Günün Sözü

---> Günün Sözü

Her gününüzü hayatınızın son günüymüş gibi yaşayın;
Bir gün haklı çıkacaksınız.

[`hsN.]

---> Günün Sözü

Boynu bükük duruyorsam eğer; İçimden öyle geldiği için değil,
Yüreğimden gidenler olduğu içindir!

- E.Cansever

---> Günün Sözü

Bana yakın olanlar , Soyumdan gelenler değil ; Yolumdan gidenlerdir.!

Hz.Muhammed (s.a.v)

Son düzenleme:
---> Günün Sözü

Hakkımda hangisinin daha hayırlı olduğunu bilemediğim için darlık ve bolluk günlerimin hiçbirine aldırış etmedim.

[Hz. Ömer]

---> Günün Sözü

Ben bir şair olsaydım eğer,
cümle cümle vururdum seni...
Her noktasında dururdu kalbin! ! ! !
Ben bir şair olsaydım eğer...
Öyle bir şiir yazardım ki sana sevgili,
harflerine asardın kendini.........

---> Günün Sözü

Ya arkana bakmayacaksın, ya da arkandan bakacak birini bırakmayacaksın... Bir kalpte iki nefes olmaz. Ya sen nefes almayacaksın, ya da başkasının nefesini kullanmayacaksın... Aşk teslimiyet ister. Ya geçmişe teslim olacak esir kalacaksın, ya da geçmişi çoktan silmiş geleceğe bakacaksın... Ama en önemlisi bir insanın duygusuyla oynayıp, sigarasının ucundaki ateş olmayacaksın.!!

---> Günün Sözü

Bak... bilki domuzların önüne inci serilmez

Mücevherden sarraflar anlar ancak, başkası bilmez

Ne fark ederki kör insan için elmasda bir camda

Sana bakan kör ise sakın kendini camdan sanma..

Hz. mevlana

---> Günün Sözü

‎" Söylenen hiç bir şey , söylenmeyenler kadar düşündürmez insanı.. "

Elif Şafak

---> Günün Sözü

"Ben? Ben dürüst değilim ve dürüst olmayan bir adamın dürüst olmayışına her zaman güvenebilirsiniz. Dürüstçe söylüyorum bunu. Asıl dikkat etmeniz gerekenler dürüst olanlardır, çünkü ne zaman gerçekten aptalca bir şey yapacaklarını asla tahmin tahmin edemezsiniz."

---> Günün Sözü

Aslında yanlış kadın yoktur. Sadece ters istikametten gelen erkek vardır. Çünkü aşk erkeğe yakışır, kadın zaten aşktır..

---> Günün Sözü

Yürekli bir kadının başı,
yüreksiz bir erkeğin omzuna ağır gelir.!

Nazım Hikmet Ran

---> Günün Sözü

En büyük zafer, hiç düşmemek değil, her düşüşte kalkabilmektir!

---> Günün Sözü

'Herşeyim' olmayı istemiyorsan.. 'Hiçbirşeyim' olmayı göze almışsın demektir.. !

---> Günün Sözü

... Eğer başarırım derseniz başarırsınız.
Norman Vincent Peale

---> Günün Sözü

Gün gelecek, Adımı unutmak zorunda kalacaksın Puslu gecenin yorgun sabahında. Bir kibrit çakıp yaşananlara, Tek tek yakacasın benli hatıraları Ömür defterinin en masum günahında. Duvarlarında asılı takvimlerden düşen Bir gün gibi, Ağladığında yüreğine gömülen Bir hüzün gibi Yavaş yavaş eriyeceğim dudaklarında. Ama ben sana inat, Yokluğuna inat, Bedenimle közleneceğim günahlarında. Seni benden alan kadere, Tek bir kelime etmeden Seni içimde yaşatacağım. Çünkü ben senin; "Bedelini yüreğimle ödediğim En masum günahındım...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri