Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Ruhu kirlenmiş olandansa bakire olmayan evladır.
Ne bakire tertemizdir ruhen ne bakire olmayan kirlidir.

---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Bayana o denli el surmemis bi erkek olarak evleneceğim insanada o denli el sürülmemiş isterim ayrıca durum söz nişan konumundaysa gerekli testlere girmesini isterim sonuçta teknoloji gelişti ve piyasada haddinden fazla kirli siz anladiniz ne demek istediğimi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] Seni nasıl kontrol ettireceğiz sana neden inanalım o zamanbir kızla ilişkiye girmediğini,sen evleneceğin kıza inanmıyacan onu testde tabi tutacan o seni nsl testte sokacak Bu sözleriniz çok saçma, ben senin evleneceğin kız olsaydım sen bana inanmayıp doktor teklifinde bulunsaydın suratına okkalı bir tokat yerdin oracıkda herşey biterdi. o raporuda alıp suratına fırlatırdım. sonra defol ikile derdim.

Bu devirde ilişkiye girmemiş erkek varmı acaba.Erkeğin bakiri olmaz,benim için benden sonrası önemli.
Benim namusum ne ailem için ne evleneceğim için korurum ben kendimi kendime olan saygım için korur kirletmem
evlenene kadar.

[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] Seni nasıl kontrol ettireceğiz sana neden inanalım o zamanbir kızla ilişkiye girmediğini,sen evleneceğin kıza inanmıyacan onu testde tabi tutacan o seni nsl testte sokacak Bu sözleriniz çok saçma, ben senin evleneceğin kız olsaydım sen bana inanmayıp doktor teklifinde bulunsaydın suratına okkalı bir tokat yerdin oracıkda herşey biterdi. o raporuda alıp suratına fırlatırdım. sonra defol ikile derdim.

Bu devirde ilişkiye girmemiş erkek varmı acaba.Erkeğin bakiri olmaz,benim için benden sonrası önemli.
Benim namusum ne ailem için ne evleneceğim için korurum ben kendimi kendime olan saygım için korur kirletmem
evlenene kadar.

+rep güzel kardeşim @Lykia Ağzına sağlık...

Son düzenleme:
Cevap: ---> Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

evlenene kadar.

Kıza güven sıfır her terlü test ama erkeğin tek cümlesi onu temize çıkarıyor şu zihniyet kadar yanlış bir zihniyet daha yok valla helal +rep

bence direk ekspertize sokalım vuruğu, boyası değişeni var mı kilometresiyle oynanmış mı bakalım

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri