Hayatımdan Kesitler

---> Hayatımdan Kesitler

icime sebepsiz yere oyle bir umut dolduki bir kac saniyeligine dunyayi harika bir yer haline getirdigimizi, butun kainatla uyum icerisinde olup bilissel gucumuzu sinirlara tasidigimizi ve her seyin gercekten iyi olabilecegini dusundum. Her seyin gercekten iyi olabilecegini..
Ama yalnizca bir kac saniye icin..

---> Hayatımdan Kesitler

En cok da hazir hissedebilmekten korkuyordum ve simdi hazir hissediyorum..

---> Hayatımdan Kesitler

Oturmus bir ateistle sohbet ediyorum cok mutluyum :D karsit gorusteki insanlarla oturup saygi cercevesinde goruslerimizi elestirmek cok hosuma gidiyor :D

---> Hayatımdan Kesitler

- Aaa. Elektrikler gitti.
+ Oğlum hadi git bak bakayım öteki binalarda da gitmiş mi?
- Gitmiş anne.
+ Neyse bakalım az bekleyelim olmadı mumları yakarız.
- Tuh ya. Tam da maç başlayacaktı. Neyse ben de bilgisayarda takılayım o zaman.
+ Alperen.
- Efendim anne.
+ Bilgisayar mı dedin sen?
- Evet anne noldu ki?
+ Allahım çocuk harbiden elektrik kesilmesini idrak edemiyor ya. Oğlum yok yok elektrik olmadan bilgisayar çalışmaz.
- Haaaa. Doğru ya. Off. telefonunda şarjı az kalmış. Şarja takayım da bari müzik falan dinlerim.
+ Alperen bazen seni fen lisesine torpille mi kayıt ettirdik diye şüpheye düşüyorsun beni.

çok güldüm ya hahaha

---> Hayatımdan Kesitler

konuyu okuduğumda sorularınızı gayet yerinde buldum. maalesef ateist yobazlar da bulunuyor. defalarca anlatmaya çalışmama rağmen hala aynı şeyleri söylediklerinden onlara cevap verirken yıpranıyorum.

Iste buna bayiliyorum, elestirel bakis acisi. Hakikat icin gerekirse kendi gorusunu kendi yoldasinida elestirmek sorgulamak. Fedakarlik ve bir nevide asmislik ister. Bir ateistin dilinden yukaridaki cumleleri isitebilmek cok hos :) :)

---> Hayatımdan Kesitler

Vaay bee.
1. 2008 turkiye sirbistan maci
2. Dunki turkiye yeni zellanda maci
3. Birde bugunku amerika maci heyacan yaptim yaaa. Ulan yenermiyiz ki acaba.

---> Hayatımdan Kesitler

Helal lan, helal be. Gercek 12 Dev Adam bu iste, seviyorum la sizi..

---> Hayatımdan Kesitler

Vay anasini bee.. macin ozeti esittir hayat. her sey guzel gider cabalarsin, cabanin karsiligini alirsin sonra bir sey olur ve her sey yine b*ka sarar.

---> Hayatımdan Kesitler

Sonunda hele şükür bilgisayarım geldi.. FREEEEDDDOOOOMM :D

---> Hayatımdan Kesitler

Benimle ilgilenin diyorum ben bir starim diyorum beni depresyonum pistir diyorum dinleyen yok beni. Iyi tamam diyorum o zaman tamemen yalniz birakin beni mutlak yalnizligi da severm ben takilirim kendimce diyorum onu da dinlemiyolar. Mubarem goster ama elletme mantigiyla hayatima girip cikiyolar. Hayir bu benim isimdi yani giricektim insanlarin hayatina onlarin kafalarinda izler birakicaktim bir kac hokus pokus yapip etkileyip hadi arrive derci diyordum. Acep hayat benden oc mu aliyor napiyor. Bide durduk yere planlarimi bozuyolar hic sevmem onuda. Ya hayata noldu cozemedim ya.. Ya nerde o gecen ayki gunlerim benim ya. Buarada ya yi cok kullaniyormusum yeni farkettim.

---> Hayatımdan Kesitler

Cok cabuk unutuyorum cok. 3 yasindaki anilarini hatirlayabilen biri olarakda hayatim hakkinda aldigim devrimsel kararlari cabucak unutabilmem ironik kaciyor. Hadi ironik kelimesiyle ortmeyelim bunun ustune baya bi malca kaciyor yani.

---> Hayatımdan Kesitler

Yok dunya kadin gunu yok dunya baris gunu ne bileyim iste dogum gunu anneler gunu babalar gunu...
Peki bu gunler niye var?
Basit, uyutulmamiz icin.
Baris gunu var, savas gunu yok cunku her gun savas var.
Dunya kadinlar gunu var kadina siddet gunu yok cunku hergun binlerce kadin esinden dayak yiyor yahut olmamasi gereken durumlarda yasiyorlar.
Anneler gunu, babalar gunu var cunku artik anne baba kelimeleri sadece biyolojik birer kavram olmak uzere.
Dogum gunu var evet cunku artik sen yasamiyorsun. Sadece senin oyle sanmani istiyorlar ve sana 1 Gun veriyorlar. Sen o kaliplasmis dusunce yapinla o 1 Gun boyunca sozde eglenip bir sonraki gune uyandiginda yine bataklikta buluyorsun kendini. Mutsuz oluyorsun. Boylece o yildaki 1 Gunlere muhtac hale geliyorsun.

---> Hayatımdan Kesitler

Tamda yaz cikisinda hasta olmam, hafif depresif gelgitler, insanlarla su aralar olusan bir iletisim problemim, planlarimin bozulmasi, en cok da uyku problemim hayatimin icine s*cmiyor degil hani.

---> Hayatımdan Kesitler

Mayistan beridir bu forumdayim yanlis hatirlamiyorsam. Ve kimler online diye bir kismin varligindan yeni haberdar olan biri olarak kendimlen gurur duyuyorum :D

---> Hayatımdan Kesitler

Yeni sarki listesi -
Isim: Yeniden Dirilen
Sarkilar:
#Kirmizi Bugday (Mircan Kaya)
#Omrumuzun Son Demi (Muzeyyen Senar)
#Aksam Oldu Huzunlendim Ben Yine (Resul Dindar)
#Saki (Sila)
#Adi Bende Sakli (Sezen Aksu)
#Unutturamaz Seni Hicbir Sey (Ata Demirer)
#Haydar Haydar (Ahmet Kural)
#Her Mevsim Icimden Gelip Gecerin (Hamiyet Yuceses)
#Soyleyemem Derdimi (Gonul Akkor)
#Bu Aksam Butun Meyhanelerini Dolastim Istanbulun (Huner Coskuner)
#Kapin Her Calindikca (Melihat Gulses)
#Kimseye Etmem Sikayet (Melihat Gulses)
#Gamzedeyim Deva Bulmam (Melihat Gulses)
#Bir Ihtimal Daha Var (Melihat Gulses)
#Kapildim Gidiyorum (Melihat Gulses)
#Cok Asigin Var Diyorlar (Melihat Gulses)
#Mehtapli Gecelerde Hep Seni Andim (Muzeyyen Senar)
#Yesil Ordek Gibi (Muzeyyen Senar)
#Gozlerin Doguyor Gecelerime (Resul Dindar)
#Vur Kadehi Ustam (Sila)
#Boyle Bir Kara Sevda Kara Toprakta Biter (Ince Saz)
#Sarkilar Seni Soyler (Muzeyyen Senar)
#Mevsimler Yas Tutup Coller Aglasin (Yildirim Gurses)
#Gozyasimda Saklisin (Zekai Tunca)
#Aheste Cek Kurekleri (Munir Nurettin Selcuk)

---> Hayatımdan Kesitler

vaovv hesaplamalarım hiç bu yönde değildi. piyasada yaptığım kitap analizleri konusunda kendime 40 başlık belirlemiştim. bu 40 başlıktan yalnızca 4 tanesinden 20 kitap çıktı okumam gereken. yaklaşık 200- 250 kitap bir senede biter mi. bide her okul çıkışından sonra galatasaray üniversitesini tutturmak için 3 4 saat ders çalışacağımı göz önüne alınırsa günde 3 saat uyumam gerekecek heralde.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri