Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Hakkında

emin ol yanılacaksın ;) türkiye her nekadar özgür bi ülkeyiz demokrasi işliyor desede bu ülkede yok öyle bişey ne özgürlük nede demokrasi.. hanginiz gerçekten düşünceleriniz arkasında durabiliyosunuz ki -hiç biriniz :) herkes kendi çatısı altında özgürdür bunuda unutmamak gerekir ...

Abdullah Gül iyi olacak inş. ben buna inanıyorum.. ha schatzi bişeye deyinmedende edemicem laiklik nedir kısaca devlet işine dini karıştırmamak AKP hükümeti zaten bunu yapmıyor yani laiklik elden gitmiyo :)

ölemi dersin bi etrafına bak istersen???Nerde özgürlük?nerde laiklik??hatırlıyomusunuz bi bayanvardı meclise başörtülü diye girdiğinde nasıl tepki almıştı..şimdi en başımızda var bu niye kimse bişey diyemiyo??bi düşünün...benim anneminde başörtüsü var hiç kimseyi yadırgamıyorum.Ama bize bu ülke bu şekilde ilerlesin diye artık nasıl ilerlicekse:S bırakılmadı bunuda biliyorum.Haberleri hiç izliyomusun???1saat içerisinde sadece akp nin başa geçmesinden yaptıklarından rahatsız olanlar çıkıyo dimi.önceden böylemiydi? hayır değildi...neyi tartışıyosun ki benimle ?? herşey ortada.Bak ben 20 yaşındayım ve şunu görebiliyorum çok yakındır Atatürk'ün resimlerinin kaldırılıp yerine gül yada tayyibin resmlerinin koyulcağından.emin ol eskiye dönüyoruz.Biz bu kadar yol gelmişken bu kadar gelişmişken tekrardan o çok eski yıllara dönüyoruz.bunlara destek veren herkeste pişman olucak bunuda biliyorum ama iş işten geçmiş olacak.diğer yorumları da okudum körükörüne savunma diye bişey yoktur.cumhuriyet olmasaydı sen şmdi bu düşündüklerini özgürse istedin gibi yazabilirmiydin?? hayır yapamazdın.İlerdede bu olucak.hiç kimse hiç bişeyi svunamıcak.

1995 de xxx partideyken cumhuriyet ve laiklik çağdışı rejimlerdir.Yıkıp şeriatı getirmek istiyoruz diyen bi adamdan iyi cumhurbaşkanı olmaz.Dün öyle bugün böyle bir adam nasıl özü sözü bir olur.1995 de meclis kürsüsünde avrupa birliği üyeliği hayaldir.Avru birliği hristiyan kulubüdür deyip şimdi avrupa birliği üyeliğini devlet politikası haline getirip fırıldak gibi 360 derece dönüyorlarsa o adamdan cumhurbaşkanı olmaz.Gömlek değiştirmek mümkünde deri değiştirmek mümkünmü?
Unutmayın derisini değiştiremeyen yılan ölür.

kardeşim sana katılıyorummm bunlardan adam olmazz

En azından adamın yüzü gülüyor. İnsan içine çıkıyor. Ülkemizi dışarıda temsil ediyor. Allah tüm iyi işlerinde yardımcısı olsun.

ahmet nejdet sezer bana göre abdullah gül den daha iyiydi...ahmet nejdet sezer hukuk adamı,,bir aydın....o yüsden...ama abdullah gül gitsin ya da kalsın diyemem...inşaallah hayırlısı olur...

1995 de xxx partideyken cumhuriyet ve laiklik çağdışı rejimlerdir.Yıkıp şeriatı getirmek istiyoruz diyen bi adamdan iyi cumhurbaşkanı olmaz.Dün öyle bugün böyle bir adam nasıl özü sözü bir olur.1995 de meclis kürsüsünde avrupa birliği üyeliği hayaldir.Avru birliği hristiyan kulubüdür deyip şimdi avrupa birliği üyeliğini devlet politikası haline getirip fırıldak gibi 360 derece dönüyorlarsa o adamdan cumhurbaşkanı olmaz.Gömlek değiştirmek mümkünde deri değiştirmek mümkünmü?
Unutmayın derisini değiştiremeyen yılan ölür.

Kardeşim ne kadar güzel sölmişsn;)Bunada cwp wermeyn arklar herşey ortada bazı gercekleri kabullenin artık

ahmet nejdet sezer bana göre abdullah gül den daha iyiydi...ahmet nejdet sezer hukuk adamı,,bir aydın....o yüsden...ama abdullah gül gitsin ya da kalsın diyemem...inşaallah hayırlısı olur...

Sana yorum yok

ac gözlerini bakma şaşı ..

oLmaz böyle birsey

Yeni nesiLLerimiz böyle düsünürse

yasLi cahil insanLarimiz ne yapar ne oLur bu üLkenin sonu..

Evet sana katılıyorum ahmet nejdet sezer daha iyidi.
Ülkemizi temsil edecek hiç bir özelliği yoktu,
Karısı isteği üzerine atamalar yapılıyordu
Karısını döverek kolunu kırdıydı
Hiç bir ülkenin temsilcileriyle alakası yoktu
Bayramlarımızı kutlamayan bir cumhurbaşkanı, Neden hristiyanların bayramını kutlamıştı(Acaba farklı dinleremi inanıyordukta o yüzden mi?)
Cumhurbaşkanlıgı köşkünden çıkmıyan biriydi
Hak etmeyerek oturduğu bir koltuktu :)

Son düzenleme:
Evet sana katılıyorum ahmet nejdet sezer daha iyidi.
Ülkemizi temsil edecek hiç bir özelliği yoktu,
Karısı isteği üzerine atamalar yapılıyordu
Karısını döverek kolunu kırdıydı
Hiç bir ülkenin temsilcileriyle alakası yoktu
Bayramlarımızı kutlamayan bir cumhurbaşkanı, Neden hristiyanların bayramını kutlamıştı(Acaba farklı dinleremi inanıyordukta o yüzden mi?)
Cumhurbaşkanlıgı köşkünden çıkmıyan biriydi
Hak etmeyerek oturduğu bir koltuktu :)

nones bnm içimde olan herşeyi anlatmış teşekkürler:)

Ben derdi üzüm yemek değil de bağcı ile uğraşmak olanlara sesleniyorum. A. N. Sezer'in cumhurbaşkanı yeni olduğu dönemlerde Başbakan Ecevit'in memurların birbirlerini ispiyonlamaları ile ilgili çıkarmak istediği bir yasayı kabul etmediği zamanlarda Sezer'e irticacı dediniz. Anayasa kitapçığını fırlatıp Ecevit'i ağlattığı ve doğal olarak da Ülkenin anasının ağladığı günlerde dediklerinizi buraya yazmaya terbiyem bile müsade etmiyor. Hükümet için muhalefet partilerinden daha hızlı çalışmaya başladığı ve din ile alakalı herşeyi karşısına almaya başladığı dönemlerde bir anda bağrınıza bastınız. teröristleri hasta diye affetttiği dönemlerde ne dediniz duyamadım. Ya da sesiniz çıkmadı o zaman. Zaten Sezer'in de sesi çıkmazdı. Yüzünü sadece muhalefet görevi yaptığı zamanlarda ve şimdi bir çoğu terörist damgası yemiş olan ergenekoncuların kutlamalarında görürdük. 7 yılda ülkemizi temsilen kaç ülkeye gitti , kaç ülkeyle memleketimiz yararına görüşme yaptı benim 3,5 yaşındaki oğlum bile sayar. 15'e kadar saymayı biliyor en azından.
Şimdi kalkmış bir vatandaş bunlar adam olmaz diyor. Bunlar derken kimleri kastediyor belirtirse memnun oluruz. Adam olmanın kriterleri nelerdir belirtirse daha da menun oluruz. Ama lütfen laikliğin ve Atatürkçülüğün arkasına saklanıp modası geçmiş edebiyat yapmadan.
O kurşuncu arkadaşa da sormak istiyorum. Bir suikast planları mı var. Yoksa bir duyum mu aldılar. Açık konuşurlarsa ne kadar kahramanlar mış biz de görürüz.
Abdullah Gül şeriat getirecekmiş diyen arkadaşa da sormak istiyorum. Acaba kulaklarıyla duymuş mu. Belgesi var mı. Hamasat yapmayın efendiler hamaset yapmayın. Ağzınızı bozmadan yorum yapabiliyorsanız buyrun hodri meydan.
Ağzınızı bozarsanız o zaman ben adamlık kriterleri nasıl olur bir öğretmen olarak dersini vermek zorunda kalırım.
Biliyorsanız yazın ibret alalım.
Kin kusacaksanız yazmayın dost kalalım.
Kin kusulduğu zaman forumun havası bozuluyor. İkide bir görevli arkadaşlara kolonya aratmayın.

Son düzenleme:
Hiç de iyi olmadı şimdide gördüğümüz gibi!En azından sezer döneminde bu kadar çok şehit vermemiştik

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri