walking dead, the wampire diares, how i meet your mother(bitirmek üzereyim :D), game of thrones. daha sonra yeni yabancı dizilere başlayacağım :D

deniz yıldızı :D hep annemler yüzünden ya takıntı olduu :D eve geldiğimde alıştırdılar beni diziye yurda geldigimdede izliyorum artk ya lanet olsn :D nyseki bi kaç bölüm kaçırsanda sanki kaldıgı yerden devam edio gibi dizi pek bi değişim olmuyo :D

deniz yıldızı :D hep annemler yüzünden ya takıntı olduu :D eve geldiğimde alıştırdılar beni diziye yurda geldigimdede izliyorum artk ya lanet olsn :D nyseki bi kaç bölüm kaçırsanda sanki kaldıgı yerden devam edio gibi dizi pek bi değişim olmuyo :D

onu halen nasıl izliyor sunuz ya ilk çıktığı n da bir kaç bölüm izledim sinra bıktım ve artjk nasıl çekiyor lar sa bitirme më dile rhan te ilgimi çekmiyor

onu halen nasıl izliyor sunuz ya ilk çıktığı n da bir kaç bölüm izledim sinra bıktım ve artjk nasıl çekiyor lar sa bitirme më dile rhan te ilgimi çekmiyor

finalini çok merak ediyorum :D ama böyle giderse finali olamıycak en fazla kanal değişikliği yaparlar bu sezon oldugu gibi ahaha:D

Güllerin savaşı, o hayat benim, hayat yolunda yerli
The walking dead sezon arası verdi. American horror story, homeland

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri