İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Her beşiktaş trabzon maçı sonrası ogünün gel beşiktaşlı ol be senden çok güzel dişi kartal olur lafları. :M

[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] Alış bunlara Gözdeee :D
[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION] Sen maçı neyle izledin hacı? :D

:3dth8:

Aaahhh ölümlü dünya ölümlü insan ha alim olsan ha zalim olsan :) şşt şştt sakin ol sinirlerine hakim ol :R
icon6.gif

[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] Hayır yani şımarsak ne olur ki forma yeter :D

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION]

O s harfinden sonra ki"..." noktalama işaretleriyle yapmış olduğun isabetli sansürünle ne kadar kibar beyefendi,saygıyı hak eden biri olduğunu birkez daha kanıtladın ..

O kadar konu açıldı hakaret edildi diyorsun peki göster nerde kime hakaret etmişim ? Öyle yalandan esip gürleme bilader ! Kanıt göster ..

Siyasetin s'sinden anlamıyor muşum :Ç Sen karşımda olsan varya 5 dakika da yerin dibine sokarım da işte burda klavyeden olmuyor malum google sağ olsun sizin gibi cahillerin iyi yardımcısı oluyor..

Açtığım konulara dikkat ediyorum zaten , zoruna giden bir şey varsa sen şikayet et ..

Eger google dan en ufak bir alinti yapiyosam yarina cikmayayim baska bi sey demiyorum. Hakikaten ah keske bi karsilikli tartisabilseydikte farkina varsaydin o zaman siyaset bilgisizliginin. Yazilanlarin bi tanesine cevap verebilmisligin yok, gelmissin buraya siyasetten anliyorum ayagina yatiyosun. Saygi gosterilecek adam var, gosterilmeyecek adam var. Zamaninda cok saygi gosterdik, sabirli olduk noldu?

Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz.

Allaha şükür cevabını veremeyeceğim konuların altına girmedim. Verecek elbet cevabımız var söyleyene bakıyorum adam mı diye !

Seni sever,sayardım ama kaliteni belli ettin. Bundan sonra ayak bağı olma bana ,daha fazla uzamasın haydi yoluna..

Adamina gore muamele diyorum ya. Adam olana muamele. Karsi goruslu uyeleri dusunmeden surekli sacma sapan konular acip birde saygi bekleme. Kaybol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri