emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

katılıyorm. bu arkadasn kendisi emo deilse olmaya clısmasn bu yüzden türkiyedeki emo yüzdesi de artmasn :D yeter bu ülkeye bu kadar emo :D

emo olmakta bisi yoq yha saclarini kabart sertlerstirici sacin seklini koruyan spreyler war onlardan kullan saclarini yabdiktan snra siyah yada renkli dar paca pantolonlar qiy ustune yine dediiim renklerde tsort falan qiy ama emolarn asl renqi mor-kirmizi ve siyhtr conwerse falan conversenn beyaz yerlerine rock- sweet emo falan qby yazilar yaz jack li tsort ler flan qiy cesitli bileklikler tak qozlerini siyah boya kirmizi ruj kullan bu kadar aklima qelirse yazarm qene bhnden yardm isteyebilirsin :D

iNSANLIKTAN UZAKLAŞMAYA Bİ ADIMDA SEN ATMAK İSTİYOSUN DEMEK.MEMO OLACAKSIN DEMEK.NE VAR ONDAN KOLAY BAK SANA UCUZ YOLLU TARİFİNİ VERİYOM.Bİ ADET KÖMÜR BUL GÖZÜNÜN ALTINI CIZZZZZZZZ,EVDE PRİZİN BİRİNDEN FİŞİ ÇEK VE ORAYA DEMİR BİR TEL SOK(sAÇ İmaJIN İÇİN)SONRA AVUCUNUN İÇİNE TÜKÜREBİLDİĞİN KADAR TÜKÜR(SPRAY bakımından)EFENDİME SÖLİYİM SONRA 2 SENE ÖNCEKİ KIYAFETLERİNİ BUL YOKSA İÇİNE ZARZOR GİRECEK BİKAÇ PANTOLON AL.EVDE ANANIN,BABNIN VARSA KARDEŞİNİN GİT AKRABALARA ONLARINDA OLMAK ÜZERE TÜM KEMERLERİ TOPLA HEPSİNİ TAK BELİNE,bİ TANE ELEKTİRİKÇİDEN KABLO AL KABLONUN PLASTİĞİNİ SOY İÇİNDEKİ METAL TELDEN 1-2 CM KES AL.(malum piercingsiz olmaz bu MEMOLUK)SONRA BU METALİ VÜCUDUNUN EN OLMADIK YERLERİNE SOK(baktıklarında savaştan çıkmış suratına şarapnel parçacıkları saplanmış desinler)BAK BU BELLİ BAŞLI KURALLARI UYGULADINMI PROFESSİONAL MEMO OLURSUN CNMMMMM ÖZELLİKLE SAÇ STİLİİNE ÇOK DİKKAT ET GENELDE ŞAŞI OLANLAR MEMO OLURLAR NEDE OLSA GÖZLERİ SAÇLARINDAN GÖRÜNMÜYOOOOO DİMİ AKILLICA SANA HAYIRLI OLSUNNN UMARIM DELİKANLILARIN MAHALLESİNE UĞRAMASSIN MEMO SEVMEZLERRRRR

..qar4m3L..

emo olmak isdiosan..
ilq saç qesimi yapdırman lazım!!
shonra..
piarcinq takman lazım..
daha sonra kıyafet seçmei bilmen (emo tarzıyla ilgili)
saçınıh nasıl kabartıjanı da bilmen lazım..
3mo kıyafetlerini b.qöyde sahile inerken stoned die bi mağza far ordan alışwerişinih yapabilirsin..
ayrıja conwerse yada wans'dan bajaqa ayaqqabı giyme..

---> emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

tiki ol damalı bileklik tak dar syah pantolon giy face-off saç stili yap damalı herşeye tap tamam sen artık emosun

arkadas emo olma olcuaksan özenti olursun nedne mi.
Orjin emo [es cinseldir.] o yuzden olma qel punq ol :D emo olma :d

Emo oLmk istiyorm diyerek oLunmaz.
Emo sacLa basLa da oLunmaz.
Acıkcası bende Emo deqiLm, aLakamda yok xD
bence insan kendi oLmaLı.
nasL qiyinmk istiyosan öyLe qiyin.
birine özenme sadece :s :D

öncelikle fazla marka takıntılı olma özenti olarak karşılanırsın qi ztn öle olur bizim halkımız pek alışık diil böyle şeyleri çünkü ben kendimden biliorum 3-4 yıldır böle takılıorum alıştım tabi bu şehire göre değişir her şehirin kültür açısı değişiktir ben izmitte yaşıorum burası kültürlü bi şehir ama emo veya rock açısından pek ileri seviyeye gelememiş ama düşükte sayılmaz neyse konumuz bu diil demek istediğim kendin olmanı tercih ederim gerçi bu sadece heves işidir 1-2 ay takılırsın böyle sonra hevesini alır yine normal yaşantına dönersin bu benim görüşüm kafanada takma fazlada siyah giyinme derim ortalığa metalci havası katarsın fazla abartmada hiyimde hafif makyaj hafif dar giyinip bunu ilk adım olarak görebilirsin sonrası gelir ztn bu kdr ...

selamm bende artık emo olmaya karar verdim..biraz acemiyim ama olsun sizler bana destek olursanız yapamayacagım şey yok..
sokakta böyle genç çocukları görüyorum..çok tatlı çok güzel görünüyorlar gerçekten imreniyorum..
metalcilere falan bakıyorum bir bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık falan anlam veremiyorum..
ama sizler gerçekten farklısınız...
öncelikle sizin gibi yazmakla başlayabilirim sanırım..ve benim şu saçlar yatmıyor dalgalı oldukları için kullandıgınız özel bir kozmetik ürün varsa tavsiyelerinizi 4 gözle bekliyorum..hatta 8 bile olabilir..ama olmayabilir de
mühimde degil zaten..

uzun lafın kısası herkese merhaba yardımlarınızı bekliyorum
bende istiyooom beni de yapıın yaşım 8 ama banane olcam banannennneeeee öööööööö

iste kardesim istemek basarmanın yarısıdırhahahahahaha
kardesimde istiyordu emomudur nedir ondan oldu aile ayağa kalktı:2::2:

Spreyler var eğer onnarın kuvvetli olanlarını alırsan gayet güzel yatırır. Zaten emo olcaksan kabartırsın yane :D yapıstırmaya gerek yok :D

kıafetler konusunda bise diemem =(

kıyafetLeRi pasaRLaRdan aLabiLiRsin :D
vaLa ekonomik kRis yüsünden babam haftaLıımı düşüRdü don aLcak paRamıs yok :D
yakında diLenciLie başLıcam miLLette kısın makyaşa €moLua paRası vaR diLenio dicekLeR xD

saçada bi tane düzleştirici ii qider HeR Hafta kuaföRe qidcene spReyi sık düzLeştiR ama kaLiteLi aL misaL benmki işe yaRamıo :D

Son düzenleme:

bnCé daLqa qéçén sensin :D babanLa 1LiKde snDémy içioShn annamaDm Kéa :D néSé böLümü doLa$ bna KaLıRsa $uana KdR éMoLaR hakKnDa hiçbiR$éy biLmioSHn k.b .. üsDéLiK émo oLmaK içn çabaLama émo 1 ya$am taRsıDıR hayaTn ya$anDn ömRünü aDamaLısn snRaDn deiL doqu$dan oLmaLısHn dmK isdediqim eMo oLma DéiL dha çoK $éy öqRénmén Lsm ;)

emo olmak istiorum olmaz emoluk insanın ruhunda wardır ama görüntü işi basit saçlarımı dalgalı dion saç maşası kullan enseleri aşırı uzatma önemli olan fualleri we önleri uzat ama aşırı uzunda olmasın dudana anjikotla 2 tane piercing yap pantolunu daralt vucunuda tam uycak bi şekilde ayakkabıları ille converse vans yapmana gerek yok deişik arzda bi ayakkabıda olabilir kabataslak bu kdr özel sormak istedin bişler olursa özelden yazman yeterli...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri