Hikayeyi Devam Ettir

---> hikayeyi devam ettir :)

oglan kızı çok sevdigini söyler unutamadıgını
kız evlenip çocugu oldunu söyler zorla evlendigini ve
seni kitaplarından buldugunu söyler oglana ne olursa olsun sana dönmek istiyorum der

son bahar daha yayınlamadık kıtapları yahu :D
neyse .. devam ettırelım bu sekılde ..
velev kı kız bır cocuguna oglanın ısmını koymus ve onu her anımsadıgında aklına oglan gelıyomus..
fakat oglan bıcare dır bı bacaklarına bakar bı kıza ve yuzunu egerek onun mutlu bır sekılde yasamasını ve kendısını unutmasını soyler

kız hayır ben seni herhalinle seviyorum ne olursa olsun benim askım sevgim sana güç verecek görbak iyileşeceksin der ben seni kabul ediyorum sende benim çoçuygumu kabul et der kız geceleri gizli gizli hep arar bigün aradıgında kocası duyar vee

bu arada sonbahar degil sonsabah

gece gece adam çat kapı eve girer ve oda nesi dövmek için geldigi karısının görüştügü adam yatalak bi hasta ve adam oglana bianda acır ve üzülür ve derki sen benim karımın yıllar önce görüştügü adammısın yoksa evet degince adam şok olur ve bütün gerçekleri anlatır

adam inanamaz .. vay arkadas sen cok sevmıssın be al senın olsun kadın zaten bende gönlü yok hem baskasına asık oldum ben der :D

böyle felçliğe can kurban valla..çocuk hem yazıyo hem konuşuyo ohh:D

o vakit kız la beeeeeeyyyy diye bağırır allah seni ne etmesin emi...gözün kör olasıcaa sen kimle kırıştırıyodun mesaim var deyip haa der:D

adam durur solgun gözlerle bakar herşeyin üstünü örten gece son kez örter gözlerini adam kalp krizi geçirir ölür.

adam öldükten sonra kadın hergün içip içip bi köşede sızar hayata küsmüş ölmek ister kocası terk etmiş sevdigi adamda ölmüştü minik çocunuda yurda vermiştir kendide sokakların kadını olmuştur çünki gidecek hiç bir yeri kalmamıştır

ve kızın sesi çok yanıktır..ve yüreğinden şarkılar türküler söylemeye başlar...

veee yıllarr yılları kovalar ibrahim tatlıses kızı kendi programına davet eder...

Yaa carpe bu hikaye sıktı

gel başka hikayeye başlayak kız sanatçı oldu işte kurtatdı kendini

bencedee ya vallahi kızın hayatı beni bunalttı..hadi başla sen bayanlar önden...

bencedee ya vallahi kızın hayatı beni bunalttı..hadi başla sen bayanlar önden...

:) oleyy tamm başlıyom

günlerden bigün hava çok yagmurluymuş iki sevgili bu güzel yagmurlu havada geziyorlarmış ama kız liseli oglan ise tamircide fakir bi ailenin çocuguymuş birbirlerini çok seviyorlarmış bigün okul çıkışı

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri