Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Hakkında

herkes bi şeyler yazmış valla söyleyecek söz bulamıyorum adam gibi cumhurbaskanı işte neler söleniyordu basa gecmeden ülke elden gitti gidiyor basörtusu serbest olacak ve bırsürü cümle haram partısının ve yandaslarının ortaya attıgı iddiaalar hepsi çürütülüyor işte hani başörtüsü serbestmi islam ülkesinde bır basörtüsünü hazmedemeyenler cvp versenize ? bide uygarlıktan bahsedıosunuz ne olmus bu adam cumhurbaskanı olunca yazsanIZA ancak çamur atarsanız tutmasada ız bıraksın

ALLAH selamet versin SİZ VE SİZİN YANDASLARINIZA

Erbakan'ın affı ile herşey ortada..Tarikatçılık almış başını gidiyor..

HİÇMİ ALLAH tan korkunuz yok nerde tarıkat yasanıyo yoksa bız baska ulkedemı yasıoruz adam 80 yasına gelmiş saglık sorunları nedenıyle affı söz konusu oldu bilip bılmeden yorumlar yapmayın ulkede sızın dedıgın gıbı tarıkat olsaydı bugün sokaklarda bası acık hıc kımse dolanamazdı

vesselam

Hiç de iyi olmadı şimdide gördüğümüz gibi!En azından sezer döneminde bu kadar çok şehit vermemiştik

cumhurbaskaninin Abdullah gul olmasiysa sehitlerin cogalmasinin ne alakasi var yaa acikla sunu kimsenin aklini karistirma!!!

ben cok seviniyorum Abdullah gul un basa gecmesine Turkiyede olmasamda memleketim vatanim iyi emin ellerdee...!!!

ben TÜRKİYEDEN herseyı görebiliyorum merak ediyorum bazıları farklı yerlerdemi yasıyor?

cümle haram partisi ve yandasları ne kadar tepki verirseniz o kadar da oy oranı artıyor bilginize

:):) türkiyede olmayanlara demesi konuşması gerçekten kolay... bşka bişe demicem :)

turkiyede olmayabilirim ama turkiyede yasayan bazi insanlardan daha cok turkiyede olan olaylari takip ediyorum..

ben 2 yil once turkiyedeydim basimizda yine akp vardi simdide var o zmnda iyiki var diyordum simdide iyi ki var diyorum turkiyede olsam yine aynisi derim farkli ulkede oldgm icin bu konuya yorum yapmamam mi gerekyior bunumu soylemek istiyorsun ama sunuda solyuyim bu foruma acilan herkonuya cvp yazarim yurtdisinda olsam bilee!!!

ülkedeki cahil insanlar yüzünden zaten ülke bu halde artsın oylar ne güzel insanlar soradan pişman olcak ama iş işten geçmş olcak ...herksn fikrine saygm var benmkide bu :)

turkiyede olmayabilirim ama turkiyede yasayan bazi insanlardan daha cok turkiyede olan olaylari takip ediyorum..

ben 2 yil once turkiyedeydim basimizda yine akp vardi simdide var o zmnda iyiki var diyordum simdide iyi ki var diyorum turkiyede olsam yine aynisi derim farkli ulkede oldgm icin bu konuya yorum yapmamam mi gerekyior bunumu soylemek istiyorsun ama sunuda solyuyim bu foruma acilan herkonuya cvp yazarim yurtdisinda olsam bilee!!!

:):):)

gülüyorm sadece bi konu bu kadr saptırtılabilir yazmaman gerek diye bi laf çıktımı azımdan ? nys uzatmaya gerek yok !

HERKESİN FİKRİ KENDİNE !

ülkedeki cahil insanlar yüzünden zaten ülke bu halde artsın oylar ne güzel insanlar soradan pişman olcak ama iş işten geçmş olcak ...herksn fikrine saygm var benmkide bu :)

o kadar kısı cahıl bı sız akıllısınız ne kadar admıni de olsanız bu sitenin o partıye oy veren 16 mılyon kısye cahıl deme hakkınız yok ama sonucta admınsınız hep admınlerle basım belaya gırmıstır sırf ıslamı savundugumuz ıcın

ben yasim tutsa ona veririm oyumu

sen bana yada ona oy veren milyonca insana cahil diyemessin

asla pisman olmadim simdiye kadar bundan sonrsdda olmam...

buda benim fikrim..!!

o kadar kısı cahıl bı sız akıllısınız ne kadar admıni de olsanız bu sitenin o partıye oy veren 16 mılyon kısye cahıl deme hakkınız yok ama sonucta admınsınız hep admınlerle basım belaya gırmıstır sırf ıslamı savundugumuz ıcın

bu konunun adminlkle ne alakası vvar dinsizmyz biz ? kendini cahil olarak görüosn senin sorunundur beni ilgilendrmez ben lafı ortaya attm isteyen üstüne alınır..ben doru düşünüorm cahillk deil fln der geçersn kendini öle görüosn bilemem...uzatmaya gerek yok tekrar sölüorm herkesn fikri kendine...

ülkedeki cahıl ınsanlar lafınıda ortaya atmadın aslında dırek o partıye oy verenler ve abdullah gulu destekleyenlere soyledın laf kurnazlıgı yapma

bu konunun adminlkle ne alakası vvar dinsizmyz biz ? kendini cahil olarak görüosn senin sorunundur beni ilgilendrmez ben lafı ortaya attm isteyen üstüne alınır..ben doru düşünüorm cahillk deil fln der geçersn kendini öle görüosn bilemem...uzatmaya gerek yok tekrar sölüorm herkesn fikri kendine...

cahil dedin simdide ortaya attim lafi diyorsun

ayrica ben konuyu saptirmadim sen benim yorumuma

turkiyede olmayanlarin bu konuda konusmalarini anlamiyorum gibi seyler soyledin..n ayrica ben yada kimse sana dinsizsin fln demedi asil sen kendini dinsiz olarak goruyorsan bu senin sorunundur bu beni ilgilendirmez!!!

kendi üstüne alınıosan dicek bişey yok arkadaşm laf kurnazlığı fln düzgün konuş uyarmk istemiorm sorada admnlerle başım belaya grio falan diosunuz kapa konuyu !

konusma fazla kenksmısın nesın banlıosan banla hadı bana eyvallah
SENIN BENI UYARMANLA BI SEY DEISMEZ BEN SITEYE GIREMEM AMA DININII BIRAKMAYIN DERIM

ALLAHU EKBER

konusma fazla kenksmısın nesın banlıosan banla hadı bana eyvallah
SENIN BENI UYARMANLA BI SEY DEISMEZ BEN SITEYE GIREMEM AMA DININII BIRAKMAYIN DERIM

ALLAHU EKBER

abarttin yaa neden banlandigin belli olduu surdaa terbuiyeli saygili bisekilde tartisiyoruz ama sen ille kendini banlatmak icin ugrasiyorsuun..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri