itiraf edin kimi unutamadınız??

ahhhhhhhhh ahhhhhhhhh :(

:83:lıse 2deydı serserınnı tekıne süzme asık oldum aılemle cok buyuk sorunlar yhasadım herkesle sorun yhasadım onun ıcın ama sefıyodum ve hıcbısey bnı ondan ayıramadı vazgecıremedı onunlada ayrılıklar oldu bıkackez ama yıne baslıoduk bı 10ay kadar beraber olduk sonunda bnı aldattıgını :83:duydum bunu ona sordugumda yok ole bısıy dedı ama cok gören olmustu ve cok saglam arkadslarım soledı bnde o an bıtırdım ve yıllar boyu acı cektım coook zor unuttum;unuttum dıorum ama mumkun deıl sanırım tamamen unutmak ıkı yıl görmedım ve gecenlerde karsıma ummadgm anda cıktı sok oldum hala ıcımde acı veren bıseylerın kaldıgını hıssettım ama ondan nefret edıorum......:83: :83:

:83:lıse 2deydı serserınnı tekıne süzme asık oldum aılemle cok buyuk sorunlar yhasadım herkesle sorun yhasadım onun ıcın ama sefıyodum ve hıcbısey bnı ondan ayıramadı vazgecıremedı onunlada ayrılıklar oldu bıkackez ama yıne baslıoduk bı 10ay kadar beraber olduk sonunda bnı aldattıgını :83:duydum bunu ona sordugumda yok ole bısıy dedı ama cok gören olmustu ve cok saglam arkadslarım soledı bnde o an bıtırdım ve yıllar boyu acı cektım coook zor unuttum;unuttum dıorum ama mumkun deıl sanırım tamamen unutmak ıkı yıl görmedım ve gecenlerde karsıma ummadgm anda cıktı sok oldum hala ıcımde acı veren bıseylerın kaldıgını hıssettım ama ondan nefret edıorum......:83: :83:

boşver canım yaa üzülme aldatan erkek için üzülmeye değmez :)

ben kimi unutamadığımı itiraf edim mi:(

galatasaray lisesinde geçen sene son sınıflarda arda diye bi çocuk vardı 2 ay çıktık onu unutamadım açıkçası şuan amerikada anca telde görüşüyoruz:(

onu hiç unutamıycam galiba çooook seviyorum gebriyorum aşkından ama o beni bıraktı gitti hep bi insan bu kadar sevebilir mi diodum kendime şimdi ise bi insan bu kadar nefret edebilir mi diorum hayatım da farklı bi yeri vardı hala ööle hayatta tek nefret ettğim insan o sensin aslı

İskenderun Daki Bende 2 Yas Kucuk Kiz Arkadasimla Bulusup GÜlcİhana Giderdik Orada Beraber Denize Gİmİze Dalardik Bide Yanimizda Alİjanla Sevgilisi Olurdu Ne Gunlerdi Be Ah İskenderun Ah .( Kiz Simdi Ariyo Ama Fazla Konusmuyom )

manyetik adlı üye siz kimsiniz ki bnm hakkımda böle konusabiliosunuz kendinizi tanıtın öle konusalım !!!! istersen msnde anlat derdinini bn seni bi orda tanıyım ekle msnimi

ilk pc mı unutamadım onla ne guzel zaman gecırmıstık ne fılmler ızlemıstık ne oyunlar oynamıstık
1,7 celeron işlemcıyle ne buyuk ısler yapmıstık ama artık o yok cunku
............................yandı....................................
ndn fazla usko oynamakdan harddısk erıdıbende nasıl oldugunu bılmıyorum bızde deıstırdık D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri