Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

Seninle ilgili konulara, 'Hayatını Kaybetmiştir.' diye eklemişler. Nerde, nasıl kaybettin Can? Gel, hayatını arayalım beraber, birlikte hayat bulalım Can... Gel... N'olursun gel...

artık sana iyi ya da kötü yazacağım his kalmamış... güle güle sonsuza dek

Mutlu yıllar.. umarım hep böyle gülümsersin ve gülümsetirsin. Her 21 Eylülde bugünü anımsayıp gülecem :) Bütün doğum günlerini beraber kutlamamız dileğiyle :Ü

Aşk intihardır bazen, bilmediğin ellerde ölüme kafa tutmaktır tereddütsüzce...

Çok özledim seni. Sadece bir kere rüyama gel, ama bu sefer konuş benimle Can...

Oku Evet Sana yazıyorum, 2 Gün gelemedim yine.. Yogundum eve gelince uyuyakaLdim , gecen gece girdim baktım bekledim yoktun. gece gel dedigim gün:) neyse saglık olsn.. özledim. özleniyorsun ;*

Madem bu kadar özel ve öenmliydi senin için, niye onla ilgili her haberi benden öğreniyordun ya da kaybettiğimizi niye o kadar geç öğrendin demek daha doğru.
Ölüyorum, bitiyorum ayakları yapma hiç şimdi neler geçtiğini çok iyi biliyor herkes.
Tabi burdakiler tanımıyor, rahatça at koşturabilirsin... : D

"yağma yağmur
esme be deli rûzigâr!"

yolum yarda, eğnim dar!

Ne αcı; αteşin sönüp, Toprαğα kαrışmαsı
Biz'in ben'e dönüp Sen'i bırαkmαsı
Ne αcı, αrtık αcının αcım,
Cαnının cαnım olmαmαsı

Tek bir sözünle, tek bir mesajınla yüzümü güldürmeni özledim Can. O sıcaklığı taa en içimde hissetmeyi özledim.

Git basimdan rahat birak beni.ancak beni kaybedecegini anladiginda hatirliyorsun keske birlesmeseydim....

İçimde öyle birşey var ki sana karşı..hiçbir zaman anlayamayacağın birşey!
Hergün seni görünce o masum,güzel yüzünü görünce titremeye başlıyorum..ellerim ayaklarım birbirine dolaşıyor..
Evet şu an sen "o"nunsun,bana gelmen imkansız.Olsun ne fark eder ki?
Bu zamana kadar ben seni hep sevdim,sevmeye devam edeceğim ne kadar zor olsa da..Biliyorum belki sende bana karşı boş değilsindir,belkii..Sen nasıl birşeysin,aşk mı yoksa acı,imkansız,tadı olmayan veya tatlı biri? Çözemiyorum!
Senin için deliriyorum,senin için ağlıyorum gece gündüz! Onun mutlu olmasına dayanamıyorum,acı çekiyorum..seni hergün onunla gorünce günüm kararıyor..Birgün sana bunların hepsini söylemek istiyorum,birgün benim olmanı istiyorum...1 gün olsa o bile yeter..Senin o gülüşün için nelerimi vermezdim!
Senden çok şey mi istedim çok mu?Sadece beni sevmeni diledim..Ne yazık ki gerçekleşemedi..Ondan birgün ayrılırsan,bana gelebilirsin her zaman bekliyor olacağım..Eğer birgün seni sevmekten vazgeçersem işte o zaman beni tamamen kaybedersin,belki de hala az da olsa sevgim olabilir sana karşı..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri