Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Hakkında

тwiηкLєвєLL;930335' Alıntı:
Kmden özür diLiceq. ?
özqürce fikrini koydu ortaya kimse karısamaz.

bencede kimse kimsenin fikrine karisamaz ama abdullah gule oy verenler cahil degil bunu soyluyorum konu iyivce dagildi.. Uzamasin artik bencede..

cumhurbaskaninin Abdullah gul olmasiysa sehitlerin cogalmasinin ne alakasi var yaa acikla sunu kimsenin aklini karistirma!!!

ben cok seviniyorum Abdullah gul un basa gecmesine Turkiyede olmasamda memleketim vatanim iyi emin ellerdee...!!!

Sezer yönetimnidiyken bütün sağcı arkadaşlarımın bana söylediklerini bende onlara illettim buarya da yazdım ! evet ben ülkeyi satan insanları sevmiyorum daha fazla yazmak istemiyorum maazaalah devletin eli zun ergenekondan tututklanmayan bir ben kaldım

her gelen ben bunu şunu yaparım der ama yaptığı bişey yoq ben bunu biliyorum abdullah güldede bi fark yoq bence halkı kucaklamak nerde kucaklıyolar görmedim ben hem bundan önceki cumur başkanı a.necdet sezer in yaptıklarına bakın birde ona bakın sezer özel araba değil kendi arabasıyla giderken abdullah gül özel arabalarla neyse daha derinlere gider bu konu ben şunu deyim türkiye iyiye değil git gide kötüye gidiyo benim gördüğüm bu...

kötü oldu be kardeşim

cumhurbaşkanı başbakan ne diyosa neyi veriyosa onaylıyo bak ermenistana bile gitti ki bu zmna akadar giden ilk cumhurbaşkanı ne kadar ilginç dimi neyse knouyu saptırmıyım

bnmde vatanı satanlara alerjm var malesef o yüzden kötü oldu

kötü oldu be kardeşim

cumhurbaşkanı başbakan ne diyosa neyi veriyosa onaylıyo bak ermenistana bile gitti ki bu zmna akadar giden ilk cumhurbaşkanı ne kadar ilginç dimi neyse knouyu saptırmıyım

bnmde vatanı satanlara alerjm var malesef o yüzden kötü oldu
vay be arkadasım vatan anlayısına haretle bakıyorum ermenıstan gıttı dıye ülkeyimi sattı ne yaptı ermenıstanda sadece 2 .5 saatlık bır seyahat oldu zaten 1.5 saatı maçta geçti neyse konu dagılmasın

adam gibi adam ABDULLAH GÜL

her gelen ben bunu şunu yaparım der ama yaptığı bişey yoq ben bunu biliyorum abdullah güldede bi fark yoq bence halkı kucaklamak nerde kucaklıyolar görmedim ben hem bundan önceki cumur başkanı a.necdet sezer in yaptıklarına bakın birde ona bakın sezer özel araba değil kendi arabasıyla giderken abdullah gül özel arabalarla neyse daha derinlere gider bu konu ben şunu deyim türkiye iyiye değil git gide kötüye gidiyo benim gördüğüm bu...

e kesinlikle !

evet erminastana gidince ülkeyi satmış oluyor evet olmayan soykırımı kabul eden bir ülkeyle başımıza her haltı açan ülkeyle iyi niyet ilişiksi kurulmaz !

kardes soykırım kabul edıldı anlamına gelmesın soykırımı yapan kımler belli neyse sen yaz musaıt olursam cvplarım

Gidince soykırımı kabul ettik demiyorum yalnızca böyle bir ülkeyle iyi ilişikiler krulmaz diyorum en azından ülke gururu varsa

tmm haklısında bende aynı fıkırdeyım ıyı ılıskı kurulmaz artı ben akplıde degılım altını cızeyım sadece abdullah gulun ulkeye ıhanet vb.seylerını gormedım ıyı adam gorevınıde layıkıyla yapıor

vay be arkadasım vatan anlayısına haretle bakıyorum ermenıstan gıttı dıye ülkeyimi sattı ne yaptı ermenıstanda sadece 2 .5 saatlık bır seyahat oldu zaten 1.5 saatı maçta geçti neyse konu dagılmasın

adam gibi adam ABDULLAH GÜL

o örnekti cnm

nasıl satılıyo anlatıyım bi araştırma yap turkiyede devlete ait olan ve akp başa gecince satılan yerlerle ilgili yada kurumlarla ilgili bn aklımdaki bikaç tane söleyim turkiyenn kendine ait bir bankası yok telekomda satılık şimdi herşey bitti adam turkiyenn yollarına gözlerini dikti nerden biliyorum kocaelinde oturuyorum ve kocaelindeki o e-5i özelleştirk için ugraşıyolar herşeyi gectim çok düşüm maliyete satılıyo bu yerler yine herşeyi gectim hala işsizlik dizboyu hala insalar aclık sınırının altında adam ogluna yat kat alacagına oglunu yurtdışında okutacagına ( pardon yurtdışında o okutmuyo zaten iş adamları okutuyo orda yanlış oldu )şirnak ta ii bir jandarma karakulo yapmış olsaydılar şuan 17 şehit vermezdik dimi ama

bncede mükemmel bir adam 4 4luk çünkü samanın altından süper su yürütüyo süper dini kullanıyo allkış :106: ;)

ABDULLAH GÜL o akp dekı arkadaslardan cok farklıdır altını cızelim dıger dedıklerınde haklısın benım dıger tatısma forumlarında akp hakkında goruslerım vardır belkı bulamazsın yazayım

Amerikan Kültürü Partisi

edit:çok hoşmuş amerikan kültür partisi :D ama şöyle bişey var isin yanında duran is misin yanında duran mis...bir de insan psikolojisine göre kişi bir toğluluğun içindeyse mutlaka çoğunlık gibi oluyor !

ben abdullah gülün cumhurbaşkanı olmasını istemiyordum..ama sonuçta onu meclis seçti...bana göre meclis üstün..istemesem de mecburen kabul etmek zorundayız..boşverin tartışmasını...adam köşkün keyfini çıkarıyo:):)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri