itiraf edin kimi unutamadınız??

valla ben bi keresinde bi arkadaşa bi şaka yaptım dosya kağıdına büyük kırmızı kalp yaptım ok çıkardım onun adını yazdım benim tarafada soru işareti yazdım seni çok seviorum dedimm bilgisayardan çıkardık sonraa posta kutusuna attıkk mektubu arkadaşlarla akşam dışardayken pişkin pişkin gelio bize sölemioo erkekleri yanına çağırıo anlatıo bizde kikir kikir gülmüştük o zaman bu zaman hala onun kim olduğunu bilmio :D

Alıntı:
OzKaN ®´isimli üyeden Alıntı
Bundan öncekı sıtemı asla unutmam sanal olarak :)

unutamadığınız kim demiştim ama ??:):) olsun artık bu da güsel:)

ama yazdım arkasından okumadın sanırım :) ilk aşkımı unutmamışımdır ılk aşklar unutlmuyo diye :)

Bundan YakLasık oLarak 1996 yıLında Mersine giderKen HataLı Bi soLLama Yaparak 4 TakLa atmıstık :D VaLLa Harbi Diyorum NasıL SAg Çıktık O Arabanın İçinden Hayret Bi Şey :D HaLa İnanamıyorum sadece koLum kırıLdı oda 3 aya Kadar Eskisinde Daha İyi Çalışır Duruma GeLdi :dBizde BirLikte 2 Araba 8 Tır 4 Otobüs 7 Traktör 6 Tane Kağnı 1 Tanede BisikLet yoLda kaLmıstı KurtarıLmayı Bekliyodu (Yalan) :D

ben ilk aşkımı ve onu unutmak için aşık oldum 2 kişiyi hiç unutmadım biraz zorda unturum galiba

ya benim unutamadığım tek kişi kankamın abisi oldu:D (gerçi oda beni unutmadı ama nsee:Dgeçmişe mazi derler)

hhahahaha çok yaramazmışın demekki :D:D:D(ben ilkokulla ilgili bişey hatırlamıyom)

ama ortaokulda unutmadığım bi olayım var yaa 8. sınıfta bi kızı merdivenlerde sürümüştümm kızın kafası şişmişti çok fena olmuştu bide annesi emniyete gitmiştti emniyet müdürüde allahtan eniştemdide kurtardım o zaman:D

tek unutamadığım gecen yıl yaşadığım tatil aşkımdı..... Unutulmayacak bir kadındı.... sonralardan görüşsekte ilk günler ve heyecanlar unutulmuyor

yafs kankalarımın abileine sulanmıyom o öyle bi tesadüf olmuştu kız okuldan kankamdı abisiylede klüpten tanışıyoduk ama ben bilmiyodum onları kardeş olduklarını nese işte ben kankama yatmaya gittim bi baktımm erkek arkadaşım orda tabe şok oldum öyle bişiler olmuştu yane unutamadığım kişi kankamın abisi olmuş oldu:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri