emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

---> emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

hea bide bi kaç yazı gördüm jack fln giy demişler bi aldın şeylere ekstra bişiler yapmana gerek yhok ama converse ini yırtabilirsin o snn tercihin ztn biraz çewre yap herşeyin gerisi gelir

Tatlı oluyorlar demişsin. Tatlı olmak için siyah giyinmek saçlarla gözleri kapatmak gerekmez ki Rabbim kaşımızı gözümüzü kapatalım diye vermemiş bize. Artı baktığında göz yorucu olan kişilerin neyi tatlı oluyor ki ? Biz küçükken Emrah , Emine gibi arkadaşlarımıza '' Emo '' diyorduk. Aradan 7-8 sene geçti yaşam tarzı olmuş. O kadar derdi tasası olan insanlar var onlar neden emo değilde arkadaşlar yaşam tarzı yok emo olunmaz emo doğulur diye savunuyorlar anlamıyorum.Acaba annelerinin karnında çokmu dertleri vardıda emo doğuyorlar.Artı okunması güç yeni bir dil çıkarmışlar yok süslü püslü g-k yerine q kullanmalar felan.Hayır yani k ve g neyini değiştiriyorlar saçma. İlkokulda anlayamamışlar bence harflerin nasıl olduğunu ki diller arasında en kolay ve düzgün dil Türkçe.Saçmalıktan başka birşey değil.Bu zamana kadar emo olmadan yaşadında bir eksiklik oldumu ? Eminimki olmamıştır. Ya olduğun gibi görün , ya da göründüğün gibi ol. Tatlıydı , sevimliydi felan diyerek birşeylere kalkışmamalısın. Sıkıntıları felan oluyor diyorlar sokaklarda görüyorum hiçte sıkıntısı olan insan gibi durmuyorlar.Dükkanada geliyor böyle çocuklar abla saçlarımı kabartırmısın ? abla beni emo gibi yaparmısın ? abla gözlerimi siyah yaparmısın ? geri gönderiyoruz. Ufacık çocuklar akıllarını nasıl böyle şeylerle yoruyorlar düşünüyorum. Bizim toplumunuzda yoktu böyle şeyler eskiden nerden çıktı bilmiyorum ki. Anlaşılmaz bir durum deneme bence kendin ol eminim gireciğin kişilikten 10 kat daha iyi olursun.;)

Son düzenleme:

Olma bence arkadaşım ztn olsan bile kendiliğinden oluyosun :)

bu siteyeee dha yenii üyeee oLdmm n^^oLR yRdm edinn emoo oLmk isdiiomm bHN :( YArDMM!!! heaaa bidee bu siteyii kuLLanmaııı tamm biLmiiooRm .... yRdmm edinn :(

bu siteyeee dha yenii üyeee oLdmm n^^oLR yRdm edinn emoo oLmk isdiiomm bHN :( YArDMM!!! heaaa bidee bu siteyii kuLLanmaııı tamm biLmiiooRm .... yRdmm edinn :(

tatLım emo oLman konusunda yardımcı oLamıcam..:rolleyes:

ama burdan yeni konu açıp aramıza katıLabilirsin cnmm..

http://www.duslerforum.org/aramiza-yeni-katilanlar-tanisma-bolumu-f2.html

sonra siteyi biraz inceLe herşey yerLi yerince zaten yeterince kolay bize ihtiyacın oLmıcak biLe..;)

canım emo oLmaq cok qoLay ama yeterince biLqi aLman için aramısa katıLman qerek

bnde buraya yeni üye oLdum emocuqlara biraz bnziorm yani emo qibi bişeim size yardı etmemi isterseniz emo olmak için iLk önce kahküLLerinizin olması gerekir kıyafet pek öneli deil ayakkabı nasıl die sorarsanız emolarda konvers çok giyilir ve kollara bacaklara tozluk takılır tabi makyajı unutmamak lazım bülent ersoyunkinde daha fazla:)))saçlara gelelim demiştim ilk önce kahkül saçlarımızın yukarısında yani tepesinde erkek saçlarından biraz daha fazla olması gerekir ora saç düzleştiricisiyle dikleştirilip hafif yatılır kahküller tek göz önüne alınır saçların bozulmaması için sprey kullanılır avcunun içine yanaklarına flnda bişeyler çizilir ve avcundaki çizdiğin şeyleri gösterecek şekilde yukarıdan resim çekilir nasıl olduğunu anlamadıysan googleye emo resimleri yazarsın görsellere girip bakarsın hadi bb

off ne ypsm ne etsem emolara bnziemiorm ltvn yardım ediinn emolarr

bnde buraya yeni üye oLdum emocuqlara biraz bnziorm yani emo qibi bişeim size yardı etmemi isterseniz emo olmak için iLk önce kahküLLerinizin olması gerekir kıyafet pek öneli deil ayakkabı nasıl die sorarsanız emolarda konvers çok giyilir ve kollara bacaklara tozluk takılır tabi makyajı unutmamak lazım bülent ersoyunkinde daha fazla:)))saçlara gelelim demiştim ilk önce kahkül saçlarımızın yukarısında yani tepesinde erkek saçlarından biraz daha fazla olması gerekir ora saç düzleştiricisiyle dikleştirilip hafif yatılır kahküller tek göz önüne alınır saçların bozulmaması için sprey kullanılır avcunun içine yanaklarına flnda bişeyler çizilir ve avcundaki çizdiğin şeyleri gösterecek şekilde yukarıdan resim çekilir nasıl olduğunu anlamadıysan googleye emo resimleri yazarsın görsellere girip bakarsın hadi bb

kendin pişir kendin ye gibi oLdu bu

bu kadar biLgin var emoya benzeyemion iLginc .

bende emo olmak istiorum ama tipim hiç uymuo anca yanımda gerçek bi emo olacak ve beni eğitecek hahahahahahahahahahahah(vede hiç özgür deilimm yardımmm :(:(:(:(:(:(:(:(:(

valla emolardan hoşlanıyorum ama emo olmayı düşünmüyorum :p

yHa ßen emO oLmaq isdioRum ama hany ceFremden cOq tePqı qELıo we ßen aRdıq bunLardan bıqdım x(( we baNa yaRdımcı oLmanısı isdıorum

seiY biDe sacLarımı qabaRdıorum ama phuF die iNio onun iCinde bi coSum nuDfenn :(:(

hay Allah ım ne günlere geldik ulan biri de çkıp desin bana dinimi öğretin namaz kılmayı öğretin ...
kıyamet alameti bunlar..Allah sonumuzu hayır eylesin..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri