erkeklerin merak ettikleri sorulardan biri

SİBEL_1

Bayan Üye
erkekler hep merak ederler kız arkadaşları acaba onları neden tersler diye ??acaba biz kızlar erkek arkadaşlarımızı neden ne gibi yanlışlarından dolayı terslerizde onlar yaptıkları hayatı hemen anlamazlar ! tartışalımda erkeklerde şu sorularının cevaplarını bulmuş olsunlarr

Genelde Ben Onları Tersledıgım Icın Boyle Bır Sorunum Yok Asla Kızlara Yuz Verılmemelı Yoksa Burcın Ornek OLsun Kafana Cıkarlar :)

Abi Elma Dıolar Alıoruz
Diğer Gun Gelıo Elmacı Dukkanı Ac Dıo Bu Ornek Umarım Anlatabılmısımdır ..

haahahahah gene birlik oluşturdunuzzz ....ayrıca zaten öyle sizden bişeyler isteyen bi kız arkadaşınız varsa o gerçek bi kız arkadaş değldirrr....yane ben hiç bi zaman bi erkekten hiç bi şekilde hiçbişey beklemedim

bu hayyatta her zmn kaçan kovalanır!o yüzden ne azla yüz vercen nede fazla boşlucan iki türlü de üzülrsün;)

bu kızları kimse çözemez.ben çok uğraştım baktım olmuyo wazgeçtim:D

walla bn deryadan çk memnunum gül gibi geçinip gidiyoz:D

arasıra beni kızdırıyo ama idare etcez artık.hehe:D

kızlar hakkında yorum yapmak isterdim ama ne mümkün. sorun bakalım onlara onlar bile kendileri hakkında yorum yapabiliyolarmıymış:)

ben kendim hakkında yorum yapabiliyorum (bu lafın bana dokunmadı ki bizim sitede kendini eleştiremeyecek bi kızda yok bunuda belirteyim):D ayrıca sen kızlar hakkında yorum yapabilirsin çekinme :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri