DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

---> Düşlerforum'da Kimi Nasıl Bilirsiniz..?

amacım sadece konuyu hortlatmak ve 2011dei yorumdan beri baya şeylerin değişmiş olması :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : az konuşmuşluğumuzzz olupta bu kadar sevebildiğim 2 kişiden birisisin :D Eminecikkkk aslında insanların düşündüğünden daha çok güçlü birisisiin bunu unutmaaaaaa bacımmm :D

Unutklarım varsa af ola.​

evet hala guclu kalabılıyorum :) saolasın bırgul dedıklerıne katılıorum konusmadan sevmek boyle bırsey

amacım sadece konuyu hortlatmak ve 2011dei yorumdan beri baya şeylerin değişmiş olması :)

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] :ilk senle başladım. evet kabul sitede ilkim değilsin ama sonum gibi bir şeysin. kaç zaman geçti tanışalı ve her şeyde yanımda olmayı başardın bu senelerde. umuttsuz olduğumda yanıma koşan sinirlendiğimde yatıştıran kişi. evet bazen bende sende çok hatalar yaptık ama her şeye rağmen hattta herkese rağmen yan yana olduk. şaka bir yana her şeyim oldun. iyiki varsınnn :)

Vay be ben neymişim de haberim yokmuş :) Sende iyiki varsın :R

[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] O benim canım o benim her şeyim oldu zamanla. :) Ilk başlarda hiç konuşmadan güvendiğim birisi oldu. Zamanla tanıyınca daha da çok sevdim. Karakteri sağlam adam gibi adam dediğim insanlardan birisi. Herkesle mesafesini koruyan kimseyi kırmayan ve benim gibi bir deliyi sürekli dinleyen :) destek olan hayatıma anlam katan insanlardan birisi. Bu zamana kadar beni hiç üzmedi. Ne anlattıysam susup dinledi. Bana yoldaş oldu zor zamanlarımda. Iyi ki tanıdım dediğim birisi. Canım benim seviliyorsun.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Hayatımm bi tanem çok seviyorum ben seni. İyi ki yanımdasın derdimi dinleyen beni arada kıskanıp sahiplenen insan:) yerine göre abla yerine göre kardeşimsin seviyorum seniii :)

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] kısa zamanda geldin gönlüme girdin. :) Mutlu olması üzülmemesi gereken bir kız benim bi tanemsin ayrıca. Dostluğunu unutmayacağım kişilerden. :)

çok çok çok çok seviyorum sizleri :)

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] canim benim Kim demisse arkadas arkadasi kiskanmaz diye yalan söylemistir..benim ki endiseydi :) herkesin basina gelebilecek Tür den..sende hep yanimda oldun..Arkadaslik Budur sadece iyi gününde yaninda Olandan hayir gelmez ki..iyiki tanistik..iyiki senin gibi birisiyle arkadasim...kisacasi annen tekrar tekrar diyorum iyiki dogurmus seni..seni cok seviyorum selinim benim :)

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] cok tatli sevecen ,seni cok özledim..keske hep buralarda olsan ama Bir kere giriyorsun onunla yetinmeye calisiyorum..yoklugun cok belli buralarda..evet cok konusmAzdik yada cok tanisamadik ama senin yerin bende hep Ayri kalacak.. Gözlerim hep yollarda izmirli :)

Ozkan : Gizemli

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] : Ciddi, fazla sinirli

[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] O benim canım o benim her şeyim oldu zamanla. :) Ilk başlarda hiç konuşmadan güvendiğim birisi oldu. Zamanla tanıyınca daha da çok sevdim. Karakteri sağlam adam gibi adam dediğim insanlardan birisi. Herkesle mesafesini koruyan kimseyi kırmayan ve benim gibi bir deliyi sürekli dinleyen :) destek olan hayatıma anlam katan insanlardan birisi. Bu zamana kadar beni hiç üzmedi. Ne anlattıysam susup dinledi. Bana yoldaş oldu zor zamanlarımda. Iyi ki tanıdım dediğim birisi. Canım benim seviliyorsun.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Hayatımm bi tanem çok seviyorum ben seni. İyi ki yanımdasın derdimi dinleyen beni arada kıskanıp sahiplenen insan:) yerine göre abla yerine göre kardeşimsin seviyorum seniii :)

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] kısa zamanda geldin gönlüme girdin. :) Mutlu olması üzülmemesi gereken bir kız benim bi tanemsin ayrıca. Dostluğunu unutmayacağım kişilerden. :)

çok çok çok çok seviyorum sizleri :)

canım benim ya iyiki varsınız seviyorum sizi :Ü

@ashli ; ahh o kadın sohbetlerimizz ahhhh sennn :D seni adminliği bıraktıktan sonra pek aramızda göremesekte varlığı yeter denilebilinecek en nadir üyelerdensin benim için. iyiki varsınn :)
Birgülcümm adminlikten sonra pek giremiyorum evet bir de o kadın bölümü güzeldi yaa. Asıl oralarda sohbet ederdik.
Sen de bu forumda benim için en önemli kişilerden birisin. Yokluğun farkediliyo saol cnm :)

Birgülcümm adminlikten sonra pek giremiyorum evet bir de o kadın bölümü güzeldi yaa. Asıl oralarda sohbet ederdik.
Sen de bu forumda benim için en önemli kişilerden birisin. Yokluğun farkediliyo saol cnm :)

keşke tekrar açılsada eskisi gibi olsla bazı şeyler :)

Özkan: Değerli, iyi, zeki, uysal.
Semih: İyi bir arkadaş.

hahaaaa...abi siz niye kanli bucakli oldunuz boyle

birgulu kendim gibi bilirim,

panpamiiiiiiiii heleeee oyyy,))))))))

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri