İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Bundan sonraki aşamada aileme küfür etmeyi söyleyecek kadar basit bir güruhsun . Sen tabakaların en düşüğü en bayağısısın ...

Ulan 2 dakika delikanlı ol . Aileye küfür etmek nedir ? Tehdite bak. Hakaretlere alış diyo laflara bak..

Tartışacak kapasiten olmadığı için hakarete başvuruyorsun doğal tabi ..

Bak arkadasim, dostum, kardesim, hicbiseyim. Hangi sifati kabul ediyosan.
Tek ricam ne biliyo musun? Actigin konulara dikkat et. Demek istedigim de su. Burada herkes senin dusuncende degil. Tamam tartisilacak kapasitem yok, seviyesizim, kufurbazim. Ama daha fazla sacma sapan konular acipta daha fazla hakaret yeme bu saygisizdan olur mu?

Serhat ne alaka ? nerde yanlıyıım? uyarı veriyorum bunun neresi yanlı ?
Damla, ne uyarina ihtiyacim var, nede tarafina. Kurallari senin kadar iyi biliyorum en az. O yuzden uyari gec ayaklarini birak tamam mi? Zamanin da kendi gorusunuz lehine fakat bazı uyelerin aleyhine acilan konulari uyari gectirtmediyseniz, bunada gectirmenize gerek yok.

Damla, ne uyarina ihtiyacim var, nede tarafina. Kurallari senin kadar iyi biliyorum en az. O yuzden uyari gec ayaklarini birak tamam mi? Zamanin da kendi gorusunuz lehine fakat bazı uyelerin aleyhine acilan konulari uyari gectirtmediyseniz, bunada gectirmenize gerek yok.

Alp her konuda ben uyarı geçtim, ben yanlı davranmam. Kuralları biliyosan sus alp, kırma kırılma yakışmıyor sana :)

Eyvallah kardeşim . Ortada arkadaşlık felan kalmadı. Şuna baksana ailene küfür ettirme felan tarzı laflar söylüyor.

Açtığım konulardan rahatsız olmuş . o zaman şikayet et yöneticiler baksın uygun görmezse silsinler , yanlış mıyım ? Gelmiş burda esip gürleyip hakaretler savnuyor.
Bunun sonu gelmez gereken cezaları verin ben kendi adıma ceza almaya razıyım sitenin huzurunu bozduğumun farkındayım kardeşim. Gerekli ceza adaletli bir şekilde verilsin.

Seni zamaninda dostca, arkadasca uyardik, fayda etti mi?

Eyvallah kardesim, bende seni severim bilirsin. Ama azinlikta olan uyelerin dusunceleri hice sayilip aleyhlerine sacma sapan konular acilip sabri tuketilecekse olmaz olsun boyle is. Hangi muhalefet aleyhine bir konu acmisim, hakarette bulunmusun? Ayni seyi karsi taraftanda beklerim ben. Ama yapilmiyosa tum uyarilara ragmen sabirda bi yere kadar.

Eyvallah kardeşim . Ortada arkadaşlık felan kalmadı. Şuna baksana ailene küfür ettirme felan tarzı laflar söylüyor.

Açtığım konulardan rahatsız olmuş . o zaman şikayet et yöneticiler baksın uygun görmezse silsinler , yanlış mıyım ? Gelmiş burda esip gürleyip hakaretler savnuyor.
Bunun sonu gelmez gereken cezaları verin ben kendi adıma ceza almaya razıyım sitenin huzurunu bozduğumun farkındayım kardeşim. Gerekli ceza adaletli bir şekilde verilsin.

ikinizde kendinize göre haklısınız savunduğunuz koruduğunuz ilkeler var evet tartışılabilirdi ama hakaret boyutuna ulaştı maalesef keşke biraz daha sakin olabilseydiniz.

Alp her konuda ben uyarı geçtim, ben yanlı davranmam. Kuralları biliyosan sus alp, kırma kırılma yakışmıyor sana :)

Uyarilarina ihtiyacim yok Damla, kirilacagim kadar kirildim, kiracagim kadar kirdim. Pisman da degilim emin ol. Benim goruslerime saygi gosterilmiyosa, benden de saygi beklemeyin.

la artistlenme artistlenme

yeşilkent nere oluyor neyse emreydi heralde adın soyadını da ver bari bu kadar atarlandın

ikinizde kendinize göre haklısınız savunduğunuz koruduğunuz ilkeler var evet tartışılabilirdi ama hakaret boyutuna ulaştı maalesef keşke biraz daha sakin olabilseydiniz.

Bişeler yapılsın artık. Ban mı dersin uyarma mı ?

la artistlenme artistlenme

yeşilkent nere oluyor neyse emreydi heralde adın soyadını da ver bari bu kadar atarlandın

Sen her klavye artistligi yapanla klavye artistligi mi yapiyosun. Coluk cocuk gibi hareket edenlerle cocuklasiyosun. sene olmus 2013 hala klavye artistligi yapanlar var.

Yeşilkenti bilmiyon izzetpaşa camini bilmiyon elazığlıyım diye dolanıyon mu bide ?
Soyadımı napacan bolm sana açık adres veriyoruz gel diye .

Tam bir zıp zıpsın. Hemen zıpladı yine. La adama açık adres verdim ne klavye artisliği yapmışım ? Yav olm daha byıkların terlememiş gelmiş burda bana çoluk çocuk diyorsun

Tamam abi, biyik dedin olay bitti bak simdi.

Burasi nolmus boyle ya :M
Beyaz en cok siyahta belli edermis kendini, herkes birbirinin gorusune saygi duymali.her karsit gorusluye boyle mi tepki veriyorsunuz allasen.

rnqkk.jpg

xD xD

Kimse yokmus gibi kendı kendıme msj yazacagım soru sorwcagım ve cvp verecegım anlasıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri