İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Allaha şükür cevabını veremeyeceğim konuların altına girmedim. Verecek elbet cevabımız var söyleyene bakıyorum adam mı diye !

Seni sever,sayardım ama kaliteni belli ettin. Bundan sonra ayak bağı olma bana ,daha fazla uzamasın haydi yoluna..

Adamina gore muamele diyorum ya. Adam olana muamele. Karsi goruslu uyeleri dusunmeden surekli sacma sapan konular acip birde saygi bekleme. Kaybol.

Arkadaş saygı çerçevesini aşmadan lütfen lütfen :hi:

Mahalle karıları gibi ya seviyesiz yok kaybol yok s.tir gidin felanlar . Yüzüme söyleyemeceğin laflar ediyorsun !

Sürekli küfür hakaret ediyor sitede yöneticiler ne işle meşguller ?
Ben de kayacam artık bu sünepeye sabrım kalmadı . Ordan bakılınca peygamber sabrımı var bende sanıyorsunuz ? Züppeye bak fesupanallahya . Gece gee sinirlerimi zıplatı.

Adamina gore muamele diyorum ya. Adam olana muamele. Karsi goruslu uyeleri dusunmeden surekli sacma sapan konular acip birde saygi bekleme. Kaybol.

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]
Hocam bi uyarı geçsek ?

Mahalle karıları gibi ya seviyesiz yok kaybol yok s.tir gidin felanlar . Yüzüme söyleyemeceğin laflar ediyorsun !

Sürekli küfür hakaret ediyor sitede yöneticiler ne işle meşguller ?
Ben de kayacam artık bu sünepeye sabrım kalmadı . Ordan bakılınca peygamber sabrımı var bende sanıyorsunuz ? Züppeye bak fesupanallahya . Gece gee sinirlerimi zıplatı.

Yavrum;
yaparsin, edersin, agasin, pasasin, kralsin. Yuzun olsada soylesem. Bak, ya actigin konulara dikkat et, babanin ciftligi gibi baskalarinin dusuncelerini hice sayarak konu acma, yada hakaretlere alis. Bizimde sabrimiz varmis bak, bi noktadan sonra patliyomus. Simdi kos git yoneticilere. Bak mesajlarimin altinda sikayet et butonu var. Iyıce sana aileni katip kufur etmeden banlatmaya bak.

[MENTION=154200]Director23[/MENTION] [MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] emre ve alp ikinizide ayrı ayrı severim karşı görüşlü olabilirsiniz tartışabilirsinizde ama bunu buraya yansıtmıyalım eğer tartışcaksanızda forumdaki arkadaşlığınızı zedeliyecek davranışlardan kaçının sonuçta sizde bizde buraya eğlenmeye geliyoruz değilmi.Siyaseti sivilde bırakalımda burda eğlenmemize bakalım daha iyi hoş durdurmazmı sizce.Birbirimizi kırmıyalım değermi.

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] Bu arada öhömm öhömm xD O değil de o colman sizin takıma hiç yakışmıyor

[MENTION=154200]Director23[/MENTION] [MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] emre ve alp ikinizide ayrı ayrı severim karşı görüşlü olabilirsiniz tartışabilirsinizde ama bunu buraya yansıtmıyalım eğer tartışcaksanızda forumdaki arkadaşlığınızı zedeliyecek davranışlardan kaçının sonuçta sizde bizde buraya eğlenmeye geliyoruz değilmi.Siyaseti sivilde bırakalımda burda eğlenmemize bakalım daha iyi hoş durdurmazmı sizce.Birbirimizi kırmıyalım değermi.

Eyvallah kardesim, bende seni severim bilirsin. Ama azinlikta olan uyelerin dusunceleri hice sayilip aleyhlerine sacma sapan konular acilip sabri tuketilecekse olmaz olsun boyle is. Hangi muhalefet aleyhine bir konu acmisim, hakarette bulunmusun? Ayni seyi karsi taraftanda beklerim ben. Ama yapilmiyosa tum uyarilara ragmen sabirda bi yere kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri