emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

yha emo olmaya çalışma bence çok zor olursun ben bi emo olarak sölüorum emo olman iin zenqnlik lazım dadlumm ama illa olacam diosan para biriktir herşeyini alırsın sekerxxx

Şiir veya şarkı sözü yazıyorlar.
- Günlükleri var. Çoğu myspace’i tercih etse de, sadece defter kullananlar da var.
- Çizim yapmayı seviyorlar.
- Çoğu en az bir enstrüman çalabiliyor.
- Saçlarını boyuyorlar [genelde siyah veya kırmızı]
- Saç yüze gelecek şekilde fönleniyor. Çoğunda tek göz kapanıyor.
- Makyaj yapılıyor. Özellikle göz çevresine kalın ve siyah makyaj.
- Piercing ve dövme.
- Tırnaklarda yıpranmış siyah oje.
- Çok dar ve düşük belli kız kotları [erkekler de!] tercih ediliyor.
- Yanlamasına çarpık duran, parlak kemerler.
- Üzerinde [bir müzik grubunun logosu olan] dar t-shirt’ler.
- Converse veya Vans ayakkabılar.
- Çoğu kez damalı deseni olan atkı [bazılarında yazın bile!]
- Esrarengiz duygusal sorunları var.
- Psikolojik olarak iniş ve çıkışları hep sınırlarda yaşıyorlar.
- Bunu saklamıyorlar da. [Ağlamak en doğal hallerinden biri.]
- Duygularını, düşüncelerini, acılarını, mutluluklarını cesaretle dışa yansıtıyorlar.
- Bunalım ve kederli bir duruşları olsa da kendi aralarında iyi eğleniyorlar.
- Arkadaşlık anlayışları ve birbirlerine bağları kuvvetli.
- Kalpleri en az bir kere çok kötü kırılmış.
- İntihar etme duygusu onlara çok uzak değil.
- Üzüntülerinden kaçmak için uyuşturucuyu çoğu kez çare görüyorlar.
- Hepsi olmasa da, kendini jiletleyenler var.
- Dinledikleri müzik (ve sözleri) hayatlarını da yönetmeye başlamış.
- Anne ve baba ile araları pek iyi değil.
- Pop kültürüne karşılar. [MTV’den nefret ediyorlar.]
- Teknoloji ile araları iyi değil. [Playstation değil, eski Nintendo oyun konsolleri]
- Gelecek kaygıları çok fazla. Ancak koyun olmak da istemiyorlar.
- Yaşadıkları dünyaya karşı duyarlılar ancak kimsenin onları anlamadığını düşünüyorlar.
- Dışarıya karşı agresif değiller.
- Başkalarının onlar hakkında ne düşündüklerini pek takmıyorlar.
- Satanist değiller. Herkesin inancına saygıdır..

yha emo olmaya çalışma bence çok zor olursun ben bi emo olarak sölüorum emo olman iin zenqnlik lazım dadlumm ama illa olacam diosan para biriktir herşeyini alırsın sekerxxx

kendını tarıf edermısın
hıc turk gercek emo gormedımde genelı cakma oluyor

merak ettım senı veya bır resım koyarmısın bayan emo :eek:

ayyyhhhh bende tam buraa yasiodm bebeq! =))
valla ben bi zamanlar punktim ama anladim ki bu benim istedigim yasam tarzi degil! sinyal fln cekiodumm yanee bu benlik bisi diil ! o yüsdeen €mo olmaya karar verdim cünkü €mo tam bana göreeehh ;)

taam da yanee bunu asLinda sadece punk oLarak yaparsin, ben bunu farkettim anLio msn??? €moLara yakismass kii :s

cloee <3

ya arkadaşlar pnce jhok saçma olmush önce şu soru ve bu konuya verilen saçma cvplar aslında haklısınıs dalga geçilcek türden bi soru ama bisi böle eleşttirmenize sebep olan otlar sayesinde millet bisle dalga geçio ltfn biras saygı...

emo olmak istiyorum arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar benim daha hiç bi bilgim yok fakat emo olmat-yı çok istiyorum bana yardmcı olun lütfen:(

Canım sitemezde emolar hakkında geneL ßiLqii vee emo resimleri oraLara bakarsan yardım Olmuş Olrz....:=)

bune ya herkes kapısıo sankım :D edısın en basta dedıgı gıbı sıtede dolas anlarsın nasıl olundugunu

Bukadar da saf olunmaz ki dedirtecek cinsten yorumlarınız.(bazılarınızın)
Buraya girip iyi kafa dağıtıyorum ya.
Hayır bari yazdıklarından çakmadınız birşey, nickinden çözmeye çalışsanız.
Emobesil yahu nicki.Hiçmi akıl yok mantık yok.
0-12 yaş sınırındamısınız anlamıyorum ki..
Gül, gül öldüm sayenizde.
Müteşekkirim.

katılıyorum.tebrikler :D

mErHaBa yAbRuM.. bEn £mOjUKHuM saNa NaSıL yArDımCı OLaBiLiRiM..????? ilk olarak emo istemekle deil yaşamakla olunur..bu 1. kural xD 2.kural kendine bi kaçtane emo arkadaş bul onlarla vakit geçir yani bu yaşamın iç dünyasını bi kavra bakalım hoşuna gitçekmi..xD ? sonra zaten onlarla vakit geçire geçire sende emo olursun tavırların konuşman değişir..zaden en sinir olduğum şey şu insan bi kavramış emo giyinince emo olunur alakası yok önemli olan onu yaşamak giyinmek deil önce yaşarsın sonra tarzını deiştirirdsin bu kadar...inşallah yardımcı olmuşumdur :) BaYsSS ben bu siteye tesadüfen girdim senin sorunu yanıtlamak için üye oldum..nese baybay

sachmalıkh bndhe emoum mal farlıhımda fa ama ole senghn işi diilki ayrıja sn tham annaymamıssın emo felsefedir dısh grünş tharzı diil

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri