Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lw1ix3Zexr1qdsu33o1_500.jpg

Yeni başlangıçlar güzeldir. İnsanın bazen silkelenip kendine gelmesi ve hayatın ona karşı yaptığı tüm hamlelere inat, dik durup gülümsemeye devam etmesi gerekir. Bir gülümsemenin hayatımızda hangi kapıları açabileceğini kimse bilemez. Bu yüzden gülümsemek güzeldir.

tumblr_m3o8lwNcCe1r5vz7go1_500.jpg

-Nerelerdeydin ?
Her yerde seni aradım. Yoksun diye gittim ağladım. Unuttum dedim, bulamadım. Neredesin? Kayboldun ve seni bulamıyorum. Nerede olduğuna dair en ufak bir fikrim bile yok, buna ihtiyacın yok. Nerdesiiin! Tam da bu anda gelmen gerekiyor. Yoksa, her şey vaktini geçirmiş olacak. Seni bekliyorum. Seni bekliyorum. Seni bekliyorum. Koşuyorum ama nereye gittiğimi bilmiyorum. Nerdesin? Lütfen bir an önce gel. N’olur? Bir kere sarılıp bırakacağım söz veriyorum. Her şey için çok geç kaldık zaten. Nerdesin? Çok geç kaldın. Bir sürü insana takıldın. Beni unuttun. Ama ben seni unutmadım. Her unuttuğunda hatırladın. Düşündün. Senden ötede olmamı yediremedin. Sensiz olmamı istemedin.
Benimle olmak istemiyorsun. Başkasıyla olmamı istemiyorsun. Mutlu olman için daha ne kadar mutsuz olmam gerekiyor?

422822_362153337151490_171031099597049_1196163_1909529956_n.jpg

Söz verirmisin sevdiğim :)
[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]

kelimelere dokunmak saatlerce,
hoşuma gidenleri alıp adını yazmak
üşüyen bedenimi hayalin ile ısıtmak
hoşuma giden herşeye kahkahalar atmak ama yanlız sana ağlamak
al mum gibi gözlerimi ellerine
söndür güzelliğince..
ömür pastandan koskoca bir dilimi bana ayır
sana açlığımı anca bastırır..
sığ denizlerin balıkcı kuşuyum
yakamozlar ortak yanlızlığıma
dalgakıranların artığı dalgalarda
ay ışığı vururken sığ sulara
bir seni aradım
bir snei özledım
aşka açlığımda
beni yorgun bıraktı bu sıg sular , beni sensiz
getirmiyor senı sensizliğime bu medcezir..
sevdiğim adamın yazdığı şiir :)

tumblr_m3tnp1TLcj1qgl1ifo1_500.jpg

“Üşüdüm.” dedim.
“Bir dakika, üstüme birşeyler alıp geliyorum.” dedi.
” Nasıl ya, üşüyen benim ama?” dedim.
“Tamam işte, seniçimdesin ya.” dedi.
”ISINDIM”

nefesini, nefesimde hissettiğim anda,
soğukta kalmış bir çocuğun ısınması gibi ısınır, sevinirdim
kalbim erirdi…

- Peki, mutlu olamadın mı hiç?
- Elbette oldum.
- Peki, mutluluğu yazmayı neden denemedin?
- Mutluluk anlatılmaz ki…
- Ben sana mutluluğu anlatabilirim.
- Uzun değilse anlat ve git, lütfen.
- Mutluluk; senin yanında olmaktır.

tumblr_m4o8qxN3jf1rtoosfo1_500.jpg

AŞK YEMİNİ

Paige : Yaşamanı sevmeye yardım edeceğime sana hep sevgiyle sarılacağıma ve aşkın gerektirdiği sabrı göstereceğime yemin ederim. Sözler gerektiğin de konuşmaya ve gerekmediğinde sessiz kalmaya. Ve kırmızı kadife pastada anlaşamamayı kabul etmeye. Ve yüreğinin sıcaklığıyla yaşayıp ona hep yuvam bilmeye.

Leo : Seni şiddetle sevmeye yemin ederim. Bütün hallerini şu andan sonsuza kadar bunun ömür boyu sürecek bir aşk olacağını unutmamaya söz veriyorum. Ve ruhumun en derin yerinde daima bileceğim ki bizi hangi engeller ayırırsa ayırsın her zaman birbirimizi tekrar bulucaz.

tumblr_m4suacx1hk1rv1u8io1_500.png

Gülmek iki insan arasındaki en yakın mesafedir.

tumblr_m4twfltFwA1qkceaqo1_500.jpg

Böyle olucaz dimi geleceğim ?

[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]

tumblr_m4bfpsbBfG1rtu2heo1_500.jpg

SEVİYORUM İŞTE …!! Hani birisi gelir bi anda hayatınızın tümü olur ya. Vazgeçilmeziniz olur. Ufacık hayatınızın en büyük parçası olur. Kimse yokken yanınızda bitek o olur. Geçmişi unutturan yine o olur. Kısacası herşey o olur ya hani çoğu… zaman. İşte o zamanlardayım yine. Hiç bitmemesini istediğim bi rüyadım işte. Yaşandı bitti denmesini istemediği bi ilişkideyim. Yalnızlığımı tamamen unutturan gitmesinden en çok korktuğum insan; tamamen seninim işte. Seviyorum işte..

tumblr_lxa5wj8JTr1qjt1yro1_500.jpg

Bir insanı uzaktan sevmenin ayrı bir güzelliği var. Gerektiğinde takip etmek, o farketmesin diye saklanmak. Her yaptığını izlemek, söylediği her sözü ezbere bilmek, sevdiği filmleri beğendiği şarkıları sırf o seviyor diye kırk kere izlemek.

tumblr_lsev08CJR91qeu1b1o1_500.gif

mutsuz olduğum zamanlarda yanımda seni bulayım.

tumblr_m4y6ykiCzg1rupsclo1_1280.jpg

Harry: Uzun uzun düşündüm ve önemli olan şu ki, ben seni seviyorum.
Sally: Ne?
Harry: Seni seviyorum.
Sally: Buna nasıl cevap vermemi bekliyorsun?
Harry: “Ben de seni seviyorum” desen?
Sally: “Ben gidiyorum” nasıl?
Harry: Sözlerim sana bir şey ifade etmiyor mu?
Sally: Üzgünüm, Harry. Yılbaşı gecesi kendini yalnız hissediyorsun. Ama böyle karşıma çıkıp beni sevdiğini söyleyince her şeyin düzelmesini bekleme. Bu işler böyle olmaz.
Harry: Ya, peki nasıl olur?
Sally: Bilmiyorum, ama böyle değil.
Harry: Peki buna ne dersin? hava 20 dereceyken üşümeni seviyorum. Bir buçuk saatte sandviç sipariş etmeni seviyorum. Deliymişim gibi bakarken kaşını kıvırmanı seviyorum. Seninle beraber olunca, giysime parfümünün sinmesini seviyorum. Ve gece yatmadan önce konuştuğum en son insan olmanı seviyorum. ve yalnız olduğum için veya yılbaşı akşamı olduğu için değil. Çünkü hayatının geri kalanını başka biriyle geçirmek istediğini anladığında, hayatının geri kalanının bir an önce başlamasını istiyorsun. anlıyor musun?
Sally: Bu tam sensin işte, harry. öyle şeyler söylüyorsun ki, senden nefret edemez hale geliyorum. Ve senden nefret ediyorum, harry. gerçekten nefret ediyorum. Nefret ediyorum.

tumblr_m4r71jaSq71rsup9ho1_250.png
tumblr_m4r71jaSq71rsup9ho2_250.png

Hiçbirşey söyleme,o kadar çok şey var ki sana söylemek istediğim ama hiçbirini diyemem. Sen de söyleme,hiçbirşey söyleme.Sadece birazcık durur musun benle? Biraz dur yanımda işte,orada olduğunu bileyim,bu yeter.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri