erkeklerin merak ettikleri sorulardan biri

aslında dogru kızlara biraz yuz ver hemen tependeler arkadaşımızın dedigi de dogru eyer bi kız senden menfat bekliyorsa zaten o senin kız arkadaşın olmamıştır yemek için cıkıyordur senle ama benim kız arkadaşım sagolsun yokluk içinde buyumuş ve ilk erkek arkadaşıyım 3 sene oldu o benden degil ben ona zorla bişiler alıyorum ve kızıyor bazen bence herkez ayagına denk ve uygun biri bulmak lazım kızlara görede erkekler böyledir yani her iki cinstende veya ırktanda kötü ve iyiler cıkabilio önemli olan dogru olanı bulmak saygılar...

:D biz şımarıyoruz tepenize çıkıyoruzda siz şımarınca oturuyomusunuz beyler aynı şeyler sizin içinde geçerlidir... insanoğlu hiçbizaman doymak bilmez...

ki karşılık varsa bi ilişkide çıkarlar vardır nekadar sağlıklı yürür tartışılmaz bile çünkü yürümez böyle bi ilişkiyi uzatmanında anlamı yok ;)

kızLar nerde nası davranması gerektıgını daha ıı bılır..kolay açık vermez..erkekler ise kolay şımarır..sadece amaç sızı şımartıp hayatın acı yuzuyle karsılasmanızı gecıktırmek, ınanın:D

walla burası İzmir bana kızmı yoq :D ama yüzwermemeq lazım bazılarına bazılarına wersen bile bise olmas :D

Erkekler hep yüz vermiceksin stratejilerinden kaybeder zaten:D Ama biraz yüz bulamasınlar yapmıcakları şey kalmaz

benim arkadaş gene kızlara asılıo :D qecen qünde kızın birine saati soruom bahanesiyle asıldı :D

bi arada pehlivanoğlu nerde die sordu sanqi bilmio ya :D

bu konuda en rahatınız benim herhalde hiç böyle bir takıntım olmadı çünkü kız arkadaşım hiç olmadı :)

Evett HeR Sey HaDDınCe OlmaLııı:)GaReRince Yanii:)

VALLA FAZLA YÜZ VERMIYECEN VERIRSEN ASTARINI ISTERLER YERI GELDIMI INDIRECEN TOKATI EGER CEKER GIDERR SE ZATEN SEVMIYO SENI DEMEKTIR NASIL ABI CÖZÜM BU GIDER SEVMIYODERSIN SUCLU OLMAKTAN KURTULURSUN KALIRSA SUSAR CENESINI KAPATIR SUSMAZSA BI TOKAT DAHA INDIRIRSIN OLAY BUDUR

şimdiye kadar hep ben tersledim. . tabi aşık olduğum zamanlar bende terslendm ama sonraları kontrolü eline almayı bilmeli insan

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri