Her gün | (1) Yeni Mesaj

---> Diyomki.

Her gün ayrı bir trajikomedi geçiyor. Hergün okul ev iş okul ev iş sanırım yoruldum iyice :/ şöyle yaz geleydi de bi tatile gideydik iyiydi. :H Vallahi sıkıldım iyice çalışmaktan uğraşmaktan :/ Sanırım bilgisayardanda bıkar oldum o yüzden yeni telefon arayışındayım şu aralar, telefona verirsem kendımı sanırım daha ıyı olacam xD İsmail Yk'nın Allah belanı versin parçası ise çok çekici geliyor bu ara.Mahallede [MENTION=54437]ashli[/MENTION] 'dan fena olmasın bissürü Kezban varda akşamları çekirdek ve dedikodu eşliğinden annelerinin yapamadıkları günler onlar tamamlıyor bu kutsal görevi sanırım ondan dolayı bu şizofrenikritikulum hareket ve psikolojim.

---> Diyomki.

WнιтєRσσт;4384364' Alıntı:
Her gün ayrı bir trajikomedi geçiyor. Hergün okul ev iş okul ev iş sanırım yoruldum iyice :/ şöyle yaz geleydi de bi tatile gideydik iyiydi. :H Vallahi sıkıldım iyice çalışmaktan uğraşmaktan :/ Sanırım bilgisayardanda bıkar oldum o yüzden yeni telefon arayışındayım şu aralar, telefona verirsem kendımı sanırım daha ıyı olacam xD İsmail Yk'nın Allah belanı versin parçası ise çok çekici geliyor bu ara.Mahallede @ashli 'dan fena olmasın bissürü Kezban varda akşamları çekirdek ve dedikodu eşliğinden annelerinin yapamadıkları günler onlar tamamlıyor bu kutsal görevi sanırım ondan dolayı bu şizofrenikritikulum hareket ve psikolojim.
İlahi melih benden fena kezban olmaz bak açık sölüyorum :I

---> Her gün | (1) Yeni Mesaj

[MENTION=37044]WнιтєRσσт[/MENTION]

Günlük Konularınız Birleştirilmiştir. :hi:

Bu yazıyı yeni görüyorum daha kusura bakmayın xD

Teşekkür ederim birleştirme için xD

Çarşamba güünü saat 10:30 'da Seminerim var Bilgi Güvenliği üzerine 2. oturum ise saat 13:30 'da : )

Artık bilgiyi konuşturma vakti diye düşündük biraz ondan bu tarz işlere giriştik hakkımızda hayırlısı be günlük.

Onun dışında herşey aynı.

Artık Fenerbahçeli değilim bu arada. Terörün bol olduğu bir ülkede birde Futbol Terörü ile uğraşamam. Vebalide büyük lan :Alvarin_07:

Beni özleyenler var mı bilmiyorum ama şuan bu yazımı okuyan herkesi çok özledim..

Zamanı gelince tekrar dönecem günlük.

Şimdilik hoşçakal.

Helal , yakışır. :R (bilgiyi konuşturma konusunda)

kendine bak , bi de bazen ask fm e bay :M

Bugün çikolatalı pasta yaptım lan eheheh. Çok tatlı oldu ama. Yemek kısmet olmadı, komşumuzun veledi geldi yine Eylülle oynamakiçin. Eziyet yeminle ama mutluoluyor sıpa bende kıyıyorum Eylüle. Sonra pasta verdim ıyk bu nasıl pasta dedieşşek. Beğenmedilan pastamı. Allaam ölsün o zaman Süpaneke Amin dedim bende. Haber bekliyom işte.

Neyse bugün belli bir iş yapmadım. Bloğumu tekrar kurdum onun tasarımı ile uğraşıyom hala. Okuldada dersler sıktı artık.

Neyse ben gidiyom salata yapcam tavuk alcam çok işim var.

Öbtüm byes.

smiley9.gif

Burnuma yineciaara kokusu geliyor. Kesin yan komşu balkondaiçiyor. Dur yetişiyimde 1-2 çöp ciara alıyım. İçmiyom ama yoluyomsalağı.

Günüm iyiydi eğlenceliydi daha fazlası mı ?

Üff snne be sLk .s

Muck.

Heryer karanlıktı Allahın zerre ışığı vurmamış. Göremiyorsun bi anda bişeyler oluyor gözlerini açtığında kıçına bir şaplak yiyorsun. İnsanlar seviniyor sen ağlıyorsun emiyorsun susuyorsun okula yazdırıyorlar az büyüyünce az dediğimde 8 yıl. Sonra lanet ediyorsun yaşın geliyor 21'e . 8 yaşından bu yana okuyorsun okuyorsun değişen bişey yok.

WнιтєRσσт;4434308' Alıntı:
Heryer karanlıktı Allahın zerre ışığı vurmamış. Göremiyorsun bi anda bişeyler oluyor gözlerini açtığında kıçına bir şaplak yiyorsun. İnsanlar seviniyor sen ağlıyorsun emiyorsun susuyorsun okula yazdırıyorlar az büyüyünce az dediğimde 8 yıl. Sonra lanet ediyorsun yaşın geliyor 21'e . 8 yaşından bu yana okuyorsun okuyorsun değişen bişey yok.

Bi Yerlerde Yanlis Yapiosun Ama Nerde :)))

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri