erkeklerin merak ettikleri sorulardan biri

beni durduk yere tersliyecek tersliyen kızdan bişey beklemem yolu açık olsun
derim sadece

erkekler hep merak ederler kız arkadaşları acaba onları neden tersler diye ??acaba biz kızlar erkek arkadaşlarımızı neden ne gibi yanlışlarından dolayı terslerizde onlar yaptıkları hayatı hemen anlamazlar ! tartışalımda erkeklerde şu sorularının cevaplarını bulmuş olsunlarr

yooo ben öle sanmıyorum ben ve cevremdekiler hep bayanalrı tersleriz öle bişi olmuyo canım... :74:

ya bence erkeklerr hiçbişyn ortasını bilmiyolarrrr.ya kız arkadaşlarını hiç takmıyolar hiç ilgilenmiyolar yada tam tersii ilgiden bunaltıyolarrr.ee böle oluncaa kızlarda terslerler tabii.ya sadece erkeklerede yüklenmek yanlış olr ama kızlarında çok dengesiz halleri olabiliyorr.tek sölicm şey ii taraflı ANLAYIŞ LAZIMMMMMMMM

bence tam tersi erkekelre yüz verirsen kafana çıkar! bnce erkekler aç köpek gibidir yanlış anlamayın ama bnce öle... bişi yaparsın ertesi gün daha fazlasını ister! eee bu yüzden de her zaman kaybederler...

bence tam tersi erkekelre yüz verirsen kafana çıkar! bnce erkekler aç köpek gibidir yanlış anlamayın ama bnce öle... bişi yaparsın ertesi gün daha fazlasını ister! eee bu yüzden de her zaman kaybederler...

aslında doğru sölüosun ama kızlarda aşırı taşkınlık yapabilio bişi istemek değilde kişiyi kızdıracak davranışlarda bulanabilolar bazıları inadına yapıo hatta
kişilerin birbirini ciddiye alması ve karşılıklı anlayışta gerekli bence :101:
sonuçta ortak noktalarımız güsel vakit geçirip eğlenmek değilmi.. mutlu olmak...

her iki tarafta kendi pencerelerinden bakıp anlayışlı olmadıklarından kaynaklanıyo bence... istenerek yapılmaz ki hem böle bişi kızların böle fevri hareketleri olabilir erkeklerde afallar hep anlam veremez. suçu aramazlar kendilerinde ya da göremezler bi türlü :D bu konuda gerçekten çok vasatlar.

valla ben cözemedim onlarda beni cözemedi kapalı bi kitap gibi iki cinsiyette zor anlamak

Paylasim İÇİn Ty Ben Terslenmedim Simdiye Kadar !!! Terslenmedim Derken Bole Adam Akilli Terslenmedim!!!

aslında dogru kızlara biraz yuz ver hemen tependeler arkadaşımızın dedigi de dogru eyer bi kız senden menfat bekliyorsa zaten o senin kız arkadaşın olmamıştır yemek için cıkıyordur senle ama benim kız arkadaşım sagolsun yokluk içinde buyumuş ve ilk erkek arkadaşıyım 3 sene oldu o benden degil ben ona zorla bişiler alıyorum ve kızıyor bazen bence herkez ayagına denk ve uygun biri bulmak lazım kızlara görede erkekler böyledir yani her iki cinstende veya ırktanda kötü ve iyiler cıkabilio önemli olan dogru olanı bulmak saygılar...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri