Günün Sözü

---> Günün Sözü

Git diyorsun da, olmuyor işte git demekle, her şeye rağmen gidemiyor insan. Bende sana sev diyorum mesela, sevebiliyor musun?"

Cemal Süreya

---> Günün Sözü

"Ne zaman akıllı bir adamla tartışsam ikna ettim, ne zaman ahmak bir insanla tartışsam mağlup oldum."

---> Günün Sözü

İmkansızlık'ları yaşamakmıdır sevmek , yoksa severken imkansızmıdır yaşayabilmek? Zormudur gözlerine bakarken sevgiyi görmek, yoksa sevgimidir gözlerinde'ki tek gerçek... Kolaymıdır biranda vazgeçip gitmek, yoksa gitmekten vazgeçip seni sevmekmi gerek...

---> Günün Sözü

Kader, beyaz kâğıda sütle yazılmış yazı;
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı.!

NFK

---> Günün Sözü

Çabalar acı vermeye başladığında kendisini zorlamaya devam edebilen adam kazanacak adamdır. Roger Bannister

---> Günün Sözü

Susmak ''Ya Sabır'' diyebilmektir, öyle bir dua'dır ki yürekte çınlar... Konuşsam dilim yanar, sussam kalbim..

Necip Fazıl Kısakürek

---> Günün Sözü

Aylar sonra eski sevgilinizden gelen,
'Nasılsın?' Mesajıyla umutlanmayın,
Çünkü Her katil merak eder vurduğu kişinin ölüp ölmediğini..

Küçük İskender

---> Günün Sözü

Herseyi bildigini düşünen insan kendini farklı sanan bir zavallıdır.Unutma ki, neyi bilmediğini bilmek insan olmanın ilk şartıdır..

Victor Hugo

---> Günün Sözü

Gökgürültüsünden korkup yamacıma sokulan sevgilime ; " sarıl bana sarıl, öp, öp, öp beni " dedim...
Baksana, Allah yıldırımlarıyla resmimizi çekiyor.

---> Günün Sözü

"Bu ülkede gazetelerin 2. sayfasında ünlülerin nasıl yaşadıkları, 3. sayfasında ünsüzlerin nasıl öldükleri yer alır.."

- Can Dündar

---> Günün Sözü

İnsanlar, benim ustalığımı elde etmek için ne kadar sıkı çalıştığımı bilseler, onun, o kadar hayret edilecek bir şey olmadığını anlarlardı.
Michelangelo

---> Günün Sözü

''Şimdiki aklım olsaydı hata yapmazdım, fakat hata yapmasaydım şimdiki aklım olmazdı."

---> Günün Sözü

Sıkı çalışmak bir insanın karakterini ortaya çıkarır. Bazıları kollarını sıvarlar, bazıları burun bükerler, bazıları ise ortalıkta görünmezler bile.
Sam Ewing

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri