Hikayeyi Devam Ettir

---> hikayeyi devam ettir :)

ve camdan yağan yağmuru izler..uzaklara bakar..çoook uzaklara..içi gider..

olsun boşver madem camdan bakmıyorum yağmurda ıslanıyorum o halde der..

tam eve gidecekken yağmur hızlnır..ve yağmurun gelmediği bi yere gidip annem yok burda bi sigara yakayım der..

__€yLüL__;181615' Alıntı:
kızın abisi pat diye içeriye girmiş ve

ewt kizin abisi iceriye girmiş ve kiz kardesini hic tanimadigi,sanki tanısa ne olcaksa...hic tanimadigi bir erkegin kollarında gozu yaslı sekilde yarin yapıcaklarinin planin yaparken yakalayinca gaddar sevgiden askdan anlamayan abi oracikda kiz kardesinin ne zahmetlerle belki kac kere uyanıp yeniden belki bu sefer gorerim ruyalarimin askini diye gunduzleri bile yorgan dosek yatarak hayalini kurarak yolda bulup...ben buldum benimdir diyip sahiplendigi ASK'ının üzereine dogru bir hışımlala yurur...ve...

Onu anLından öper. Kız şaşırır fakat abisi gayet ciddi bi tavırLa arkasını döner kapıya yöneLir

abisi oglana neden kardeşini öptügünü sorar onu gerçekten seviyormusun diye sorar

(nerde böyle anlayışlı abiler yakasına yapışmadı)

çocuk ta abi seviyorum da şu an derse geç kalacam benim kaçmam gerek deyip uzaklaşır ordan:D

Kızın tepesine yıldırım düşer kız ölür , cocuk haberi alınca minareden atlayarak intahar eder ve mutlu son <3

caminin imamı devreye girip " la olum kalk burdan atlayarak ölünmez..kalk kalk kızın abisi gitti der" oğlan da " ha tmm hacı eyvallah ya" der:)

sonra imam : '' oldumu şimdi bu eyvallah? askerlık arkadasınmıyım ben senın ? '' der ..
oglan :'' cok konusma imam artistliğin luzumu yok'' der ve cebinden bıcak cıkarır ..
imam :' hoop !! napıyon len sen velet'' der.
oglan bir hışımla bakar imama ..devamı alttakının :D

ve sonunda oglan ölmekten beter olur çünki katil olmuştur zavallı imamı öldürüp kaçarken imamın ogulları ve sülalesi oglanı linç eder oglan felç kalır

sonsabah hikayenın sonunu cok guzel baglamıssın :D
artık hıkaye yatakta gecer :D
oglan ıcındekılerı yazıya dökmek ıster hergün yazar yazar ve bu buyuk bır yazarın dogusunun ılk zamanlarıdır :D

napim aklıma bunlar geldi :D

evet artık bu genç oglan yataga baglı büyük bi yazar olmuştur birgün yine kitap yazmaya devam ederken kapı çalar

ve işte o kız gelır .. tekrar aşkı alevlenmek ıster ama yaptıgı hatalar aklına gelır ..

ogız ölmedimi yaw

neyse kız koşarak sevgilisinin yanına gelir nayır nolamaz ne hallere gelmişsin sevgilim benim der ve oglana sarılıp aglarlar

bılmıom ben yahu ben hıkayenın baslangıc yerını bılmıom en son mesajdan hareket ettım :D
bırak sımdı sevgılılık hallerını kavusmuyo bunlar kız evlenmıs coluk cocuga karısmıs felan :D
ama kız oglanı sevıyo ama mecburen evlenmıs bırı ıle

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri